Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.895
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

Orijinalden alıntı: fredy2

quote:

Orijinalden alıntı: nboy

Arkadaşlar 88 sayfada belki vardır soracağım sorunun cevabı ancak ben takip ettiğim kadarı ile bulamadım/hatırlamıyorum bu sorumun cevabını.

Normal Adioscard ile Adios Premium un aralarında yurtiçi otel konaklamalarında herhangi bir katsayı/oran farkı oluyor mu ?

Ykb seyahat hattı ile görüştüm. onlar cevap vermiyor setura sizi aratıyorlar
    seturdan arayan kişiye sordum adiosla , premium arasındaki katsayıyı nedir diye
    adios 2,8
    adios premium 3

katı olarak kullanılılabiliyormuş

adios premium'a telefonla veya internetten geçemiyorsunuz şubelerden başvuru formu doldurup imzalatıyorlar 1-2 hafta içinde uygun görürlerse değiştiriyorlar.

sayın @coolman7' nin dediği gibi telefonlada oluyor. 444 0 446 yı ara talep oluştur. Tavsiyem premiuma geçen arkadaşlar bir tanede play kart alsınlar ki, play kampanyalarından da yararlansınlar.

hocama vermediler bana play!!! adios premium var, ve fakat şubeye gidip yeni bir kart olarak başvurmak gerekiyormuş,,, hiç gidemem şubeye de, kaldı yani,,,

• quote:

Orijinalden alıntı: mahiraygun
    hocama vermediler bana play!!! adios premium var, ve fakat şubeye gidip yeni bir kart olarak başvurmak gerekiyormuş,,, hiç gidemem şubeye de, kaldı yani,,,

Haklısın SMS başvurarında sıkıntı oluyor, bende 2 kere denedim onaylanmadı, başka bir işlem için bankadayken ordan form doldurdum onaylandı. Uzun zamandır premiuma sırf play kampanyalarından dolayı geçemiyordum, kartın onaylandığını internet şubesinden görünce telefon açıp premium başvurusunu yapmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: plcmn

quote:

Orijinalden alıntı: arunsal

quote:

Orijinalden alıntı: plcmn

Yeni avans kullanmak için eksi puan limiti kaçtı arkadaşlar?

-5.000 WP=-25 TL olmalı diye hatırlıyorum.

Teşekkür ederim başlıkta bir ara söylendi ama bulamadım.
    Üstadlar ilk mesaja ekleyebilrse seviniriz..

İlk mesajda soru-cevap bölümünde zaten var dostum

Teşekkürler üstad..

• quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

hayda bugün kuyumcu alışverişi yaptım, geçerli olmadı mı acaba, yine mi müşteri hizmetlerini arayacağım :(

neden geçerli olmasın üstad kuyumcular mücevherat olarak geçmekte zaten slipdede 0,20 crt. tektaş pırlanta yazmadığına göre sorun olmaz diye düşünüyorum. bende yarın alıcam
  • aldığımız avansı hemen kullanmak şartı varmı? ilerisi için kullanmak mümkün müdür?
  • Reklam mı bu 100 sayfa olmuş maşallah ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumland

aldığımız avansı hemen kullanmak şartı varmı? ilerisi için kullanmak mümkün müdür?

zaten seyahati alırken avans kullanıyorsunuz dostum
  • quote:

quote:

aldığımız avansı hemen kullanmak şartı varmı? ilerisi için kullanmak mümkün müdür?

şu an herhangi bir seyahat planım bulunmuyor. amacım 100 tl avans çekip, bu avansı hbden %10 puan kampanyasından 1000tl lik alışveriş yaparak kapatmak tı. böylece ileride kullanmak için 100tl lik puan cepte olacaktı. sizin dediğinize göre böyle bir şey mümkün olmuyor galiba.
  • quote:

quote:

quote:

şu an herhangi bir seyahat planım bulunmuyor. amacım 100 tl avans çekip, bu avansı hbden %10 puan kampanyasından 1000tl lik alışveriş yaparak kapatmak tı. böylece ileride kullanmak için 100tl lik puan cepte olacaktı. sizin dediğinize göre böyle bir şey mümkün olmuyor galiba.

malesef.
    ama puanlar silinmiyor şu an adios kartta.

• Arkadaslar konuyla pek ilgisi yok ama burasi hareketli bayagi o yuzden sormak istedim,

Yaz tatili icin erken rezervasyonda gozunuze carpan tercihen Antalya taraflarinda genclere hitab eden otel var mi? (bay kabul eden)
    butce gunluk max 70tl..

Tesekkurler..
  • quote:

bu dediğiniz olay süpermiş. tesekkurler. bu arafa yapikredi ne zaman böyle bir karar aldı.2012 yılına özel bir durum mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumland -- 8 Şubat 2012; 22:17:21 >
  • quote:

quote:

bu dediğiniz olay süpermiş. tesekkurler. bu arafa yapikredi ne zaman böyle bir karar aldı.2012 yılına özel bir durum mu?

son 1 ay içinde oluştu olay, sürekli olmayabilir, takip ediyoruz şu an.
  • Geçen sene hepsiburadadan 280 tl worldpuan kazanmıştım. Puanları süreli diye zamanı gelince harcamıştım.1 aylık olduğunu duyunca biraz rahatladım doğrusu.
  • bugün yaptığım kuyumcu alışverişim kafama takıldığını belirtmiştim. aradım ve sordum kampanya dahilinde mi diye harcamalar. kontrol etti ve evet kuyumcu harcaması olduğu ve world üye işyeri olduğu için kampanya kapsamında geçerli dedi ve diğer 2 taneyi de yaparsanız puan yüklenecek dediler :) kuyumculardan alışveriş yapmayı düşünen arkadaşların dikkatine...
  • çatır çatır puan topluyorum.
    ama harcayacak vakit izin vesaire problem olmaya başladı.
    son yaptığım rezervasyona daha gitmeden avansları topladım eşimin kartıda artıda ne yapmalı ne etmeli yeni bir rezervasyon yaptırmalı. ama ne zaman.
    zaten haziran başı işlem tamam.
    haziran temmuzda bir daha olmaz ağustos zaten ramazan eylüldede iş yerinden uygun olmaz
    ne yapacaz bilmiyorum. nerede eriteceğiz bu puanları
    zorla pasaport çıkartıracak bu adios.
    ondan sonra ver elini bir hafta sonu dubai diğer hafta sonu paris :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

çatır çatır puan topluyorum.
    son yaptığım rezervasyona daha gitmeden avansları topladım eşimin kartıda artıda ne yapmalı ne etmeli yeni bir rezervasyon yaptırmalı. ama ne zaman.
    haziran temmuzda bir daha olmaz ağustos zaten ramazan eylüldede iş yerinden uygun olmaz

Dostum daha pasaport çıkarmadın mı? Durduğun kabahat:)) Adios şu fırsatları yapıyorken değerlendirmek lazım.

• Adios ta avans puan harcadım, yani eksideyim,
    Play'e geçip sömestir kampanyası için multinetten 250TL lik
    harcama yapsam puanı hakederim herhalde değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

Dostum daha pasaport çıkarmadın mı? Durduğun kabahat:)) Adios şu fırsatları yapıyorken değerlendirmek lazım.

hocam bizim evde 2 bebek var :) değil yurt dışına markete bile hep beraber giderken zorlanıyoruz. yoksa bir saniye düşünmeyeceğim ama ne yapalım kadro müsait değil
    bu arada puan toplanamıyor diyenler için son bir ayda sadece kampanyalardan 350 lira puan toplamışım (yatacaklar değil hali hazırda yatmış olanlar)

• quote:

Orijinalden alıntı: kAr_gA

Adios ta avans puan harcadım, yani eksideyim,
    Play'e geçip sömestir kampanyası için multinetten 250TL lik
    harcama yapsam puanı hakederim herhalde değil mi?

hakedersin merak etme.
    ama puanlar yükleneceği zaman kartın playde olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

hocam bizim evde 2 bebek var :) değil yurt dışına markete bile hep beraber giderken zorlanıyoruz. yoksa bir saniye düşünmeyeceğim ama ne yapalım kadro müsait değil
    bu arada puan toplanamıyor diyenler için son bir ayda sadece kampanyalardan 350 lira puan toplamışım (yatacaklar değil hali hazırda yatmış olanlar)

Haklısın. Benim kızda 2 yaşını geçti onsuz artık bir yere gidemiyoruz. Bu yüzden bu sene yurt dışı yapmadık ama seneye hep beraber ya Amerika disneyland yada singapur sentosa adası istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.