Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2593. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.768
Cevap
1.075
Favori
5.541.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25912592259325942595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sularslan

BKM Ekspress ile kliksa.com ödenebiliyor mu arkadaşlar? Ben BKM ile ödeme yapılan alışveriş sitelerinin listesini bulamadım da????

3 gün önce alışveriş yaptım. bkm üzerinden kliksa ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganays

quote:

Orijinalden alıntı: mert969

quote:

Orijinalden alıntı: doganays

Arkadaslar benim vakif bank kedi kartima 'Kampanya kural ihlali aciklamasi' adı altinda 1832.78 tl borc yansitilmis. Musteri hizmetlerini aradim 124. sıradasiniz dedi. Sizde kontrol edermisiniz var mi sizde de böyle birsey

Az önce ben de başka bir konu için aramıştım 125.sıradasınız diyince dalga mı geçiyonuz la diyip kapattım.

Simdi tekrar aradim 221. Siradasiniz dedi. Vakifbank.com.tr den itiraz dilekcemi yazdım. resmi cevap gelsin tuketici mahkemesine vercem

Once tbb ye sikayet edin detaylica anlatin yasadiginiz sorunu sonra tuketici mahkemesine verirsiniz sonuc alamzsaniz. Tm ne basvurursaniz tbb ye basvuramiyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar yardımcı olur musunuz? gittgidiyordan 1002 tllik alışveriş yaptım satıcının biri üründe sorun olduğunu iptal etmemiz gerektiğini söyledi ürün 175 tl ne yapacağım ben 100 tl world puan alacağım diye sepeti tam ayarlamıştım =((
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero43

arkadaşlar yardımcı olur musunuz? gittgidiyordan 1002 tllik alışveriş yaptım satıcının biri üründe sorun olduğunu iptal etmemiz gerektiğini söyledi ürün 175 tl ne yapacağım ben 100 tl world puan alacağım diye sepeti tam ayarlamıştım =((

diğer siparişide iptal et satıcıyla konuş

sonra aynı ürünü başka yerden stok sorarak tekrar sipariş ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

arkadaşlar yardımcı olur musunuz? gittgidiyordan 1002 tllik alışveriş yaptım satıcının biri üründe sorun olduğunu iptal etmemiz gerektiğini söyledi ürün 175 tl ne yapacağım ben 100 tl world puan alacağım diye sepeti tam ayarlamıştım =((

hocam 8 parça ürün var hepsini tek tek iptal mi etmem gerekecek?
  • Esenboğa iç hatlar lounge için bileniniz var ise danışmak isterim.

Lounge 7/24 çalışıyor mu?
    Uçağım sabah erken saatte, gece 1-2 gibi gidip konaklayasım var:)

• quote:

quote:

quote:

mecburen

yoksa puan alamazsın

• merhaba, 2205tl otel rez. için 970.tl puan verdim, oran 2,27, daha ne kadar düşürecekler bakalım, hayırlı haftalar
  • ARakdaşlar fethiye ve Kaşta seyahat hattından puanla alınabilecek fiyatı uçuk olmayan güzeş bir otel tavsiye edebilirmisiniz tecrubelerinize dayanarak.
  • Esenboğadaki iç hat lounge 7/24 açık mıdır bileniniz var mı?

Uçak erken saatte.
    Gece 2-3 gibi gitmek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: atakninja

20 mayıs 200 e 20 carrefoursa başlıyor

World'e özel toplam 200 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 20 TL Worldpuan hediye!

Kampanya Koşulları
    Kampanya 20 Mayıs - 18 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir, kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi Kartları, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. Kampanyaya taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, ve ticari kartlar dahil değildir. Kampanyadan kazanılan Worldpuan'lar 27 Haziran 2014 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 9 Temmuz 2014'tür. Banka kartları için kazanılan puanlar 2 Temmuz 2014 tarihine kadar yüklenecektir. Kampanya katılımı için CARREFOURSA yazıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160'a gönderilmesi gerekmektedir. Banka kartları için katılım SMS'i gönderilmesine gerek yoktur. Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir. GSM operatörleri sms birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptirler. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635'e SMS göndermelidir. Bu kampanya CarrefourSA'da yapılan başka bir World kampanyası ile birleştirilemez.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

mecburen

yoksa puan alamazsın

sağolasın hocam iptal etmelerini istedim bekliyorum,bitanesi kargoya verdim yazmış =((

• quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

quote:

Orijinalden alıntı: atakninja

20 mayıs 200 e 20 carrefoursa başlıyor

World'e özel toplam 200 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 20 TL Worldpuan hediye!

Kampanya Koşulları
    Kampanya 20 Mayıs - 18 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir, kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi Kartları, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. Kampanyaya taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, ve ticari kartlar dahil değildir. Kampanyadan kazanılan Worldpuan'lar 27 Haziran 2014 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 9 Temmuz 2014'tür. Banka kartları için kazanılan puanlar 2 Temmuz 2014 tarihine kadar yüklenecektir. Kampanya katılımı için CARREFOURSA yazıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160'a gönderilmesi gerekmektedir. Banka kartları için katılım SMS'i gönderilmesine gerek yoktur. Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir. GSM operatörleri sms birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptirler. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635'e SMS göndermelidir. Bu kampanya CarrefourSA'da yapılan başka bir World kampanyası ile birleştirilemez.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Anneler günü kampanyası olan 100 tl ye 10 puan la birleştirip 200 tl ye 30 tl kazanılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: zikefin

merhaba, 2205tl otel rez. için 970.tl puan verdim, oran 2,27, daha ne kadar düşürecekler bakalım, hayırlı haftalar

Hangi otel kac gun

• quote:

Orijinalden alıntı: kharon

quote:

merhaba, 2205tl otel rez. için 970.tl puan verdim, oran 2,27, daha ne kadar düşürecekler bakalım, hayırlı haftalar

Hangi otel kac gun

Hocam otel fiyatları başka sitelere oranla nasıldı ,setur malum bu ara otel fiyatlarını da hayli artırdı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Adios yurtdisinda kullanimlarini harcadigimiz doviz cinsi uzerinden odeyebiliyormuyuz yoksa parite uzerinden cevirip TL. olarakmi oduyoruz?

önce dolara sonra tlye çevirir oda extra kurdan

yani şuan dolar 2.10 ise 2.15 veya 18den satar sana

o yüzden yurtdışında adios hiç mantıklı değil

ama bazen otel vs de %5-10 indirim yaptığında avantajlı oluyor

En iyisi peşin para mı ya da yurtdışı için başka bir kredi kartı var mı tavsiye edeceğiniz ? bildiğim kadarıyla hepsi komisyon + parite uyguluyor

• mayıs kampanyasına dahil olan e-ticaret siteleri hangileri arkadaslar bilen yazabilirmi?
    hepsiburada,GG,kliksa, vs varmiki
  • quote:

quote:

Hangi otel kac gun

merhaba 6 gün 2 kişi kuşadası kuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: memurdan

quote:

quote:

Hangi otel kac gun

Hocam otel fiyatları başka sitelere oranla nasıldı ,setur malum bu ara otel fiyatlarını da hayli artırdı

fiyatlar her yerde aynı hocam değişiklik yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: adios06

mayıs kampanyasına dahil olan e-ticaret siteleri hangileri arkadaslar bilen yazabilirmi?
    hepsiburada,GG,kliksa, vs varmiki

Hb dahil değil.

• 
Sayfa: önceki 25912592259325942595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.