Onbaşı
16 Mayıs 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
10 yıldır Vakıfbank maaş musterisiyim. Maaş müşterilerine kart ücreti yansıtmayan banka 124 tl bi kartıma 86 tl bi kartıma yıllık kart ücreti yansıtmış.. Farkedince aradık iptal oldu.... Iade edildi. Bunu tüm arkadaşlara duyurursa bankanın bu oyununu bozmuş oluruz. Vakıfbank artık iyice bozdu....
Vakifbank müşteri hizmetleri 0850 222 0724
http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/mahallem-uygulamasinda-20-tl-worldpuan/s-6833/c-7900

Kampanya Koşulları
13 - 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Mahallem uygulaması üzerinden Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL Worldpuan hediye edilecektir. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olacaktır. Her müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilecek olup, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 20 TL olacaktır. Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılan Worldpuan'lar 07 Aralık 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 18 Aralık 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan'lar 19 Aralık 2017 tarihi itibariyle geri alınacaktır. Business kartlar, banka kartları, iptal ve iade işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyanın geçerli olacağı esnaf kategorileri ; Bakkal, Şarküteri, Kasap, Manav, Petshop, Yufkacı, Restaurant , Büfe , Organik Market , Tatlıcı’dır. Bu kategoriler dışında yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya, yalnızca Mahallem uygulaması üzerinden yapılan "Online Ödemelerde" geçerlidir. Yapı Kredi ve Mahallem kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
Sevdiginizle unutulmaz bir seyahat sizi bekliyor.
Onur Air Sevgililer Gunu Kampanyasi sorusuna dogru cevap veren herkese ayni anda alinan 2. dis hat bileti bizden hediye. Kampanya detaylari: ****/2jL1n87
Veri tabanimiza kayitli bulunuyorsunuz. Size ozel kampanyalarimizdan haberdar olmak istemiyorsaniz;
ONUR AIR RED yazip 3525'e gonderebilirsiniz.
(Mersis: 0643004366000013) B002

Yurtdışı seyahat düşünenlere çok güzel fırsat. ...
N11 DE 3.0 1.5TB HDD 270 TL... İhtiyacı olan varsa kaçırmasın. ben daha önce almıştım. şimdi 270 tl %15 indirim de yazıyor. ben üründen gayet memnunum. şimdi mesaj gelince sizlerle paylaşmak istedim.
linki :http://urun.n11.com/tasinabilir-disk/seagate-expansion-15tb-stea1500400-P143795824

1 sene once faturaya ek ucretle Turk telekomdan 24 ay taksitle telefon aldim. Telefondan memnun kalmadigim icin mecburen sattim baska bir telefon aldim. Tarifemi defistirmek istiyorum ama Turk telekom hic umursamuyor. Kac defa aradim hatti kapatacam dedim takmadilar. Not aldik donus yaparlar deddiler ama kac aydir arayan yok. Bende ara ara aruyorum tekrar. Mevcut tarifelerini benden daha uygjn kullandirdiklari tarifeyi bana kullandirtmiyorlar. Ne yapabilirjm 4.5den sonra 4 gb yetmiyo arti 4 ayrica satin aliyorum. 4gb internet 1000 sms 1000 heryone 36 tl veriyorum. Ya fiyati dusurecm ya da internet kotasinu artiracam ne yapabilirim
Iddiada neden hep tek mactan kupon yatar anlamis degilim. Hangi kuponu olustursam tek maca takiliyor. Burada cok ciddi kupon yapan ve tek maca takilmayan arkadaslarin bilgisine ihtiyacimiz var. Donanimci arkadaslar bi yardim lutfen
Malatyaspor son yillarda gumbur gumbur geliyor. Bu senenin de kacinilmaz sampiyon adayi gibi geliyor. Takimimiza destek olalim arkadaslar... yonetim ve taraftar birlikte hareket etmeli her zaman takim desteklenmelidir... onumuzdeki sezon super lig de yerimizi alacagiz Insallah
İstanbul kucukcekmece ve civarinda oturan TEOG sinavina hazirlanan ogrencilerimize özel Matematik dersi verilir. Detaylar için PM atınız
Arkadaslar 1,2 gun icinde general mobile 5 alacagim. Kredi karti ile tek cekim oluyor maalesef. Nereden almaliyim, kombo fikirlerinizi benimle paylaşabilir misiniz ? telefon fiyatı 950-999 arası.world ve axess var. Şimdiden teşekkürr ederim
Arkadaslar general mobile 5 alacagim. Kredi karti ile tek cekim oluyor maalesef. Nereden almaliyim, kombo fikirlerinizi benimle paylaşabilir misiniz ? telefon fiyatı 950-999 arası.world ve axess var. Şimdiden teşekkürr ederim
Hakkında
Forum İmzası:
Dürüstlük elmas gibidir, aydınlıkta daha çok parlar ve değeri daha çok belli olur.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 210
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 16.797 (Bu ay: 90)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.