Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.584
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34703471347234733474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kasa kapanınca düşer onlar sıkıntı olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasım 50 yatmış olmalı. Kontrol..
  • Evet konustugum kisi sektorun kisisel bakim oldugu icin gecerli olmayacagini,sistemde oyle gorundugunu soyledi,dediginiz gibi bi sansimi deneyeyim,tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkans. S kullanıcısına yanıt
    Evet benim karta da 50 lira yüklenmiş

• tr37tr T kullanıcısına yanıt
    Kozmetik sayılacak mı sayılmayacak mı? Anlayamadım ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • livefreestyle kullanıcısına yanıt
    Mh sayilmadigini soyledi ama kayit actim bekliyorum,ustte bi dost kayit actir kabul ederler demişti.bu arada foruma pc den yazamiyorum bu sorunu yasayan varmi?

• Atina ve Santorini için otel tavsiyesi olan var mı, teşekkürler.
  • yapıkredi kartımı mh yi arayıp adiosa çevirttirdim bu akşam kartı basıp göndereceklermiş. içindeki 40 wp silinmeden kalacak anladığım kadarıyla.
    vakıfworld kartımda mevcut onda da benzer avantajlar(puanları silinmeyip katlı şekilde tatil paketlerinde kullanabileceğim) sunan bir sistem var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: livefreestyle

Kozmetik sayılacak mı sayılmayacak mı? Anlayamadım ben

Telefonda ilk çıkan müşteri temsilcisinin bilgisi yetmeyebilir ve yapacağı yorum yanlış yönlendirebilir ama arka plandaki kampanya ekibinden bilgi temin edilmesi adına kayıt açtırılması akabinde yapacakları geri bildirimde gratisin de aynen watsons da olduğu gibi kişisel bakım hizmetleri başlığında gözükmesi sebebiyle kozmetik kampanyasına dahil olacağı kanaatindeyim. Kayıt açtıran arkadaş dönüş yaparsa hepimiz görmüş oluruz. En kesin çözüm bir önceki gün 10 liralık bir şey alıp kayıt açtırarak kampanya ekibinden kesin bilgi alınmasını sağlayıp ertesi gün asıl alışverişi yapmak.

• Bugün kartıma 20 tl yüklenmiş. Neyin puanı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutali

yapıkredi kartımı mh yi arayıp adiosa çevirttirdim bu akşam kartı basıp göndereceklermiş. içindeki 40 wp silinmeden kalacak anladığım kadarıyla.
    vakıfworld kartımda mevcut onda da benzer avantajlar(puanları silinmeyip katlı şekilde tatil paketlerinde kullanabileceğim) sunan bir sistem var mı acaba?

Alttaki linkten takip edebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/vakifbank-milplus-milplus-platinum-ana-konu--101960879-78

• quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Bugün kartıma 20 tl yüklenmiş. Neyin puanı acaba?

Eğer 50 puan haketmediyseniz geçen ayki market olabilir. Mh den bilgi almak için uğraşmak istemezseniz bankamatikten bakilabiliyormuş.

• semihhhhhh S kullanıcısına yanıt
    Yakınlarımda atm yok, ayın 15inde ekstrem çıkıyor, oradan öğrenirim artık. 2 yeni otomatik fatura ödemem vardı, onlardan gelecek puanları bekliyordum ama 15 aralıkta yatmasını bekliyordum, belki de erken yattı.
  • Flexi_ F kullanıcısına yanıt
    Atina otel tavsiyesi bana da gerekiyor, bulabildiniz mi ?
  • mericbey kullanıcısına yanıt
    Setur'dan liste aldım, Dorian Inn oteli beğendim, 2 gece single konaklama, kahvaltı dahil 87 €. Puanla 160-170 TL'ye gelir sanırım.
  • mericbey kullanıcısına yanıt
    Best western Pythagorion Hotel de kaldık. Ucuz ve merkezi bir otel. Yatmadan yatmaya kalmak için ideal.

https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g189400-d227380-Reviews-BEST_WESTERN_Pythagorion_Hotel-Athens_Attica.html
  • havaalanindan atina'ya inilen metro duragina yaklasik 50mt mesafede, sehir meydaninda ve akropolis tapinagina tam cephede bulunan A For Athens otelini tavsiye edebilirim. 3 gece gecirmistik. lokasyonu gercekten harika. sehir tur arabalari otelin hemen onundeki sokaktan geciyor, sehir meydaninin hemen basinda bulunuyor, akropolis meydanina tam cephe, atinayi 360derece izleyebileceginiz teras kati var. kahvalti secenegi basarili, acik bufe. odalari kucuk degil, duslar bir nebze kucuk geldi bana ama... yine de atina turu icin bir dahaki sefere de lokasyonundan dolayi kullanacagim br otel. iyi forumlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mephistopheles00 -- 13 Aralık 2016; 9:34:15 >
  • ALLAH razı olsun herkesten bu kadar çabuk yanıt beklemiyordum açıkçası, Best western Pythagorion' ın fiyatı daha makul gibi. A For Athens gerçekten çok başarılı bir otel ama fiyatı neredeyse diğerlerinin 1,5-2 katı.
  • Ocak ayında Kahire'ye gitmeyi planlıyorum ama aklımda güvenlikle ilgili soru işareti var. Forumdan son zamanlarda giden oldu mu? Otel konusunda öneri var mı? Teşekkürler
  • drhiro kullanıcısına yanıt
    İstanbulda havaalanından çıkmazsanız güvenlik sorun olmaz hocam :) Şaka bir yana 2016 yılında Türkiyede 20 patlama oldu. Bence Kahire daha güvenlidir.
  • 
Sayfa: önceki 34703471347234733474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.