Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.669
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34743475347634773478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefon modeliniz nedir acaba?
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin sorun Grupanyanın işlemi yapı kredi posundan çekmemesinden kaynaklanıyor. Kampanya şartlarında üye iş yeri şartı varsa puan yatmaz.
  • Lg g4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    cüzdan için 4,4,2 üzeri android bi telefon ararken bir de bu nfc çıktı
    bu kriterleri taşıyan ucuz telefon arayışındayım o yüzden sordum
  • merhaba arkadaşlar D&R yapmış olduğumuz alışveriş yılbaşı genel kampanyasına dahil olurmu sektör olarak hangisine giriyor kırtasiye olarak düşünebilirmiyiz.ona göre 11 alışverişin içine dahil edeceğim saygılarımla..
  • faithgebze F kullanıcısına yanıt
    mobil ödeme kampanyası Eğer öyleyse süper tabi ama halen şaşırıyorum dogrusu,

daha önce hiç kullanmadım bir kez kullanıcaktım burger king mobil ödeme kampanyası için kasiyer benim haberim yok mobil ödeme nedir bilmiyorum dedi iyiki bilmiyormus.

100 tl lik bedava alısveris (tek sefer)+ dier mobil ödeme kampanyası ile combo + yılbası kampanyası ile combo biraz abartılı deilmi, hiç para vermeden. böyle kampanyamı olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi descartes_gs -- 14 Aralık 2016; 17:23:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: descartes_gs

mobil ödeme kampanyası Eğer öyleyse süper tabi ama halen şaşırıyorum dogrusu,

daha önce hiç kullanmadım bir kez kullanıcaktım burger king mobil ödeme kampanyası için kasiyer benim haberim yok mobil ödeme nedir bilmiyorum dedi iyiki bilmiyormus.

100 tl lik bedava alısveris (tek sefer)+ dier mobil ödeme kampanyası ile combo + yılbası kampanyası ile combo biraz abartılı deilmi, hiç para vermeden. böyle kampanyamı olur :)

şöyle düşünün
    mobil ödeme ile ilgili yıllık kullanıcı yada kullanım hedefi vardır ilgili birimin
    reklam bütçesinin bir kısmınıda kampanyalara ayırdı ise ,yıl sonunda neden olmasın !!!
    Diğer kampanyalarla çakışması da normal ,sadece yönetici oluruna bakar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faithgebze -- 14 Aralık 2016; 17:42:28 >
  • cartok kullanıcısına yanıt
    YKB kampanyanın geçerli olduğu site listesine grupanya yı koymuş. Grupanya nın hangi banka pos undan işlem yaptığını ben bilemem ki :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • salih_akkaya S kullanıcısına yanıt
    hocam dr.com.tr de aldıysan , kampanyaya dahil olan sitelerde bulunuyordu..

Fakat mağazadan ürün aldıysan müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

Alışverişiniz boşa gitmez :) sms i son gün bile atsanız tarih aralığı uygun olan tüm harcamalarınız sayılır.

Emin misiniz, öyleyse çok iyi ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mağazadan yaptım hocam bakalım artık eğer eksik olacak gibi olursa arayıp sorarız mh vakit var daha belki ay sonuna kadar tamamlayabiliriz cevap için çok tşk ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ms365

YKB kampanyanın geçerli olduğu site listesine grupanya yı koymuş. Grupanya nın hangi banka pos undan işlem yaptığını ben bilemem ki :/

Tabi haklısınız ama bu konuda esas suçlu Grupanya. Tek çekimleri kullandığınız kartın posuna yönlendireceklerine en az komisyon ödedikleri bankanın posuna yönlendiriyorlar. Bence girişimlerinize devam edin sonuna da müşteri memnuniyeti bakımından bir seferlik puanımı yükleyin deyin puanınızı yüklerler.

• bugün peşin harcamaya faizsiz 3 taksit mesajı geldi. gelip de kullanan var mı? emin olamadım da..

PESIN HARCAMANIZA FAIZSIZ 3 TAKSIT! HARCAMANIZ SONRASINDA GELEN SMSI YANITLAYIN

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan1500 G kullanıcısına yanıt
    Bütün kampanyalar için geçerlidir bu sadee kişiye özellerde değil.
  • gadget46 G kullanıcısına yanıt
    Ben hep kullanıyorum eğer ücretsiz/masrafsız diyorsa sms e cevap vererek katılabilirsiniz ya da internet bankacılığında yapılabiliyor ve hiçbir ek ücret almadan harcamanız üçe bölünüyor.

• mericbey kullanıcısına yanıt
    14 yaş çocuğu yetişkin sayıyorlar.

• AKTİF PUAN KAMPANYALARI
    --------------------------------

* 16 Aralık 2016
    -Biletix.com'dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL

* 31 Aralık 2016
    -Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kırtasiye, oyuncak, kasap, manav, şarküteri sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde tek seferde yapılan ilk 100 TL'lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplam 125 TL
    -Hepsiburada.com’dan 500 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL
    -Lastik.com.tr web sitesinden tek seferde yapılacak tek çekim ve taksitli 800 TL ve üzeri işlemlerden 80 TL
    -Ereyon.com.tr’den 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 75 TL
    -Sahibinden.com’dan 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 75 TL
    -Kozmetik sektöründe yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamalarınıza 60 TL
    -Havayolu şirketleri ya da havayolu şirketlerinin web sitelerinden tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL
    -Yargıcı mağazalarından tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri işlemlerden 50 TL
    -Boyner, YKM ve online mağazalarından tek seferde yapılacak tek çekim ve taksitli 350 TL ve üzeri işlemlerde 35 TL
    -Dekorazon.com’dan yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlere 35 TL
    -Derimod mağazalarından tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri işlemlerden 35 TL
    -Avis noktasından tek seferde yapılacak tek çekim ve taksitli 300 TL ve üzeri işlemlerden 30 TL
    -1v1y.com'dan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 25 TL
    -Getir’den tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL
    -Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılacak mobil ödeme işlemlerine %25, en fazla 25 TL
    -Koçtaş mağazalarından ve koctas.com.tr'den yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL
    -Adidas mağazalarından tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 250 TL ve üzeri işlemlerden 25 TL
    -Reebok mağazalarından tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 250 TL ve üzeri işlemlerden 25 TL
    -Penti mağazalarından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerden 20 TL
    -Shop90.com’da tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL
    -D&R mağazaları ve dr.com.tr ’den tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 20 TL
    -İdefix.com’da tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL
    -LC Waikiki mağazalarından ve lcwaikiki.com’dan tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 150 TL ve üzeri işlemlerden 15 TL
    -Panço mağazalarından tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 150 TL ve üzeri işlemlerden 15 TL
    -E-hamal.com’dan tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlere 15 TL
    -Batik mağazalarından tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 150 TL ve üzeri işlemlerden 15 TL
    -Tiffany mağazalarından tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerden 10 TL
    -Mango mağazalarından tek seferde yapılacak tek çekim ve taksitli 100 TL ve üzeri işlemlerde 10 TL
    -Nezih Kitabevi noktasında yapılan tek çekim ve taksitli 200 TL ve üzeri işlemlerden 10 TL
    -Coquet mağazalarından tek seferde yapılacak 85 TL ve üzeri işlemlerden 10 TL
    -Opet Worldcard ile Yapı Kredi World Üyesi e-ticaret sektöründeki belirli işyerlerinde tek seferde yapılacak 500 TL ile 1000 TL arası harcamalarda 50 TL, 1000 TL ve üzeri harcamalarda 100 TL yakıt puan

* 3 Ocak 2016
    -Şok Marketler'de yapılacak toplam 150 TL ve üzeri peşin alışverişlere 20 TL

* 10 Ocak 2017
    -Bireysel vadesiz mevduat hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 50 TL

* 18 Ocak 2017
    -Özdilek Süpermarketleri'nden yapılacak toplam 300 TL ve üzeri alışverişlere 40 TL

* 31 Aralık 2016
    -E-ticaret sektöründe tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 15 TL
    -Kafe, bar, restoran, fast-food sektörlerinde yapacağın alışverişlerde, alışverişin %10’u değerinde toplamda 20 TL

-Platinum TLcard ile World Üye İşyerleri’nde yapılacak tüm alışverişlerde, alışveriş tutarının %10’u değerinde en fazla 50 TL
    -NUVO giyim, online alışveriş, giyim, kafe- restaurant, kültür-sanat ve diğer sektörlerde gerçekleştirilecek alışverişlerde her sektör için 5 TL, tüm alışverişlerde toplam 25 TL

-31 Aralık 2016 tarihine kadar farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 150 TL ve üzeri taksitli alışverişinize 10 TL, toplam 30 TL
    -31 Aralık 2016 tarihine kadar MilPlus kart başvurusu yapın, 31 Aralık'a kadar 4.000 TL harcayarak 50 TL
    -Yeni ek kart ile yapılan ilk alışverişe 10 TL

* 5 Aralık 2016 tarihine kadar Elektronik sektöründe yaptığı ilk 150 TL harcamadan ekstra 500 mil
    * 1 Ocak 2017 tarihine kadar ilk 150 TL ve üzeri alışverişlerinden ekstra 100 mil, ikinci alışverişlerinden ekstra 200 mil, üçüncüden ekstra 400 mil, dördüncüden ekstra 800 mil, beşinciden ekstra 1000 mil ve onuncu alışverişlerinden ekstra 5000 mil, toplamda ekstra 7500 mil
    * 31 Aralık 2016 tarihine kadarwww.milesandsmiles.net, Garanti İnternet, Garanti Cep, BonusFlaş ve garanti.com.tr üzerinden yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kredi kartınızı kullanmanız
    * Miles&Smiles kredi kartlarınızın hesap özetini e-posta ile almak istediğinizi ilettiğiniz anda kartınıza 250 Mil
    -Yıl sonuna kadar Miles&Smiles American Express'inizle, Garanti Pos'unda yapacağınız restoran harcamanızın yarısı kadar ekstra mil (ayda 1000 mil)

PUAN YÜKLENME TARİHLERİ(Vakıf VE TEB 1 gün sonra yatar)
    ----------------------------------

* 15 Aralık -Kasım,Metro,Boyner,vTatil 26 Aralık
    * 22 Aralık -Oxxo,Boyner,Mango,Mobil,cEreyon,pEticaret,cDeko,Avis,Nezih,cShop90,vTaksit 2 Ocak
    * 23 Aralık -Koçtaş 3 Ocak
    * 12 Ocak -Hediye,Kozmetik,Ereyon,Sahibinden,Getir,Dekorazon,Shop90,E-hamal,1v1y,Şok,D&R,İdefix 23 Ocak
    * 18 Ocak -cHediye 29 Ocak
    * 22 Aralık -Biletix 2 Ocak
    * 12 Ocak -HB 23 Ocak
    * 23 Ocak -Özdilek 3 Şubat
    * 25 Ocak -vTAKSİT 4 Şubat
    * 26 Ocak -Havayolu,Boyner, Mango,Mobil,Derimod,Lcw,Adidas,Rebook,Penti,Yargıcı,Coquet, Panço,Tifanny,Batik,cD&R,cİdefix 6 Şubat
    * 27 Ocak -cHB,Ointernet,cÖzdilek,cKozmetik,cEreyon,cSahibinden,cGetir,cDekorazon,cShop90,cE-hamal,c1v1y,cŞok 7 Şubat

* 15 Kasım -Otomatik
    * 16 Kasım -vNet,vBakım,Kozmetik 26 Kasım
    * 17 Kasım -Kazan,Bizim,vTaksit 28 Kasım
    * 21 Kasım -GG 2 Aralık
    * 23 Kasım -cKozmetik 4 Aralık
    * 24 Kasım -Yargıcı,Watsons,Bonvagon,LCW,cE-hamal,Roman,Reebok,Adidas,Panço 5 Aralık
    * 25 Kasım -Mobil,cGG 6 Aralık
    * 28 Kasım -Lcw 9 Aralık
    * 3 Aralık -Lastik 22 Aralık
    * 8 Aralık -Tchibo,Ereyon,Yurtdışı,pKafe 19 Aralık
    * 9 Aralık -Oservis,Deko,Shop90 29 Aralık
    * 13 Aralık -vYakıt 23 Aralık

Maygold(ak,deniz,finans,garanti,halk,kuveyt,teb,vakıf)-8
    https://www.maygold.com.tr/hesaba-transfer
    Grams(deniz,finans,garanti,kuveyt,teb,vakıf)-6
    https://www.grams.com.tr/urunler
    Hepsiburada(deniz,garanti,kuveyt,teb,vakıf)-5
    http://www.hepsiburada.com/hesaba-havale-altin-c-80081046
    Cephaneci(ak,garanti,halk,kuveyt)-4
    http://www.cephaneci.com/gram
    Nadirgold(deniz,garanti,kuveyt)-3
    https://www.nadirgold.com/hesaba-altin-havale-transfer/
    Gramaltın(garanti)
    https://www.gramaltin.com/elektronik-altin
    Nova(deniz)
    http://www.novabazar.com/Gram-Altin-Kulce
    Tuğrul(kuveyt)
    http://www.etugrul.com/alt%C4%B1n-transfer/
    Harem(kuveyt)
    http://www.e-haremaltin.com/c/4338400/1/gram-altin.html
    Banda(finans)
    http://www.bandagold.com/HESABA-HAVALE,LA_210-2.html

http://forum.donanimhaber.com/m_76171154/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Lg g4

lg g4 almayın çok uğraştım mobil ödeme yapılamıyor. Samsung Galaxy s4 hem fiyat olarak uygun hem de mobil ödemede canavar gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: VATAN34

hocam dr.com.tr de aldıysan , kampanyaya dahil olan sitelerde bulunuyordu..

Fakat mağazadan ürün aldıysan müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettir.

Dr mağazalarında yapi kredi posu çalışıyorsa problem olmaz kırtasiye geçiyor.

• semihhhhhh S kullanıcısına yanıt
    ilginçtir, 1,5 yıldır g4 kullanıyorum, ykb den her denemede başarısız işlem uyarısı aldım..
    her kampanya boş geçti..
    hala, 100 tl iade kampanyasına adayım..
    aynı telefonda, cepteteb mobil ödemede kayıtlı..
    3 denememden, 3 ü de başarılı..
    hala anlayamadım..
  • 
Sayfa: önceki 34743475347634773478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.