Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26122613261426152616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağol Hocam, iyi tatiller.Şansına hava biraz bozuk memlekette, umarım oralar iyidir.

Aslında uzun yola alışığım,gece yolculuğuda çok yaptım. Son yıllarda gece uzun yol yapmadım. son birkaç senedir hep uzun yola gündüz gittim.
    Sözünözü tecrübeli şöförüm, ama yinede tedbirli olmakta fayda var. Arabada babamda olacak ama uyku bastırırsa çeker yatarım biraz, hava aydınlanmışsa babama da bırakırım direksiyonu.
    ben zaten geç çıkarım, gece yarısı Düzce'den çıkacağım. Ya da sabah namazına yola koyulurum. Daha karar vermedik,duruma göre hareket edeceğiz.
  • bu otelli uzakdoğu paket kampanyası çıkmayacak sanırım :( baksanıza yine tüm dünya çıkarmış
  • yasimboo Y kullanıcısına yanıt
    teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdgs

quote:

Orijinalden alıntı: arif32

Ininal karta yükleme yap. İstediğin zaman istedigin yerde kullan.

İninal kartı bu kampanya kabul eder mi başka zamanlarda 100 tl mı yükleyelim.

Tabiki ininal karta migrosta yükleme yaparsan gıda marketi sayıldığı için kampanyaya dahil oluyor. Ben hep böyle yaptım ve puanlar yattı.
  • hocam pazar günü bende geliyorum atlantise. her şeyin yolunda olması güzel. havalar nasıl??
  • Kampanya kapsamında gidiş-dönüş uçak biletleri şimdiden alınmalı

Simdiden nedemek yahu, nezamana kadar alabiliriz bu biletleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

bu otelli uzakdoğu paket kampanyası çıkmayacak sanırım :( baksanıza yine tüm dünya çıkarmış

ben de adiosu sadece otelli uzakdoğu kampanyası için tutuyorum. yoksa vakifbank oranları daha iyi olduğu kapatabilirim adiosu. hep beraber otelli uzakdoğu turu talep etsek faydası olur mu acaba?
  • 1 Pzt 11/08/2014
    Delta Air Lines DL 0273
    Ekonomi 12:10 İstanbul Atatürk
    Terminal: I 16:25 New York NY J.F.K Int.
    Terminal: 4
    2 Pzt 11/08/2014
    Delta Air Lines DL 2044
    Ekonomi 18:50 New York NY J.F.K Int.
    Terminal: 2 21:37 Atlanta GA Hartsfield-Jackson
    Terminal: S
    3 Pzt 11/08/2014
    Delta Air Lines DL 1758
    Ekonomi 22:21 Atlanta GA Hartsfield-Jackson
    Terminal: S 23:23 Tallahassee FL Mun.

11 AĞUSTOS 2014
    İSTANBUL - TALLAHASSEE (FLORIDA) TEK GİDİŞ UÇAK BİLETİ ALINACAKTIR.
    YUKARIDAKİ UÇUŞ İÇİN FİYAT TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUM...
  • Uçak bileti kampanyalarındaaşağıdaki 2 bilet limitini ek'kart ile aşabiliyormuyduk?

Kampanya dahilinde 1 kişi (kart sahibi) en fazla 2 adet gidiş-dönüş bilet alabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realgs

quote:

Bir sorum daha olacak kazan kampanyasında kuyum diyor. yapı kredi üyesi sarraftan ayrı günlerde 5 küçük altın alsak 5x100 yapıp ADİOS karta 50 tl kazanır mıyız?

Aynen öyle. Ya da aynı gün farklı kuyumcudan (world üye işyeri olan) da alabilirsiniz.

teşekkür ederim birader :)))

Bir önceki kampanyadan bu şekilde yararlanarak altın almıştım. Gram altını 95 TL den 1,5 gr ve 2,5 gr şeklinde almıştım. Alışverişin biri YKB işyeri değil diye kabul etmediler ve 40 TL yattı. Ama altınları dün bozdurdum 84TL den ve 100TL zarar ettik :-(

• quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

Uçak bileti kampanyalarındaaşağıdaki 2 bilet limitini ek'kart ile aşabiliyormuyduk?

Kampanya dahilinde 1 kişi (kart sahibi) en fazla 2 adet gidiş-dönüş bilet alabilir.

başka bir kart sahibinden ekkart çıkartırsan aşarsın

yoksa kendi kartına ekkartla olmuyor
  • Vakifbankin 50 TL puan kampanyası worldcard içinde başladı.twitter de duyuru yapıldı.hayirli olsun.50 TL wp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesden özür dileyerek bazı şeyler sormak istiyorum.

1- süreli kampanyalardan kazandığımız wordpuanlar bu kartta silinmiyormu acaba ? örneğin normal word kartta 23 hazirana kadar kullanmam gerekn 100 tl puan bu kartta silinmiyormu

2- normal word kartımı bu karta dönüştürebilirmiyim

3- eşimede kart çıkarsam puanları birbirimize aktarabiliyormuyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanmbe -- 2 Haziran 2014; 19:29:58 >
  • 1-2-3 hepsi evet

• thekoch kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. bende aranıza katılayım artık bari :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmutti

hocam pazar günü bende geliyorum atlantise. her şeyin yolunda olması güzel. havalar nasıl??

Hava 28-29 derece güneşli çok güzel nem hiç yok. Akşamları hafif rüzgar var uzun kollu hırka tarzında bir şeyler al mutlaka hocam...

Her şey çok güzel bu akşam türk gecesi var muhteşem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 2 Haziran 2014; 22:06:12 >
  • Yeni bir kart çıkartmam gerekiyor. Eko Kart'ın yıllık aidatı olmadığını okudum. Onu çıkartsam, tüm World kampanyalarından faydalanıp WP'ları Adios'uma aktarıp kullanma imkanım var mı? Eko Kart'ın normal Worldcard'dan farkı nedir? Kullanan, bilen var mıdır?
  • Arkadaşlar carrefour kampanyası varmış yeni gördüm.geçen hafta 150tl lik alışveriş yapmıştım mesajı bugun attım o da dadhil olmuşmudur.birara kampanya tarihi içinde atınca oluyordu ama şimdi durum ne bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya bitmeden açılınca geçerlidir merak etmeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilim77

Arkadaşlar carrefour kampanyası varmış yeni gördüm.geçen hafta 150tl lik alışveriş yapmıştım mesajı bugun attım o da dadhil olmuşmudur.birara kampanya tarihi içinde atınca oluyordu ama şimdi durum ne bilmiyorum

OLUR..
  • 
Sayfa: önceki 26122613261426152616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.