Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34723473347434753476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adios Seyahat hattı (SETUR) ile dün İSTANBUL-AMSTERDAM-İSTANBUL yurt dışı bilet alımı (3 yetişkin ve 1 çocuk) için görüşme yaptım. Müşteri temsilcisi bilet fiyatlarını ve düşülecek worldpuan bilgilerini bana söyledikten sonra SETUR yetkilisi bana bi teklifte bulundu. Eğer ki 54.000 worldpuan karşılığı olan çocuk biletini (563 TL) kredi kartı ile peşin veya taksitle alırsam, 1 yetişkin yolcu için kesilecek olan 61.000 worldpuan yerine 46.000 worldpuan düşeceğinden bahsetti.

Sorum şu ki aradaki 15.000 worlpuan cepte mi kalsın da çocuk biletini kredi kartı ile almak mantıklı yoksa uçak bileti için verdiği 2,1 katı kullanarak worldpuandan mı düşülmesi mantıklı?

Bilet alırken bu gibi bi teklifle karşılaşan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takilbery -- 13 Aralık 2016; 22:10:59 >
  • Bu bir teklif değil, adiosun herkes için geçerli olan genel bir uygulamasıdır. Bir bileti adiosla alırsanız sizle birlikte uçan kişinin biletini yüzde 25 indirimli puanla alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: takilbery

Adios Seyahat hattı (SETUR) ile dün İSTANBUL-AMSTERDAM-İSTANBUL yurt dışı bilet alımı (3 yetişkin ve 1 çocuk) için görüşme yaptım. Müşteri temsilcisi bilet fiyatlarını ve düşülecek worldpuan bilgilerini bana söyledikten sonra SETUR yetkilisi bana bi teklifte bulundu. Eğer ki 54.000 worldpuan karşılığı olan çocuk biletini (563 TL) kredi kartı ile peşin veya taksitle alırsam, 1 yetişkin yolcu için kesilecek olan 61.000 worldpuan yerine 46.000 worldpuan düşeceğinden bahsetti.

Sorum şu ki aradaki 15.000 worlpuan cepte mi kalsın da çocuk biletini kredi kartı ile almak mantıklı yoksa uçak bileti için verdiği 2,1 katı kullanarak worldpuandan mı düşülmesi mantıklı?

İkişi başı bilet fiyatı kaç tl gidiş dönüş kaç worldpuana denk geliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana kişiye özel 10000 E 180 geldi .. Teknik bir sorun var katılamıyorum .. Az önce 90 tl alışverişim boşa gitti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanbaba

Bana da 6500 / 180 geldi şimdi

Bana 3 4 ay once gelmisti 6500 e 40 veya 50 daha da birsey gelmedi..talep mi etmemiz lazim?

• quote:

Orijinalden alıntı: rapajc07

Bu bir teklif değil, adiosun herkes için geçerli olan genel bir uygulamasıdır. Bir bileti adiosla alırsanız sizle birlikte uçan kişinin biletini yüzde 25 indirimli puanla alabilirsiniz.

Hangisi mantıklı sizce? Yüzde 25 de fena değil ama öbür türlü cebimden hiç yok yere 560 TL çıkacak. Çocuk için istenen fiyat bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: livefreestyle

quote:

Orijinalden alıntı: takilbery

Adios Seyahat hattı (SETUR) ile dün İSTANBUL-AMSTERDAM-İSTANBUL yurt dışı bilet alımı (3 yetişkin ve 1 çocuk) için görüşme yaptım. Müşteri temsilcisi bilet fiyatlarını ve düşülecek worldpuan bilgilerini bana söyledikten sonra SETUR yetkilisi bana bi teklifte bulundu. Eğer ki 54.000 worldpuan karşılığı olan çocuk biletini (563 TL) kredi kartı ile peşin veya taksitle alırsam, 1 yetişkin yolcu için kesilecek olan 61.000 worldpuan yerine 46.000 worldpuan düşeceğinden bahsetti.

İkişi başı bilet fiyatı kaç tl gidiş dönüş kaç worldpuana denk geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takilbery -- 13 Aralık 2016; 23:18:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bogacaslan

Son zamanlarda durduk yere kartı kapanan oldu mu? MH aradım gelir beyanı yapmadığım için kartı kapatmışlar . Başka bankalar dünyanın limitini veriyor bunlar kartı kapatıyor.

Yasa gereği en son açılan kart kapanıyormuş. Bildirimi de ekstrede en alta yazmışlar tabi ki görmedim. Arayıp bilgi vermediler, mesaj bile atmadılar. Şimdi de puanlarınız aktarılmayabilir bakarız diyorlar.

Lanet olsun Adios sana.

Çok geçmiş olsun. Gelirin 4 katına göre çok çok fazla limite sahip olanlar için sanki bankalar artik böyle yollara başvuracaklar gibi. Yakın zamanda başka bir arkadaş da benzer bir durumdan bahsetmişti. Puanınız çok biriktiği için mi öyle bir kurnazlık yaptılar acaba?

Size puanı vermeyiz diyemezler yok öyle yağma. Eğer yakın zamanda puan gözüken ekran görüntüsü aldıysanız ya da en azından son ekstreniz var ise onunla basvurup durumu anlatınca tüketici hakem heyeti sizin lehinize karar çıkaracaktır diye düşünüyorum. Gerekirse bu yol ile hakkinizi arayacaginizi ykb mh ye belirterek uyarin belki direnmezler.

• Adios ve play olarak 2 kartım var. Yılbaşı kampanyasında adios ile 100 tl ve üzeri 1-2 harcama sonrasında play ile alışveriş yapsam ilk 100 tl play için boşa gitmiş olur mu? Adios la mı devam edeyim?

• selam,
    şu mobil ödeme kampanyasın anlayamadım sanıyorum. yani 100 liralık alışveriş yap para verme gibi birşey anlıyorum ben.

Yapı Kredi Cüzdan'ın
    1. yaşına özel mobil ödemelerde ilk alışverişiniz ücretsiz!
    Yapı Kredi Cüzdan'ın <br>1. yaşına özel mobil ödemelerde ilk alışverişiniz ücretsiz!
    Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 14 - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında mobil ödeme kullanarak yapacağınız alışverişlerde 100 TL indirim!

Kampanya dahilinde 14 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden ilk defa yapılacak mobil ödeme işlemlerinde 100 TL’ye kadar iade yapılacaktır. İlk kez mobil ödeme yapan müşterilerin toplamda yapacakları 100 TL’ye kadar olan mobil ödeme işlemleri kampanyaya dahil edilecektir. Yapılan mobil ödeme işlemleri toplamda 100 TL’yi geçtiği durumda en fazla 100 TL değerinde iade gerçekleştirilecektir.

Ne yani bir mağazaya giricem, 100 liralık alışveriş yapıcam, sonra mobil ödeme yapıcam, paranın tamamını banka iademi edicek bana ?
    yani detaylara bakıyorum enaz sukadar harcamanız gerekiyor felan demiyor.
    nerelerde var bu mobil ödeme ? önemli bir detayı kacırıyorum galiba?

şimdiden teşekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi descartes_gs -- 14 Aralık 2016; 1:1:37 >

• Arkadaşlar idefixte puan kampanyası varmış, cüzdanda katıl butonu yok. Gören var mı?
    http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/idefixcom/s-25/c-6802.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: descartes_gs

selam,
    şu mobil ödeme kampanyasın anlayamadım sanıyorum. yani 100 liralık alışveriş yap para verme gibi birşey anlıyorum ben.

Yapı Kredi Cüzdan'ın
    Yapı Kredi Cüzdan'ın <br>1. yaşına özel mobil ödemelerde ilk alışverişiniz ücretsiz!
    Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 14 - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında mobil ödeme kullanarak yapacağınız alışverişlerde 100 TL indirim!

Kampanya dahilinde 14 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden ilk defa yapılacak mobil ödeme işlemlerinde 100 TL’ye kadar iade yapılacaktır. İlk kez mobil ödeme yapan müşterilerin toplamda yapacakları 100 TL’ye kadar olan mobil ödeme işlemleri kampanyaya dahil edilecektir. Yapılan mobil ödeme işlemleri toplamda 100 TL’yi geçtiği durumda en fazla 100 TL değerinde iade gerçekleştirilecektir.

Ne yani bir mağazaya giricem, 100 liralık alışveriş yapıcam, sonra mobil ödeme yapıcam, paranın tamamını banka iademi edicek bana ?

şimdiden teşekkurler.

dogru ama eksik anlamışsınız
    100 tl lik harcama yapacaksınız 100 tl indirim alacaksınız
    tek seferde yaparsanız mobilödemeden 25tl puan+ şokdan20, migrosdan 10 puan daha alabileceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Arkadaşlar idefixte puan kampanyası varmış, cüzdanda katıl butonu yok. Gören var mı?
    http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/idefixcom/s-25/c-6802.aspx

şu an var
  • quote:

Orijinalden alıntı: descartes_gs

selam,

Yapı Kredi Cüzdan'ın

şimdiden teşekkurler.

ilk kez kullanacaksanız evet. daha önce yaptıysanız hayır.

• Seyahat hattındaki bilet fiyatları her zaman piyasadan yüksek mi oluyor? Emirates' in kendi sitesinde 1780 olan bilet seyahat hattında 2000 üzerinde görünüyor.
  • livefreestyle kullanıcısına yanıt
    Kartlar ortaktır. Karışık olarakta yaparsanız puan kazanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

14-31 Aralık 3200TL harcamaya 70TL kişiye özel harcama kampanyası geldi, 4454e harca yazıp sms atıyorum SU ANDA TEKNIK BIR SORUN SEBEBIYLE ISLEMINIZI GERCEKLESTIREMIYORUZ.LUTFEN DAHA SONRA TEKRAR DENEYINIZ. diye cevap geliyor, katılamıyorum. Var mı aynı durumda olan?

Aynen..

Bende de durum aynı.

Katılım yapabilen var mi? ben musteri hizmetlerini aradım,ne kampanyayı ne de bana gonderilen sms i bulabildi.sms gönderince aynı hatayı verdi dün akşam.bugun sms ile katılımı denemedim.nasil olsa hata olur diye. Bu kampanyayı doğru durust tanimlayamadilar herhalde.

• Hanıma ek kart çıkartsak 100 lira indirim kampanyasına dahil ederler mi? Mh yi aramıyım. mobil ödeme + şok ile baya iyi oluyor.
  • gadget46 G kullanıcısına yanıt
    Bu sabah denedim sms ile , katılım alındı.

• 
Sayfa: önceki 34723473347434753476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.