Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31763177317831793180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ocak ayı fatura talimatlarının puanları bugün yatmayacak mıydı bende bir hareket yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaMidas

Arkadaşlar ocak ayı fatura talimatlarının puanları bugün yatmayacak mıydı bende bir hareket yok.

Benimkiler dün akşam yattı. MH arayıp kontrol ettirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0805

quote:

Orijinalden alıntı: savage74

arkadaşlar setur da haftasonu için 2 gün 2 kişi 588 tl gözüküyor otel. Adios premiumla kaç tllik puan harcama lazım ortalama birşeyleR söyleyebilirmisiniz

Hocam bu otel kampanyasinin linki varmi? Adiosa yeni gectim tam bir bilgim yok. Ama 400tl puanim geldi wordden. Eger yurtici bir otel kampntasi var ise degerlendirmek isterim

kampanya değil o anladığım kadarıyla. setur indirimi olabilir.

Peki biz kafamiza gore setur a girip ucreti adios karttaki puanla odeyeblyrmyz 1.9 katsayi ile hocam ? Suan herhangi bir otel secsek seturdan 1.9 katsayi isler mi adios kullanicisi olarak

• Markafoni subatta cuzdan katilimi ile yapinca 100 e 15 puanlari yatacakti bugun
    Yatan var mi?

• 1000 lira uzeri puanim var hanim +11 aylik bebegim var yurtdisi sikinti siz olsaniz nerede kullanirsiniz ? Yakin zamanda kampanya falan olur mu daha degerli kullanabilecegimiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: optimachicago

Markafoni subatta cuzdan katilimi ile yapinca 100 e 15 puanlari yatacakti bugun
    Yatan var mi?

benim 10 tl yattı. cüzdandan gelecek 5 tl puan 29 martta yatacak
  • ankarada world üye işyeri olan kuyumculardan bildiğiniz var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: savage74

arkadaşlar setur da haftasonu için 2 gün 2 kişi 588 tl gözüküyor otel. Adios premiumla kaç tllik puan harcama lazım ortalama birşeyleR söyleyebilirmisiniz

Hocam bu otel kampanyasinin linki varmi? Adiosa yeni gectim tam bir bilgim yok. Ama 400tl puanim geldi wordden. Eger yurtici bir otel kampntasi var ise degerlendirmek isterim

kampanya değil o anladığım kadarıyla. setur indirimi olabilir.

Peki biz kafamiza gore setur a girip ucreti adios karttaki puanla odeyeblyrmyz 1.9 katsayi ile hocam ? Suan herhangi bir otel secsek seturdan 1.9 katsayi isler mi adios kullanicisi olarak

hayır.. yk seyahat hattını arayacaksınız onlar yönlendirecek.

• tendertendere kullanıcısına yanıt
    Kızılayda altınkaynak bürosu iş yeri olması lazım hocam (tam emin değilim) fakat şu anda kapalı bombanın izleri tam olarak silinemedi tadilat var 1-2 güne açılır diye düşünüyorum.
  • Edit.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnimaL. -- 16 Mart 2016; 15:01:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magnnm

?

? anlayamadım
  • Avanspuan limiti neye göre belirleniyor kart limitini 10bin den 30bine yükselttim Avanspuan limiti değişmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: obiwanpazzini

Avanspuan limiti neye göre belirleniyor kart limitini 10bin den 30bine yükselttim Avanspuan limiti değişmedi

Kart Limiti TL Avanspuan Limiti WP
    0 - 500 3.000
    501 - 1.000 15.000
    1.001 - 3.000 30.000
    3.001 - 5.000 50.000
    5.001 - 8.000 75.000
    8.001 - 10.000 100.000
    10.001 - 60.000 125.000
    60.001 ve üstü 150.000
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirdisk

quote:

Arkadaşlar ocak ayı fatura talimatlarının puanları bugün yatmayacak mıydı bende bir hareket yok.

Hocam bugün aradım tamimatın sms veya şubeden verilmesi gerekiyordu diyor ben talimatları internet bankacılığından vermiştim böyle saçmalık olabilir mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: demirdisk

quote:

Hocam bugün aradım tamimatın sms veya şubeden verilmesi gerekiyordu diyor ben talimatları internet bankacılığından vermiştim böyle saçmalık olabilir mi?

olabilir. Talimat vermeden önce sms atmanız gerekiyor kampanyalarda .

Misal en son kampanyası :

Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470'e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL'dir.

• Arkadaşlar hızlı cevap bekliyorum, aynı gün farklı migros market kampanyaya dahil midir? Acil cevap, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_olfactorius

Arkadaşlar hızlı cevap bekliyorum, aynı gün farklı migros market kampanyaya dahil midir? Acil cevap, teşekkürler

Dahildir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukisa

1000 lira uzeri puanim var hanim +11 aylik bebegim var yurtdisi sikinti siz olsaniz nerede kullanirsiniz ? Yakin zamanda kampanya falan olur mu daha degerli kullanabilecegimiz ?

ben 10 aylık bebeğimle tayland malezya singapur turu yapmıştım. şimdi 2.5 yaşında. keşke o zamanlar daha çok gezseydim diyorum. büyüdükçe daha da zorlaşıyor küçükken tadını çıkarın derim.

2 yaşından sonra uçakta da sizin gibi bilet almanız gerekiyor.
  • Bu sene yurtiçi Tatil kampanyası olmayacakmı acaba?

• Şubattaki LCW kampanyasında puan yatma tarihi ne zamandı?
  • 
Sayfa: önceki 31763177317831793180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.