Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: onurforever53 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
81.784
Cevap
1.061
Favori
5.076.025
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-
Giriş
    124 Mesaj
    Arkadaslar az once migrostan mobil odeme yapmaya calistim onay vermedi 2 kere denedik. Sonra normal kartla yaptim. Ama provizyonda 3 adet 100tl gorunuyor. Bankayi aradim migrosun iptal etmesi gerekiyor dedi. Migrosa gittim biz suan bisey yapamayiz kendiliginden iptal olur o dediler. Daha once boyle bir sey basina gelen varmi
  • Teğmen
    130 Mesaj

kasadan fiş çıkmadıysa bi kaç güne düşer provizyonda bekledikten sonra sıkıntı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mehmet0805 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: n_medya

kasadan fiş çıkmadıysa bi kaç güne düşer provizyonda bekledikten sonra sıkıntı yok

Fis cikmadi hocam . Migrostaki mudurde onu dedi zaten hayrlisi bakalm beklicez. Su mobil odemeyi bi adam gibi yapamadilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: mehmet0805

Arkadaslar az once migrostan mobil odeme yapmaya calistim onay vermedi 2 kere denedik. Sonra normal kartla yaptim. Ama provizyonda 3 adet 100tl gorunuyor. Bankayi aradim migrosun iptal etmesi gerekiyor dedi. Migrosa gittim biz suan bisey yapamayiz kendiliginden iptal olur o dediler. Daha once boyle bir sey basina gelen varmi

Bende de 2 tane oldu Migros da dilekçe yazdım. Her ay oluyor bu

• Teğmen
    124 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serkanbaba

quote:

Bende de 2 tane oldu Migros da dilekçe yazdım. Her ay oluyor bu

Sizde fis cikmismiydi hocam. Ben dilekce falan yazmadim. Donem ici hareketlere yansirsa gidecegm migrosa .

quote:

Orijinalden alıntı: n_medya

Fis cikmadi hocam . Migrostaki mudurde onu dedi zaten hayrlisi bakalm beklicez. Su mobil odemeyi bi adam gibi yapamadilar

Benim başıma da gelmişti, bankayı aradığınızda işlem için iptal talebi oluşturulmasını isteyin. Anında siliyor banka.
    |
    |

Orijinalden alıntı: mafederlizenginstaylası

kuyum dahil olduğuna göre heralde nadir gold vs. hepsi dahil değil mi kapalıçarşıya bi uğrasam mı acaba yahu 135'ten alıp 132'den satsam 10 lira bonus gelse 25 lira katsayılı olur bana kalır 22 lira bonus.

Kapalı çarşıda yapı kredi üyesi bildiğiniz kuyumcu var mıdır?
    2013 te nakit olarak altın almıştım.
    Birde kuyumcular kredi kartına ekstra komisyon uyguluyorlar diye biliyorum,
    bilgisi olan var mıdır?
    |
    |
    130 Mesaj

kasa kapanınca düşer onlar sıkıntı olmaz

|
    |
    mehmet0805 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kasım 50 yatmış olmalı. Kontrol..
  • Er
    6 Mesaj
    Evet konustugum kisi sektorun kisisel bakim oldugu icin gecerli olmayacagini,sistemde oyle gorundugunu soyledi,dediginiz gibi bi sansimi deneyeyim,tskler

|
    |

Evet benim karta da 50 lira yüklenmiş

|
    |
    serkans. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kozmetik sayılacak mı sayılmayacak mı? Anlayamadım ben

|
    |
    tr37tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mh sayilmadigini soyledi ama kayit actim bekliyorum,ustte bi dost kayit actir kabul ederler demişti.bu arada foruma pc den yazamiyorum bu sorunu yasayan varmi?

|
    |
    livefreestyle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yapıkredi kartımı mh yi arayıp adiosa çevirttirdim bu akşam kartı basıp göndereceklermiş. içindeki 40 wp silinmeden kalacak anladığım kadarıyla.
    vakıfworld kartımda mevcut onda da benzer avantajlar(puanları silinmeyip katlı şekilde tatil paketlerinde kullanabileceğim) sunan bir sistem var mı acaba?
    quote:

Orijinalden alıntı: livefreestyle

Kozmetik sayılacak mı sayılmayacak mı? Anlayamadım ben

Telefonda ilk çıkan müşteri temsilcisinin bilgisi yetmeyebilir ve yapacağı yorum yanlış yönlendirebilir ama arka plandaki kampanya ekibinden bilgi temin edilmesi adına kayıt açtırılması akabinde yapacakları geri bildirimde gratisin de aynen watsons da olduğu gibi kişisel bakım hizmetleri başlığında gözükmesi sebebiyle kozmetik kampanyasına dahil olacağı kanaatindeyim. Kayıt açtıran arkadaş dönüş yaparsa hepimiz görmüş oluruz. En kesin çözüm bir önceki gün 10 liralık bir şey alıp kayıt açtırarak kampanya ekibinden kesin bilgi alınmasını sağlayıp ertesi gün asıl alışverişi yapmak.

|
    |

Orijinalden alıntı: aykutali

yapıkredi kartımı mh yi arayıp adiosa çevirttirdim bu akşam kartı basıp göndereceklermiş. içindeki 40 wp silinmeden kalacak anladığım kadarıyla.
    vakıfworld kartımda mevcut onda da benzer avantajlar(puanları silinmeyip katlı şekilde tatil paketlerinde kullanabileceğim) sunan bir sistem var mı acaba?

Alttaki linkten takip edebilirsiniz.

https://mobile.donanimhaber.com/vakifbank-milplus-milplus-platinum-ana-konu--101960879-78

|
    |

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Bugün kartıma 20 tl yüklenmiş. Neyin puanı acaba?

Eğer 50 puan haketmediyseniz geçen ayki market olabilir. Mh den bilgi almak için uğraşmak istemezseniz bankamatikten bakilabiliyormuş.

Yakınlarımda atm yok, ayın 15inde ekstrem çıkıyor, oradan öğrenirim artık. 2 yeni otomatik fatura ödemem vardı, onlardan gelecek puanları bekliyordum ama 15 aralıkta yatmasını bekliyordum, belki de erken yattı.
    |
    |
    semihhhhhh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.