Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31783179318031813182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

kartınız adios premium mu?

şu an normal adios ama eğer bu avantajlardan faydalanabiliyorsam premiuma çevirmeyi planlıyorum limitim yeterli.
  • sadakte005 S kullanıcısına yanıt
    http://www.setur.com.tr/otel/selge-beach-resort-spa

Seturda otelin sayfasına girin fiyat görüyorsanız rezervasyon yapabiliyorsunuz demektir. Otel bu sene komple yenilendi ve seturla tekrar anlaşma yapıldı diye biliyorum. Yazın bende sormuştum anlaşmaları yoktu. Ama şuan var görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numberone2000 -- 18 Mart 2016; 9:20:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanmbe

quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Bana şimdiye kadar ortalama yılda 4 kere hedef geldi hepsini tutturdum
    Banka genelde kişiye özel kendisi rastgele harcama hedefi gönderiyor
    Hocam sana hiç hedef gelmiyorsa ara talep oluştur
    Bana o şekilde geldiği de oldu önceki yıllarda
    Geçen bir arkadaşa bahsettim yanımda aradı
    Meğer onun 2 telefon kayıtlıymış
    Kullanmadığı eski telefona gelmiş hedef 😄
    Yeni tel kaydı yaptı ve talepte bulundu ertesi ay hedef gelmişti

biz arıyoruz öyle bir sistemimiz yok diyorlar . biz sms gönderiyoruz kayıt alamayız diyorlar

Nadas tavsiye ediyorum.

Ne zaman kampanyalar yavaşlasa (1000 TL'ye 50 WP TL gibi) ve kişisel hedef gelmezse, kartı evde bırakıp ING Pegasus karta dönüyorum. Kampanya dışında normal puanların hiç bir esprisi yok çünkü. En kısa zamanda gönderiyorlar hedefi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugraa__

Arkadaşlar seturda bulunan muhafazakar oteller hakkında tavsiyede bulunabilecek olan var mı_?

Muhafazakar otellerin anlamı nedir acaba? Polemik için değil merak ettiğimden soruyorum.

Selge Hotel fotoğraflarıda standart bir otel gibi ve bununla ilgili bilgi verilmemiş. Bi aktivite de bir sürü mini etek giyen hanım var;

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

ama havuzda sadece erkekleri gördüm su topu oynayan.

Sahipleri mi muhafazakar yoksa oraya gidenlerin uyacağı kurallar mı oluyor ne bileyim hanımlar mayo giymiyor, yabancı turist yok, içki servisi yok anlamında mı bir konsept yapılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

Orijinalden alıntı: tugraa__

Arkadaşlar seturda bulunan muhafazakar oteller hakkında tavsiyede bulunabilecek olan var mı_?

Muhafazakar otellerin anlamı nedir acaba? Polemik için değil merak ettiğimden soruyorum.

Selge Hotel fotoğraflarıda standart bir otel gibi ve bununla ilgili bilgi verilmemiş. Bi aktivite de bir sürü mini etek giyen hanım var;

ama havuzda sadece erkekleri gördüm su topu oynayan.

Sahipleri mi muhafazakar yoksa oraya gidenlerin uyacağı kurallar mı oluyor ne bileyim hanımlar mayo giymiyor, yabancı turist yok, içki servisi yok anlamında mı bir konsept yapılıyor?

Bahsettiğiniz konu şurada bir haberde anlatılmış.

http://turizmgazetesi.com/news.aspx?id=68330

Haber Fotoğraflı, üzerine gelince büyüyor.

• LaMidas kullanıcısına yanıt
    bilmemeniz normal; çevirmemeniz hata. internet şubesinden değiştirin anında platinum müşteri ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LaMidas kullanıcısına yanıt
    Hocam platinum world değil visa programı. Tüm visa platinumlar aynıdır. Hepsi zaten world özellikli diye yazar. Her adios worlddür, ancak her world adios değildir.

• deblod kullanıcısına yanıt
    Karaburunda asya mı ne bir otel var kadın erkek plajları ayrı, arada duvar var. Öyle şeyler arayan varsa bilgisi olsun. Birkaç sene önce görmüştüm

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Karaburunda asya mı ne bir otel var kadın erkek plajları ayrı, arada duvar var. Öyle şeyler arayan varsa bilgisi olsun. Birkaç sene önce görmüştüm

Teşekkürler, ben aramıyorum sadece meraktan sordum. Bir de fotoğraflar ve bilgi ilginç geldi. Havuzlar ayrı ama gece animasyonda bir sürü mini etekli hanım gözüküyor. Biraz tutarsız olmuş. Belki de fotoğraflar reklam amaçlıdır belli olmaz.

Aslında tam pansiyon ama yemekleri kaliteli olan, alkol dahil olmayan teklifler bakıyorum ben. Havuzda, denizde karımdan ayrı olmak çok aklıma yatmıyor, zaten iş hayatında akşamdan akşama görüşülüyor, denize havuza da ayrı ayrı gireceksek ne anlamı var tatilin.

Yine de ilgilenen arkadaşlar için güzel bilgiler çıktı, belki değerlendiren olur. Bir de yukarıda bir arkadaş turizmgazetesinden link vermiş, o gazete de güzel yazılar gördüm. Favorilere ekledim.

• Seviyorum bunları. 150 tl kitlemişler bu ay kart ücreti. Aradım anında iptal ettiler. Görmesek, aramasak kösnüyecekler.
  • recruit1 R kullanıcısına yanıt
    evet hocam
  • puanlarında eksilme olan var mı acaba ? Puanım eksilmiş çünkü benim.
  • Benim de 5 puanım eksilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

ankarada world üye işyeri olan kuyumculardan bildiğiniz var mı?

KIZILAYDA ALTIN ÇARŞI ÜST KAT KUYUMCU OSMAN
  • YKB Bize yazın sayfası günlerdir hata veriyor.
    Mesaj gönderilemiyor.
  • Diners Club Türkiye'de

www.abankdinersclub.com
  • ahcal06 kullanıcısına yanıt
    harcama sözü istediler mi sevgili renkdaşım?
  • Hocam bu kartın sizce avantajı nedir biraz açar mısınız* Kart ücreti yıllık 400 TL imiş ;(
  • İlk defa bilet alacağım puanlarla Seturun sitesindeki uçak bilet fiyatları ile seyahat hattının çıkaracağı fiyat arasında çok fark oluyor mu?
    İzmirden İstanbul aktarmalı Belgrad biletine premiumda 2.30'dan düşük oran vermezler değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 31783179318031813182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.