Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.762
Cevap
1.075
Favori
5.540.190
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34563457345834593460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1995 ten beri YKB maaş müşterisiyim. İlk önce Gold kartım vardı, sonra onu Platin yaptılar, sonra adios çıkınca başvurdum 2. kart onu aldım. Bu arada hatırlamadığım bir tarihte 2000 lerde Play aldım. O sırada 30 lu yaşlarımdaydım. Bu arada Platini Adios premiuma çevirdim, oldu mu 2 Adios premium + Play. 2 yıl önce kartlarım çalındı, bir adios premiumu kapattırdım, 1 adios premium+play kaldı. Geçen mayısta 2 kartımı da çaldırdım, o sırada yenilerini yollayacaklardı, geç kaldılar. Ben de gidip banka şubesinden bir daha başvurdum, oldu mu yine 2 adios premium+1 play :)

2 yıldır YKB maaş müşterisi de değilim ama başka bankadan kredi kartım yok. Yıllık ücret filan da ödemiyorum - kartları kullandığım için yıllık kullanım ücreti tahsil etmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Rica ederim. Asil sorun puan sureli mi onu gorememek. (Adiosda sure sorunu yok galiba, ben hala gecemedim)

int bankacılığından 1 dakikada kart tipini değiştirebilirsiniz.
  • [escobar] kullanıcısına yanıt
    Bence alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: justinxnitsuj

Bebek ücretini THY için şöyle hesaplayabilirsiniz. Yetişkin ücretinin vergisiz halinin 10'da biri kadar. Vergi, harç, hizmet bedeli de ham ücretin yarısı kadar çıkıyor. Yani 100 lira geçmemesi için vergi dahil toplam fiyat 1500 TL'ye kadar olmalı.

Teşekkürler.
  • update yapınca ereyon gözüktü. dekorazon.com kampanyasına katılcakları uyarayım. ben ettim siz etmeyin. ürünü 20 günde tedarik etmediler. siparişi iptal için telefon açıyorsunuz minimum 40 kisi bekliyo sırada. tam 110 dakika bekledim ve iptal edebildim siparisimi. 1 haftada kartınıza tutar iade olur dendi. geçti bir haftayı iade etmediler. tekrar telefonla aradım 45 kişi vardı sırada 50 dakika bekledim ondan sonra iade ettiler.

kazanacağınız worldpuan'a değmez çektiğiniz çile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 2 Aralık 2016; 13:48:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: californiadream

ereyon cüzdan kampanyasını cüzdan uygulamasında gözükmediği için başvurulmuyor. ne saçma sapan iştir bu

Uygulamanın kampanyalar kısmında gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasım ayında yapılan 100 tl MOBİL ÖDEME ile yapılan alışverişte 20 tl iade ne zaman yatıyor bilen var mı ?
  • oup59 kullanıcısına yanıt
  • darnglove D kullanıcısına yanıt
    hocam puan olarak gelmiyor mu o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

kasım ayında yapılan 100 tl MOBİL ÖDEME ile yapılan alışverişte 20 tl iade ne zaman yatıyor bilen var mı ?

O dediğiniz %25 World puan kampanyası. Artık iade vermiyor. 100 TL'ye 25 TL değerinde world puan veriyor. Bu ay da kampanya devam etmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

hocam puan olarak gelmiyor mu o?

evet puan olaraktı sanırım ama ne zaman geliyor tarih olarak onu öğrenmek istiyordum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

kasım ayında yapılan 100 tl MOBİL ÖDEME ile yapılan alışverişte 20 tl iade ne zaman yatıyor bilen var mı ?

O dediğiniz %25 World puan kampanyası. Artık iade vermiyor. 100 TL'ye 25 TL değerinde world puan veriyor. Bu ay da kampanya devam etmekte.

evet öyleydi peki puan verme tarihi ne zamandı hatırlayan var mı ?
  • arkadaşlar bu getir kampanyasında gözden kaçırdığım bi püf noktası filan yok dimi?
    50/25 verince insan bi kıllanıyor
  • ya arkadaş çıldırıcam bu yapı kredinin yaptığı terbiyesizliklerdenç. 3 aydır nuvo 25 lira üye işyeri alışveriş kampanyasından puan kazanıyorum. 3 aydır da alışveriş yaptığım yerler aynı. restorant olarak köfteci yusuf ve market alışverişi resmi pazar isimli market. agustos eylül ekim buradan yaptığım harcamalarda pos slibinde yapı kredi yazıyor ve puanlarım yatıyor kasım ayı için yaptığım harcamaların puanı yatmayınca sordum ve bu 2 işyeri de world üye işyeri değil cevabı alıyorum.

ulan slibin altında yapı kredi bankası yazıyor. kasaya soruyorum üye işyeriyiz diyorlar. 3 aydır üye işyeri oldukları için puan yatırıyorsunuz aniden kasım ayında üye işyeri gözükmüyorlar. puanların üstüne yatmak için iyice çirkefleşti yapı kredi.
  • Geçen ayki yıldızlı gün internet alışverişi kampanyası na katılmadan kontrol ettim grupanya listede yer alıyor. Alışveriş yaptım. Puan yatmadı. Kayıt oluşturdum. Grupanya izyy vs diye bir çekim yapmışlar o kampanya ya dahil değilmiş! İtiraz ettim ama ısrarla kabul etmediler. Grupanya yazıyor listede nereden bileyim ben grupanya da farklı isimde pos olup olmadığını! Şikayet hattını arayıp tekrar kayıt oluşturdum ısrarla. Ykb eskiden bu kadar uğraştırmazdı . Artık iyice çamura yatıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • californiadream C kullanıcısına yanıt
    Dün dekorazon dan alışveriş yaptım, tüh bilseydim sorunlu firma olduğunu yapmazdım. İnşallah sıkıntısız gelir siparişler.

• californiadream C kullanıcısına yanıt
    forum ve sozluk yorumlarinda fazlaca sikayet okumustum, hikaye degilmis meger. ayni durumu shop90' da yasamistim. odemenizi geri alabilmenize sevindim.
  • Bugün ekim ayi genel kampanya ve 1-15 kasim gg kampanyalarinin puanlari yattimi diye kontrol ettim, sonuc yatmamiş, MH arandi, cevap "katilim saglanmamış, bu senepten puan yatmadi"
    Simdi ben bunlara nasil cuzdandan katildigimi kanitlayacagim. Adios kredi kartim var, puan icin eşime cikartmisim, aylik harcamlarimda hep injnalle migros yuklemeleri var, benim bu karti puan icin kullandigim besbelli, nasil idda edebiliyorlar katilim saglamadiniz diye, zor tuttum kendimi kufretmemek icin.

Neyse bu sekilde sorun basina gelen var mi?

• Shop90 da çok kötü, puan için aldım ama pişman olup zar zor iade ettim ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: ms365

Dün dekorazon dan alışveriş yaptım, tüh bilseydim sorunlu firma olduğunu yapmazdım. İnşallah sıkıntısız gelir siparişler.

Merhabalar;

bende geçenay dekarazon dan alışveriş yaptım tv standı aldım 219 tl lık. alım yapmadan önce müşteri hizmetlerini aradım.Teyit aldım bir güzel ilgilendiler.Hatta fabrikayı aradılar teslim süresini sordular.Ardından bana döndüler.Bende alım yaptım zamanında kargo sıkıntısız bir şekilde geldi.Hocam varsa bir endişeniz müşteri hizmetleri ile irtibata geçin.

Sevgi ve Saygıyla
  • 
Sayfa: önceki 34563457345834593460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.