Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26142615261626172618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bos gecti olur mu ? yaptıgı otel kampayaları 4 4'lük kampanyaydı. Neredeyse puanlarımızı 4,5 kat degerli kullandık (mevsimine göre) daha ne olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdgs

Arkadaslar bir sorum olacak ben yapi krediden Adios aldım. TEB ve Vakıfbank worldcard daha mı cok puan veriyor ben sadece uçmak icin kullanacağım. Yapi kredi avantajlı mı dezavantajı mı.

Bende vakıfbank var. Uçak bileti sabit 3 katına veriyor kampanya dönemleri hariç. Ama dezavantajı puan biriktirme yok avans olarak geriden takip etmek gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Bir soru da ben sorayım: Amerika'da mobil internet sorununu çözen oldu mu? Buradaki operatörümü ve numaramı değiştirip (sim kartımı değiştirip) orada kısa süreli yeni operatöre geçemem. Kimse bana ulaşamaz. Hadi operatörümüzden konuşma paketi aldık. Yurtdışında internet zaten uçuk.
    İngiltere'de 'sadece internet servis sağlayıcısı' olarak hizmet veren operatörler vardı. Bir tür bizim yolda, sağda solda Wi-fi aratıp karşımıza çıkan TTnet-Wifi gibi... 3g-4g gibi olmasa da şehir merkezlerinde idare ediyordu. Amerika'da bu şekilde tanımlanan paketler mevcut mu? Bilgisi olan var mı?

Ben ipad için T-mobile data hattı almıştım. İpad için kullandım burdaki vınn gibi. Kart parası 10 $ 4 gb internet paketi için de 22 $ vermiştim. Toplamda 32 $
    Tarifeler çeşitli isterseniz 1 gb ve 2 gb paketleri de var tabi hesaplı olmuyor 4 gb gibi.

Fiyat/Hizmet oranı en iyi T-Mobile. Yoksa AT&T ve Verizon un da tarifleri var ama biraz pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

Bos gecti olur mu ? yaptıgı otel kampayaları 4 4'lük kampanyaydı. Neredeyse puanlarımızı 4,5 kat degerli kullandık (mevsimine göre) daha ne olsun

5 yıldızlı resort bedava verseler kalmayacvağım bir şey. ben gezgin adamım. yurtdışı uçuş kampanyası yapmadıktan sonra benim için adios çöptür. dünyanın puanı var. adamlar nisan ayında temmuz-ağustosa uçuş kampanyası yaptılar.

mayıs-haziran aylarına geldik. tüm yazı hatta eylülü de boş geçip, ekim ayına yurtdışı kampanyası yapıyorlar. yapı krediye saatlerdir saydırıyorum burda
  • maximo28 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler... Sonuç olarak kendi telefonumuz yanında 2. bir cihaz taşımamız gerekli yani...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

quote:

5 yıldızlı resort bedava verseler kalmayacvağım bir şey. ben gezgin adamım. yurtdışı uçuş kampanyası yapmadıktan sonra benim için adios çöptür. dünyanın puanı var. adamlar nisan ayında temmuz-ağustosa uçuş kampanyası yaptılar.

mayıs-haziran aylarına geldik. tüm yazı hatta eylülü de boş geçip, ekim ayına yurtdışı kampanyası yapıyorlar. yapı krediye saatlerdir saydırıyorum burda

olurmu yaw yaptı ya yaz için kampanya

• Atmosphere kullanıcısına yanıt
    iyi diyorsun hoş diyorun da sonuçta adamlar hem yaz ayı hem de sonbahar için ucak kampanyası yaptılar. Yaz için otel kampanyası da yaptılar.
    Yok illa ucak biletini son dkikaya bırakacağım dersen o zaman da yapacak birşey yok. Herkesi memnun edemez firma
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

quote:

yaptı evet. ama nisan ayında temmuz-ağustos biletlemesi yaptı. herkes yurtdışı tatili için 4-5 ay sonraya biletleme yapamaz. şimdi de 4 ay sonraya ekime yapıyorlar. eylülü bile bay geçiyor adamlar.

bazı arkadaşlar da avantaj sağladı diye hiç eleştirmeyelim istiyor. bence 4-5 ay sonra için bile biletleme erken 9-10 ay sonraya biletleme olsun

• quote:

quote:

HOCAM SEN ADIOS KULLANMAKLA BAŞTAN HATA YAPIYORSUN O ZAMAN
    SANA UYAN KART VAKIF WORLD , NEDEN ADIOS DA DIRETIYOSUN KI ??

• quote:

quote:

quote:

quote:

yaptı evet. ama nisan ayında temmuz-ağustos biletlemesi yaptı. herkes yurtdışı tatili için 4-5 ay sonraya biletleme yapamaz. şimdi de 4 ay sonraya ekime yapıyorlar. eylülü bile bay geçiyor adamlar.

bazı arkadaşlar da avantaj sağladı diye hiç eleştirmeyelim istiyor. bence 4-5 ay sonra için bile biletleme erken 9-10 ay sonraya biletleme olsun

sanırım hesaplamanda hata var

nisan ayında temmuza yaptı ve kampanya 21 mayısta bitti

yani 1.5 ay sonrasına

zaten yurtdışına çıkacaksan millet 1 yıl öncesinden yapıyor planını

seninki Türk işi bugün yapsın yarın gideyim

hem 3 kuruş hem şoför yanı ohooooo

• quote:

neyse hocam. bu konuda iletişim kuramayız biz seninle. boş yere quote yapıp durmayalım. viva adios diyorum o zaman size
  • Atmosphere kullanıcısına yanıt
    Adam doğru diyor ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

Adam doğru diyor ama...

tamam ben yanılmışım. uzatmaya gerek yok
  • 1150 liraya ağustos için almış olduğum tatilin bugünkü fiyatı 6000 Tl.Daha ne istiyim ben..
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximo28

quote:

Orijinalden alıntı: sdgs

Arkadaslar bir sorum olacak ben yapi krediden Adios aldım. TEB ve Vakıfbank worldcard daha mı cok puan veriyor ben sadece uçmak icin kullanacağım. Yapi kredi avantajlı mı dezavantajı mı.

Bende vakıfbank var. Uçak bileti sabit 3 katına veriyor kampanya dönemleri hariç. Ama dezavantajı puan biriktirme yok avans olarak geriden takip etmek gerek.

Ben yurtdışı biletimi adios la aldim. Eşim de vakifbank world Platinum Card la avans puanla aldı. Vakif daha avantajli geldi. Ama istanbul gidis donus bileti almak istedik avans puanlarinizi ödemeden tekrar avans kullanamazsınız dedi vakifbank seyahat hatti peki avams puanimizdan ne kadar borcumuz kaldi dedik onu da göremiyoruz dediler. Saşırdım. Bu world kartlarda avans puanin yarisini ödedikten sonra tekrar avans kullanamiyormuyuz. Vakıfbank world platinum kart avans puan kullanimina yorum yapacak bi arkadas var mi. Sitesinde baktim avans kullanim kosullarinda yoktu.

• Adios 4200 tl harcamaya 150 tl puan teklif etti..
  • bk_tr kullanıcısına yanıt
    super bi oran

• herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt
    Hocam Vakıfbank'tan avans aldığınız puanın yarısını kapatmadan tekrar avans alamıyorsunuz. Ve seyahat hattı eksi puanları görmez. Müşteri temsilcisini arayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok uzun süredir belki 1 yıl oldu hiç teklif gelmşyor bana harcama sözüne.Bana gelmediği gibi 8 ay önce eşime de adios çıkardım onada hiç harcama sözü teklifi gelmiyor.Geçen aylar içinde bana neden gelmiyor diye bir yazı yazdım iletişimden ama otomatik bir cevap geldi sadece.İletişimden hangi tuşlardan istek isteyebilirim yada ne yapabilirim başka?
  • tl card ile kazanılan puanlar adiosa aktarılabilir mi????
  • 
Sayfa: önceki 26142615261626172618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.