Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.654
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23592360236123622363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oft01819

Aynen...

ilk sayfadan da okuduğumda biraz karışık gelmişti ama üstünde durmamıştım

hocam şimdi örneğin kampanya vs hiçbişey yok, normal insan gibi :) thy,pegasus vs den uçak bileti alıp yurtdışına uçacağım..

japonya nın thy bileti örneğin 1500 tl gidiş dönüş, ben bu bileti thy sayfasından rezervasyon yaptırıp o malum kodu seyahat hattına söyleyince indirimli alabiliyor muyum?
  • Tam olarak değil. Uygulama havayolundan havayoluna değişmekle birlikte THY için rezervasyonu TELEFONLA yapıp bunu acentaya yönlendirmek istediğinizi belirtiyorsunuz. Sonrasında seyahat hattı bu rezervasyonu görüp işlem yapıyor. Pegasus'ta ise kendiniz netten yaptığınız kodu söylüyorsunuz. Hepsi bu kadar. Diğer firmaları seyahat hattından öğrenebilirsiniz. Ya da forumdan mutlaka yapanlar olmuştur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tam olarak değil. Uygulama havayolundan havayoluna değişmekle birlikte THY için rezervasyonu TELEFONLA yapıp bunu acentaya yönlendirmek istediğinizi belirtiyorsunuz. Sonrasında seyahat hattı bu rezervasyonu görüp işlem yapıyor. Pegasus'ta ise kendiniz netten yaptığınız kodu söylüyorsunuz. Hepsi bu kadar. Diğer firmaları seyahat hattından öğrenebilirsiniz. Ya da forumdan mutlaka yapanlar olmuştur.

yapabiliyoruz yani?

bir üstteki mesajda arkadaşımızın cevabına göre yapamıyoruz gibi anladım..
  • Pardon hocam ben yanlış yönlendirmiş olabilirim . Kusura bakmayın
  • Uygulama bu şekilde. Yalnız indirimli bilet demişsiniz öyle bir şey yok. Sadece rezervasyonu bilete çevirme işlemi bu.

• quote:

Uygulama bu şekilde. Yalnız indirimli bilet demişsiniz öyle bir şey yok. Sadece rezervasyonu bilete çevirme işlemi bu.

peki bunun ne gibi bir avantajı var ki? yani thy nin sayfasından da ödemeyi adios kartla yapabilirdik..

rica ederim hocam ne demek..
  • Rezervasyonla bilet fiyatını bir süreliğine sabitlersiniz. Ayrıca Thy'nin sayfasından PUANLA bilet alamazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: rozy975

quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

selam :) marttaki kampanya dahilinde 499 WP ile gidiş Ist-Bangkok dönüş Manila - Ist. bileti alınanilir mi?

bu tur biletlere openjaw deniyor.
    Open jaw bilete genelde kampanyalarda izin veriyor Adios.

Teşekkkürler cevap için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthmhmt

Güncel puan bilgisi adios premium
    Beldibi rixos 6 gece 3400 tl oran 2.82

Burasi yenimi, sanirimonceden rixos zincirinde boyle bi otel yoktu acaba baska bir otelimi satin aldilar yoksa sifir binami yaptilar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adios06

quote:

Orijinalden alıntı: fthmhmt

Güncel puan bilgisi adios premium
    Beldibi rixos 6 gece 3400 tl oran 2.82

Burasi yenimi, sanirimonceden rixos zincirinde boyle bi otel yoktu acaba baska bir otelimi satin aldilar yoksa sifir binami yaptilar

aslında burası rixos un ilk oteliymiş fakat sonra Türkiz grubuna satmışlar, bu senede tekrar almışlar, yeni bina yapmıyorlar, mevcut binayı tadilat ediyorlar, ne kadar yakınlar bilmiyorum ama her saat başı rixos sungate e ring yapacaklarmış.
  • ugrkrdmn kullanıcısına yanıt
    Ok, simdi anladim, sungate e ring olmasi guzel tabi ikisininde imkanlarindan yararlandiricaklar demekki oda guze, tesekkurler simdiden iyi tatiller

• Ustadlar londra icin gezi rehberi konusunda bilgi istedim fakat orayi kontrol eden az sanirim. Bir de buraya yazayim dedim. Nisan sonunda 7 gunlugune gidiyorum. Londra otel tavsiyesi olan, yakin sehirlerden kesin gor dediginiz yerler, ipuclari, tavsiyeleri olanlar yardimci olabilirse cok sevinirim.

• merhaba,
    setur eken rezervasyon sigortası hk. bilgi bulamadım. acaba kaç gün öncesine kadar iptal edebiliyoruz?
  • cesar2005 C kullanıcısına yanıt
    Sanırım puanla alınanlarda sigorta aktif olmuyor...
  • Merhabalar,
    Beykoz tarafında yarın ve cumartesi için otel önerebilir misiniz? Bookingden baktım fiyatlar çok yüksek. Beykozda olması gerekmiyor ama yakın ve uygun fiyatlı bir yer arıyorum.
  • 6-7 ay önceden bilet alabilen kişiler ne iş yapıyor acaba? ben özel sektördeyken de yapamadım (balayı hariç, o da düğün tarihi belli diye), devlete geçtim akademisyen oldum yine yapamıyorum. akademik takvim belli olduğu halde ya izin alamazsam sıkıntısı çıkıyor. maaşaallah diyorum.

adios'taki 500tl worldpuanı iphone'a gömdüm geçen hafta sinirlenip
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

6-7 ay önceden bilet alabilen kişiler ne iş yapıyor acaba? ben özel sektördeyken de yapamadım (balayı hariç, o da düğün tarihi belli diye), devlete geçtim akademisyen oldum yine yapamıyorum. akademik takvim belli olduğu halde ya izin alamazsam sıkıntısı çıkıyor. maaşaallah diyorum.

Resmen aklımı okudunuz. Tebrikler.

Bende sinirlenip aynısını yapmaktan korkuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: graphys

quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

6-7 ay önceden bilet alabilen kişiler ne iş yapıyor acaba? ben özel sektördeyken de yapamadım (balayı hariç, o da düğün tarihi belli diye), devlete geçtim akademisyen oldum yine yapamıyorum. akademik takvim belli olduğu halde ya izin alamazsam sıkıntısı çıkıyor. maaşaallah diyorum.

Resmen aklımı okudunuz. Tebrikler.

Bende sinirlenip aynısını yapmaktan korkuyorum.

15gün sonra sömestr tatilinde 5 gün bulgaristana (EDİRNE'DEN 15km!!) gitmeye bile plan yapamıyorum kayıtlar bütünlemeler abidik gubidik bilmemne. yoksa adios 10 üzerinden 9 puanı hakediyor. yapıkredi ve donanımhaber ile aylık 100tl puan toplamak mümkün

• quote:

Orijinalden alıntı: forumland

Arkadaşlar bir şey danışacağım.

internetten telefon alırken 3 taksiti seçtim.Fakat banka Keyfi olarak sanırım müşteriyi uzun vadeli bağlama amaçlı 12 taksit yapmış.Bankayı şikayet

edebileceğim ve bu tip konularda bankalara en etkili yaptırım uygulayan kurum hangisidir? Aklımda BDDK var ama sonuç için pek umutlu değilim.

Güzel bir dilekçeyle bddk' ya başvurabilirsiniz sadece. Bu konuyla olmasada ben bir kaç kez bunu yaptım. Netice değişmese bile bankaya bir gözdağı oluyor.
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Dostum 10 yıl sonranın kurban bayramı tatil tarihleri bile belli sonuçta,en azından bayramlara bir yıl onceden alabilirsin bilet.

• 
Sayfa: önceki 23592360236123622363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.