Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (270. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

Biz oğlan 6 aylıkken dubaiye gitmiştik

Aynen... Bizimkiyle de 1 yaşında gezmeye başladık. 1 yılda herhalde 20 yabancı şehir görmüştür(izmirden 2 aktarmalı dubai ve otobüslü orta avrupa turu dahil). Şimdilerde daha çok evde zaman geçirmek istiyor. Biz de kısa süreli çok sevdiği babaannesine bırakıyoruz. İşimize de geliyor biraz ama şu an 2 yaşında olan oğlumuzla birlikte yaptığımız tatili, onsuz geçene her zaman tercih ederim Kısacası biz çocuk olduktan sonra daha çok gezmeye başladık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oft01819 -- 9 Şubat 2012; 6:52:01 >

• tek bebekle 2 bebegin farkini yasamayan bilmez 1 bebek zorluk anlaminda 100 puansa 2 tanesi 400 puan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek çocuk kesinlikle sorun değil.

İmkan varsa yurtdışı seyahatlerinde her zaman bizimle olmasını tercih ederim.

3.5 yaşında oğlumuz ile geçen yaz Yunanistan(araba ile), bu kasım ayında havalar soğuk olmasına rağmen Almanya-Avusturya-Slovakya-Çek Cumhuriye-Almaya şeklinde araba kiralayıp tur yaptık.
    Ufaklığın değişik ülke ve kültürler görüp şaşırması, yabancı insanlarla konuşması zaten olaya keyif ve eğlence katıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

tek bebekle 2 bebegin farkini yasamayan bilmez 1 bebek zorluk anlaminda 100 puansa 2 tanesi 400 puan.

bende 3 tane var ama puanlar yeterince birikmedi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

hayda bugün kuyumcu alışverişi yaptım, geçerli olmadı mı acaba, yine mi müşteri hizmetlerini arayacağım :(

Hocam kuyumcudan ne aldınız acaba Gram altın alsak kampanyaya girermi rakam düşük olduğu için problem çıkarmı acaba?
  • merhaba arkadaşlar,
    setur da fiyatlar acayip yükselmiş mi? bana mı öyle geliyor?...
    resmen otel bulamadım yani... iyiki rixos önceden halletmişim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatist

quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

hayda bugün kuyumcu alışverişi yaptım, geçerli olmadı mı acaba, yine mi müşteri hizmetlerini arayacağım :(

Hocam kuyumcudan ne aldınız acaba Gram altın alsak kampanyaya girermi rakam düşük olduğu için problem çıkarmı acaba?

Yarım altın aldım. 100tl yi gecsin yeterli sıkıntı olmaz. Ama alısveristen sonra teyit ettirmekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratozcirpici -- 9 Şubat 2012; 12:01:43 >
  • quote:

tek bebekle 2 bebegin farkini yasamayan bilmez 1 bebek zorluk anlaminda 100 puansa 2 tanesi 400 puan.
    2 yaşına kadar bebek biletinin adiosla bedava olduğunuda hatırlatmak isterim üstadlar.

http://www.adiospremium.com/popup/pop-seyahat-kullanim-prensipleri.htm

• quote:

2 yaşına kadar bebek biletinin adiosla bedava olduğunuda hatırlatmak isterim üstadlar.

en son benim bildiğim bebek biletinin tutarı 100 TL ve altı ise ücretsizdi. Eger bebeğin satın alınan hattaki ucak bileti 100 TL üzerinde ise ücrete tabi idi. değişti mi acaba? bunu da 3 ay önce YKB seyahat hattından üsküpe bilet alırken bizim ufaklığın bilet değeri 90 küsür TL çıkmıştı. 100 lira altı olduğu için ücretsiz demişlerdi. ordan biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meier -- 9 Şubat 2012; 13:49:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: meier

quote:

en son benim bildiğim bebek biletinin tutarı 100 TL ve altı ise ücretsizdi. Eger bebeğin satın alınan hattaki ucak bileti 100 TL üzerinde ise ücrete tabi idi. değişti mi acaba? bunu da 3 ay önce YKB seyahat hattından üsküpe bilet alırken bizim ufaklığın bilet değeri 90 küsür TL çıkmıştı. 100 lira altı olduğu için ücretsiz demişlerdi. ordan biliyorum.

Ücretsiz bebek bileti uygulaması önceden belirlenmiş havayollarında 0-2 yaş arası bebekler için en az bir yetişkin biletinin puan ile alınmış olması durumunda geçerlidir.

Bebeğiniz de sizinle ücretsiz seyahat etsin:
    adios Premium ile puanlarınızı kullanarak belirli uçuşlar için bilet aldığınızda, 0-2 yaş arası bebeğinizin bileti adios Premium'un hediyesidir.

Belirli uçuşlar diyor diğer uçuşlar için sanırım ufak bir fark alırlar ben bebekli dubaiye gittiğimde almamışlardı ama 5 sene önceydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 9 Şubat 2012; 13:57:42 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meier

quote:

Ücretsiz bebek bileti uygulaması önceden belirlenmiş havayollarında 0-2 yaş arası bebekler için en az bir yetişkin biletinin puan ile alınmış olması durumunda geçerlidir.

Bebeğiniz de sizinle ücretsiz seyahat etsin:
    adios Premium ile puanlarınızı kullanarak belirli uçuşlar için bilet aldığınızda, 0-2 yaş arası bebeğinizin bileti adios Premium'un hediyesidir.

Belirli uçuşlar diyor diğer uçuşlar için sanırım ufak bir fark alırlar ben bebekli dubaiye gittiğimde almamışlardı ama 5 sene önceydi

ben de premium yok sadece normal adios var. onda yokmu acaba? ayrıca belki kullanan olduğu için bilen olabilir. yaz dönemi ABD uçuş kampanyasını bekliyorum. o hat için gecerli olur mu acaba? yoksa YKB'ye sormak daha mı mantıklı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kAr_gA

Adios ta avans puan harcadım, yani eksideyim,
    Play'e geçip sömestir kampanyası için multinetten 250TL lik
    harcama yapsam puanı hakederim herhalde değil mi?

hakedersin merak etme.
    ama puanlar yükleneceği zaman kartın playde olsun.

Puanları yükleneceği gün kartın playde olamsına gerek yok bu kampanyalarda. Sadece bireysel emeklilik kampanyasında playde olmak gerekiyordu çünkü kampanya koşullarında yazıyordu. Öyle bir şey yazmıyorsa kart tipini değiştirmek için boşuna kasmayın tecrübeyle sabittir.

@bilgisayars

İlk sayfada da bu düzeltmeyi yapabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: impossiblems
    Puanları yükleneceği gün kartın playde olamsına gerek yok bu kampanyalarda. Sadece bireysel emeklilik kampanyasında playde olmak gerekiyordu çünkü kampanya koşullarında yazıyordu. Öyle bir şey yazmıyorsa kart tipini değiştirmek için boşuna kasmayın tecrübeyle sabittir.

Play'in sömestr kampanyasında şu ifade var zaten:
    Ödülün yüklenebilmesi için puan yüklemesinin yapıldığı gün itibariyle en az 1 adet kullanıma açık banka ya da kredi kartı olması gerekmektedir.

Buradan da kartın play olması şart değil diye anlaşılıyor.
  • Konu açılmışken sorayım, geçen hafta ek karttan (adiosken) 'XXX simit' diye biryerden 110TL lik alışveriş yapmış eşim,
    bugün play'e çevirdim, sms attım. Bu alışveriş %10 smestir kampanyasına dahil olur mu, yoksa bugünden sonrası için mi geçerli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosphorus74

quote:

Orijinalden alıntı: impossiblems

Play'in sömestr kampanyasında şu ifade var zaten:
    Ödülün yüklenebilmesi için puan yüklemesinin yapıldığı gün itibariyle en az 1 adet kullanıma açık banka ya da kredi kartı olması gerekmektedir.

Buradan da kartın play olması şart değil diye anlaşılıyor.

bunu öğrenmem iyi oldu. çevirmek için ugrasmayacağız demekki. sagolun dostlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meier -- 9 Şubat 2012; 15:35:58 >

• YKB kredi kartlarını kullanan ve cevap verme nezaketinde bulunacak tecrübeli arkadaşlar. YKB adios temasız premium kredi kartı için başvuruda bulunacağım daha sonra kampanyalar için playe filan çevirmekle uğraşmamak adına eşim içinde play kart başvurusu yapsam bu puanları kendi aralarında transfer edebiliyorum sanırım ama play kartın adios kartan farklı kampanyalarımı oluyor yoksa aynı kampanyalarımı kapsıyor.Üyelik ücreti almayacak olurlarsa ayrı ayrı kart almayı düşünüyorum özellikle müşteri bazında yapılan kampanyalar için bana ne tavsiye edebilirisiniz.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kAr_gA

Konu açılmışken sorayım, geçen hafta ek karttan (adiosken) 'XXX simit' diye biryerden 110TL lik alışveriş yapmış eşim,
    bugün play'e çevirdim, sms attım. Bu alışveriş %10 smestir kampanyasına dahil olur mu, yoksa bugünden sonrası için mi geçerli?

Dahil olmaz çünkü kampanya playcard kampanyası. Puanın yattığı gün adios kartta kalmanın bir sakıncası yok.
  • somestr kampanyasi nedir acaba//
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

çatır çatır puan topluyorum.
    ama harcayacak vakit izin vesaire problem olmaya başladı.
    son yaptığım rezervasyona daha gitmeden avansları topladım eşimin kartıda artıda ne yapmalı ne etmeli yeni bir rezervasyon yaptırmalı. ama ne zaman.
    zaten haziran başı işlem tamam.
    haziran temmuzda bir daha olmaz ağustos zaten ramazan eylüldede iş yerinden uygun olmaz
    ne yapacaz bilmiyorum. nerede eriteceğiz bu puanları
    zorla pasaport çıkartıracak bu adios.
    ondan sonra ver elini bir hafta sonu dubai diğer hafta sonu paris :))

Dostum daha pasaport çıkarmadın mı? Durduğun kabahat:)) Adios şu fırsatları yapıyorken değerlendirmek lazım.

hocam bizim evde 2 bebek var :) değil yurt dışına markete bile hep beraber giderken zorlanıyoruz. yoksa bir saniye düşünmeyeceğim ama ne yapalım kadro müsait değil
    bu arada puan toplanamıyor diyenler için son bir ayda sadece kampanyalardan 350 lira puan toplamışım (yatacaklar değil hali hazırda yatmış olanlar)

arkadaşım benden!
    biz çocukların birini komşuya bırakıp markete gidebiliyoruz
    yoksa oğlan marketi birbirine katıyor

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.