Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.861
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: break23

kartları adios ve adios premium olan ve geçen aydan yüklenen puanı silinmeyen arkadaşlar silinmedi diye yazabilirler mi

silinmedi
  • Arkadaşlar ben play kart sahibiyim ve yaklaşık 300 liralık puanım var. Bu aralar yurt içi seyahatleri yapmam gerekecek o yüzden adios kart ilgimi çekmeye başladı. Yalnız bir bölümü tam olarak anlamadım. Ben yurt içi uçak bileti alırken veya otobüs bileti alırken puanlarım kaç ile çarpılacak? Değişken bir tablo yayınlanmış sitede ama bu tam olarak neye göre belirleniyor?
  • Arkadaslar, setur facebook sayfasında su soruları sordum ama kim bilir cevap verirlerse bile ne zaman yazarlar belli olmaz. Önceden bilgi almıs veya tecrubesi olan varsa yardımcı olabilir mi? Ona gore arastırmamı duzene sokup birkaç gune rezervasyon yapayım. Asagıdaki soruya ilaveten, aksini goremedim adios seyahat harcaması detaylarında ama kredi kartı sahibi babamın puanla gerceklestirecegimiz otel konaklamasında yer almaması mumkun mudur? Kredi kartındaki puanlarla babam olmaksızın annem ve ben tatil yapmak istiyoruz, seyahat hattı ile rezervasyon islemlerini yapacak kisi babam elbette.

Facebook uzerinden yolladıgım mesaj:

Erken rezervasyon indirimi uzatıldı mı? Facebookta acıklama yapılmamıs ama setur sitesinde world icin dune kadar 6subat son yazarken su an 13subat gorunuyor. indirim oranı aynı mı kaldı, dustu mu son durum nedir? Yaz donemini kapsayacak rezervasyon yaparken araştırmaları mı sadece erken rezervasyon otelleri içerisinde mi yapmalıyım? bookinturkey sitesi çok karısık. yaz için yapacagım rezervasyon için, bookinturkeyde sadece erken rezervasyon otellerine bakmak kolay. Ama bookinturkeyde yaz için rezervasyon yapılacak tum otelleri tek tıkla gormek mumkun olmadı hiç,gecen yıldan beri. mutlaka arama yapmak icin otel veya tatil beldesi ismi yazmak gerekiyor. belde ismi yazıp arama yapınca, erken rezervasyon otelleri arasında olmayan oteller de cıkıyor. Erken rezervasyon otelleri arasında yer almayan bu otellerin, bir kısmının yaz donemi icin fiyatları da gorunebiliyor ama su an rezervasyon yapmak mumkun mudur bilmiyorum bunlara. Ogrenmek istedigim, agustos icin yapacagım rezervasyon icin sadece setur ve bookinturkeydeki erken rezervasyon otellerine mi bakmalıyım, belde ismi yazarak arama yapmaksızın?

• quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

Arkadaşlar ben play kart sahibiyim ve yaklaşık 300 liralık puanım var. Bu aralar yurt içi seyahatleri yapmam gerekecek o yüzden adios kart ilgimi çekmeye başladı. Yalnız bir bölümü tam olarak anlamadım. Ben yurt içi uçak bileti alırken veya otobüs bileti alırken puanlarım kaç ile çarpılacak? Değişken bir tablo yayınlanmış sitede ama bu tam olarak neye göre belirleniyor?

Alacağınız bileti belirleyin ve yk seyahat hattını arayın. Kesin cevabı onlar verecektir. Biz buradan tahmini çarpanlar yazabiliyoruz. Ama yaklaşık tabloda belirtildiği gibi çarpılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanyasar -- 8 Şubat 2012; 2:27:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tengin78

Bilgisayars hocam evet deira demek istedim ama sag olsun otomatik düzeltme devreye girmiş ben farketmeden.

Hocam aynen katılıyorum. Benim eski Dubai'den kastım zaten Deira'ydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridest

quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

Play kartımı internetten ve çağrı merkezinden ara sıra adios'a çeviriyordum. Bugün eve 2 tane kart gelmiş. Biri play, biri adios. Numarası filan tamamen aynı.
    Kart değişikliğinde de hiç 24 saat üzeri zaman geçmemişti çevrimlerim arası. Bu olay değişti mi acaba?

Yani internetten kart özelliği değiştirdiğimiz anda basıma mı gidiyor acaba?

Böyle olursa bu ay 3 kart daha gelir bana :(

Bir de bu gelen kartlar için de kart parası veya basım parası isterler mi bilginiz var mı?

Gelen kartlar için herhangi bir ücret almıyorlar.

Gelen kartlardan birisine şifreli işlem yaptığınız zaman (alışveriş, ATM'den şifre giriş), diğer bütün aynı numaraları kartlar otomatik iptal olur, şifreli işlem yaptığınız kartı kullanmaya devam edersiniz.

24 saat dilimi aynı gün sınırları içinde geçerli. Yani bugün 14:00'de kartınızı çevirdiniz, öbür gün 14:00 olmadan tekrar eski özelliği döndünüz, bu durumda kart basılır.

play kartın %10 cafe-restaurant kampanyasından yararlanmak için adios kartımı playe cevirmiş sonra tekrar adiosa dönmüştüm. puanların 21 şubatta yatması için adios kartımı tekrar 23:00 gibi playe cevirecegim. puanlar büyük ihtimalle 00:00dan sonra yatar. Bu durumda bana play kart mı basılacak? Ya da play’e 00:10’da gecsem puan yuklemesini kaçırır mıyım?

• teb ve vakıfcard da 50 tl yatmış arkadaşlar,,, adios zaten yatmıştı,,,
  • YKB world lounge dant tüm arkasaşlara selamlar, 1,5 saat sonra NY uçuşum olacak kısmetse, yiyos iciyos geziyos teşekkürler adios:)))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duduco

YKB world lounge dant tüm arkasaşlara selamlar, 1,5 saat sonra NY uçuşum olacak kısmetse, yiyos iciyos geziyos teşekkürler adios:)))))

Dostum cok kıskandırdın beni, bavula at beni de götür desem cok mü şey istemiş olurum :) saka bir yana inşallah haziran sonrası gibi ben de amerika seyahati yapmak istiyorum. Güzel bir tatilin arkasından kılavuzunu bekliyoruz. Bol keyifler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duduco

YKB world lounge dant tüm arkasaşlara selamlar, 1,5 saat sonra NY uçuşum olacak kısmetse, yiyos iciyos geziyos teşekkürler adios:)))))

Madem hava atıyorsun dönüşte bol bol fotoğraf ile bir incelemede yaparsın artık dimi üstad? iyi yolculuklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: meier

quote:

quote:

Play kartımı internetten ve çağrı merkezinden ara sıra adios'a çeviriyordum. Bugün eve 2 tane kart gelmiş. Biri play, biri adios. Numarası filan tamamen aynı.
    Kart değişikliğinde de hiç 24 saat üzeri zaman geçmemişti çevrimlerim arası. Bu olay değişti mi acaba?

Bir de bu gelen kartlar için de kart parası veya basım parası isterler mi bilginiz var mı?

Gelen kartlardan birisine şifreli işlem yaptığınız zaman (alışveriş, ATM'den şifre giriş), diğer bütün aynı numaraları kartlar otomatik iptal olur, şifreli işlem yaptığınız kartı kullanmaya devam edersiniz.

24 saat dilimi aynı gün sınırları içinde geçerli. Yani bugün 14:00'de kartınızı çevirdiniz, öbür gün 14:00 olmadan tekrar eski özelliği döndünüz, bu durumda kart basılır.

play kartın %10 cafe-restaurant kampanyasından yararlanmak için adios kartımı playe cevirmiş sonra tekrar adiosa dönmüştüm. puanların 21 şubatta yatması için adios kartımı tekrar 23:00 gibi playe cevirecegim. puanlar büyük ihtimalle 00:00dan sonra yatar. Bu durumda bana play kart mı basılacak? Ya da play’e 00:10’da gecsem puan yuklemesini kaçırır mıyım?

Kartınızın Adios'ta kalmasının bir yararı yok. Sürekli Play kart kullanın, seyahat hizmeti alacağınız zaman kartınızı gün içinde Adios'a çevirin, seyahat hizmeti aldıktan sonra yine aynı gün içinde tekrar Play'e çevirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

20 28 subat arasi bangkoka bilet aldim. Pattaya phuket arasinda kararsiz kaldim. Ayni bolgeye gidenlerle fikir alisverisi yapabiliriz. Hatta ayni tarihlerde gidenlerle orada plan da yapilabilir.

Sanırım 20-28 şubat civarında Bangkok taraflarına gidecek yok. Bu tarihler için THY ile comfort class bilet 2500 lira civarında. Yani 399 liralık puana kampanyalı olarak bu bileti almak mümkün. Hadi birkaç adios'çu daha gelsin de orada beraber eğlenelim.
  • Arkadaşlar 88 sayfada belki vardır soracağım sorunun cevabı ancak ben takip ettiğim kadarı ile bulamadım/hatırlamıyorum bu sorumun cevabını.

Normal Adioscard ile Adios Premium un aralarında yurtiçi otel konaklamalarında herhangi bir katsayı/oran farkı oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nboy

Arkadaşlar 88 sayfada belki vardır soracağım sorunun cevabı ancak ben takip ettiğim kadarı ile bulamadım/hatırlamıyorum bu sorumun cevabını.

Normal Adioscard ile Adios Premium un aralarında yurtiçi otel konaklamalarında herhangi bir katsayı/oran farkı oluyor mu ?

ufakda olsa oluyor birinde 3 diğerinde 3.1 gibi...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kartınızın Adios'ta kalmasının bir yararı yok. Sürekli Play kart kullanın, seyahat hizmeti alacağınız zaman kartınızı gün içinde Adios'a çevirin, seyahat hizmeti aldıktan sonra yine aynı gün içinde tekrar Play'e çevirin.

benim kart normal de adios ama. play degil yani.

• quote:

benim kart normal de adios ama. play degil yani.

işte arkadaş da normali play olsun artık diyor.. adios olmasının sadee seyahat planlarken faydası var demek istiyor..
  • quote:

quote:

20 28 subat arasi bangkoka bilet aldim. Pattaya phuket arasinda kararsiz kaldim. Ayni bolgeye gidenlerle fikir alisverisi yapabiliriz. Hatta ayni tarihlerde gidenlerle orada plan da yapilabilir.

Sanırım 20-28 şubat civarında Bangkok taraflarına gidecek yok. Bu tarihler için THY ile comfort class bilet 2500 lira civarında. Yani 399 liralık puana kampanyalı olarak bu bileti almak mümkün. Hadi birkaç adios'çu daha gelsin de orada beraber eğlenelim.

üstad iznim olsa sana katılmaktan memnuniyet duyardım ama iznim yok... Arkadaşlar thy'nin gürcistan ve ukrayna kampanyası kapsamında bilet yaklaşıl 100 wp. a gelmekte forumdaki arkadaşlar olarak ukrayna yada gürcistan yapabiliriz hem tanışma hem seyahat amaçlı olur düşüncesindeyim

• quote:

Arkadaşlar 88 sayfada belki vardır soracağım sorunun cevabı ancak ben takip ettiğim kadarı ile bulamadım/hatırlamıyorum bu sorumun cevabını.

Ykb seyahat hattı ile görüştüm. onlar cevap vermiyor setura sizi aratıyorlar
    seturdan arayan kişiye sordum adiosla , premium arasındaki katsayıyı nedir diye
    adios 2,8
    adios premium 3

katı olarak kullanılılabiliyormuş

adios premium'a telefonla veya internetten geçemiyorsunuz şubelerden başvuru formu doldurup imzalatıyorlar 1-2 hafta içinde uygun görürlerse değiştiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredy2

quote:

Ykb seyahat hattı ile görüştüm. onlar cevap vermiyor setura sizi aratıyorlar
    seturdan arayan kişiye sordum adiosla , premium arasındaki katsayıyı nedir diye
    adios 2,8
    adios premium 3

katı olarak kullanılılabiliyormuş

adios premium'a telefonla veya internetten geçemiyorsunuz şubelerden başvuru formu doldurup imzalatıyorlar 1-2 hafta içinde uygun görürlerse değiştiriyorlar.

Ben telefonla talepte bulundum. Birkaç haftayı bulabilir dediler. Tamam dedim. 2 günde onaylandı. 5 günde elimde oldu yeni kart.

• Yeni avans kullanmak için eksi puan limiti kaçtı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.