Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23582359236023612362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: T_Box

Selam arkadaşlar,

Bir çoğumuzun dört gözle beklediği paket uzakdoğu kampanyası için kötü bir haberim var. Takip edenler bilir, adios Singapur havayolları ile konaklamalı tur kampanyası yapardı. Şuan bu paketleri Setur'un rakibi ETS tur satıyor. Bu sene için umutlarımı kırdı açıkçası bu durum. Sizlerle de paylaşmak istedim.

bir yanlışın var bu paketleri ETS tur satıyor doğru ama SETUR'da satmaya devam ediyor. aşağıda şu anda satışta olan bali-singapur / bangkok-phuket-singapur rotalarının singapur airlines ile yapılan paket turların linkleri mevcut.

http://www.setur.com.tr/tur/bali(4)-singapur(1)--sor-sat.html

http://www.setur.com.tr/tur/bangkok(2)-phuket(3)-singapur(1).html

zaten ayrıca bu web sitelerindeki tatil planlarından farklı özel olarak planlanıyor. geçen sene çıkmamasının sebebini forumda bir arkadaş yazmıştı. ykb ile singapur airlines arasında ödeme problemi olmuş ve banka ile 2013 için anlaşamamışlar.

ama bu sene bende ümitliyim şöyle içerisinde business class seçenekleride olan geniş yelpazeli bir tur çıkaracaklar ama fiyatı bu son kurlardan ve katsayılardan sonra ne olur bilinmez.

sonuçta o turların cazibesi 600-800 aralığında çıkıyor olmasıysı şimdi giderler en az 1000tl'den başlayıp yukarı doğru artan bir skala getirirlerse eski cazibesi kalmaz diye düşünüyorum

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Haklısın dostum bunu gözden kaçırmışım. Ancak benzer Phuket turunu (illa ki küçük farklar vardır) ETS 1200 Euroya satarken Setur'un 1900 Euroya satması nedeniyle kampanya olmaz endişem devam ediyor. Setur böylesine fahiş fiyatlarla satış yapıyorken bahsettiğin gibi cazip puanlarla kampanya olmaz düşüncesindeyim.

Umarım Adios son dönemdeki saçma hareketlerinin aksini yapar ve şaşırtır bizi :)
  • mugelondon M kullanıcısına yanıt
    Sanırım ben de aynı yerden başvurmuştum. Dediğim gibi sadece formalite vizesi olduğundan evrak toplayıp vaktinizi boşa harcamayın. En iyisini yapmışsınız...
  • Ben Singapur havayollarının uçak+otel kampanyasından çoktan umudumu kestim. Bunun en önemli kanıtı da 'Mart'ta Uzakdoğu' kampanyası... Nisan ve sonrasında da yaz dönemi için Uzakdoğu olamayacağına göre... Ekim-Kasım'a da kim öle, kim kala...
  • Sizin çocuk yok galiba Biz de zamanında çok gezdik. Şimdi frenlemek zorunda kaldık kendimizi. Gerçi Haziran'da Amerika yolculuğumuz var tekrar ama gözümüz kesmiyor bugünlerde Uzakdoğu'yu. Ayarlayabilirsem belki Mart'ta Uzakdoğu'yu ön keşife çıkabilirim.
  • selam :) marttaki kampanya dahilinde 499 WP ile gidiş Ist-Bangkok dönüş Manila - Ist. bileti alınanilir mi?
  • Mart ayındaki uzakdoğu kampanyası ile singapur'a gitmek istiyorum.
    Hangi havayolunu tavsiye edersiniz arkadaşlar? 499 TL'nin üzerine setur ücreti de koyuyor mu? yoksa dahil mi biliyor musunuz?
  • Beyler world card 'ın fatura kampanyası-WP var mı, sitesinde göremedim de.
  • Arkadaşlar merhaba.

Bende yeni adioscuyum. şimdi bu baharı avrupada geçir kampanyası için parise gidiş dönüş bilet almak istiyorum. yanlız 1500 tl den aşağı bilet yok iki kişi için. ben istediğim havayolu ile nasıl 249 liraya gidicem. atıyorum 800 liralık bi bilet olsa tek kişilik onu söylücem onlarda bana 249 tl puan karşılığı bilet mi verecek ?

biri açıklayabilirse memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Sizin çocuk yok galiba Biz de zamanında çok gezdik. Şimdi frenlemek zorunda kaldık kendimizi. Gerçi Haziran'da Amerika yolculuğumuz var tekrar ama gözümüz kesmiyor bugünlerde Uzakdoğu'yu. Ayarlayabilirsem belki Mart'ta Uzakdoğu'yu ön keşife çıkabilirim.

aynen öyle hocam, fırsat buldukça yurtdışı seyahatleri yapmak istiyoruz bu yüzden..
  • kampanyalardaki 2500 limiti de zorlamaya başladı. müdür artık biraz üst limit yükseltse
    ya da geçen sene Mart amerika kampanyasındaki gibi iki seviye koysa süper olur

Haziranda New York düşünüyoruz. THY'nin ekonomi sınfı bilet fiyatları hftasonu gidiş geliş için çoktan uçmuş durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

selam :) marttaki kampanya dahilinde 499 WP ile gidiş Ist-Bangkok dönüş Manila - Ist. bileti alınanilir mi?

bu tur biletlere openjaw deniyor.
    Open jaw bilete genelde kampanyalarda izin veriyor Adios.
  • Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    İşte bütün mesele bu... Kampanya açıklandıktan sonra mümkün olduğunca çabuk bilet almak... Böylece Avrupa'ya 1000TL, diğer yerlere 2500 TL'ye kadar bilet bulunabiliyor.
    Bir de şunu atlıyor olabilirsiniz: Thy, pegasus, sunexpress dışında da firmalar var. Skyscanner'dan arayın mutlaka bulursunuz.
    Edit: Siz iki kişi fiyatından bahsetmişsiniz. Bu durumda fiyat normal. 249+249 liraya iki bilet alabilirsiniz. Oran 2,5'e gelmiş olur. Diğer türlü 2-2,2 civarı... Tabi siz daha ucuz bilet bulursanız kampanya harici katsayılardan yararlanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oft01819 -- 9 Ocak 2014; 14:57:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İşte bütün mesele bu... Kampanya açıklandıktan sonra mümkün olduğunca çabuk bilet almak... Böylece Avrupa'ya 1000TL, diğer yerlere 2500 TL'ye kadar bilet bulunabiliyor.
    Bir de şunu atlıyor olabilirsiniz: Thy, pegasus, sunexpress dışında da firmalar var. Skyscanner'dan arayın mutlaka bulursunuz.
    Edit: Siz iki kişi fiyatından bahsetmişsiniz. Bu durumda fiyat normal. 249+249 liraya iki bilet alabilirsiniz. Oran 3'e gelmiş olur. Diğer türlü 2-2,2 civarı...

Anlamadığım nokta şu ben 990 tl ye herhangi bir havayıolundan tek kişi gidiş dönüş bulduğum bir bileti rezerve ettirip, ykb seyahat hattını aradığım zaman 249 tl değerinde puanla alabilyormuyum yani ?

• panthera52 kullanıcısına yanıt
    Herşey dahil 499TL wp

Bazı havayolu şirketlerinin rezervasyon kodunu seyahat hattına söylediğinizde aynı rezervasyon üzerinden işlem yapabiliyorlar. Ancak her havayolu olmuyormuş. Mesela pegasus'ta sıkıntı yok. Thy için telefonla rezervasyon yapıp rezervasyonu acentaya yönlendirmeniz gerekir.

• oft01819 kullanıcısına yanıt
    Amerikaya bir sürü firma var tabi ama istanbulda yaşayanlar için.
    benim bahsettiğim maalesef tek kişi fiyatı. 2500ü geçmiş durumda haftasonu git gel thy'de haziran için.
  • quote:

Bazı havayolu şirketlerinin rezervasyon kodunu seyahat hattına söylediğinizde aynı rezervasyon üzerinden işlem yapabiliyorlar. Ancak her havayolu olmuyormuş. Mesela pegasus'ta sıkıntı yok. Thy için telefonla rezervasyon yapıp rezervasyonu acentaya yönlendirmeniz gerekir.

o halde ben 990 tl lik bir kişilk bileti thy den yönlendirsem daha snra 249 tl puan la alabiliyorum. bu durumda oran 3.98 olmuş olmuyor mu ?
    Aynen...

• eeng E kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Başka şehirden zaten illa İstanbul yapmak gerekiyor. Daha önce yazmıştım. Keşke şu Boston'ı kaçırmasaydınız. Gidiş geliş 400euro idi. Ben aldım. Buraya yazdım. 10 günde uçtu fiyatlar Üstüne kur da yükseldi. Iyi ki almışım. Umarım klasik 'Haziran-Temmuz'da Amerika' kampanyası olur da sizin gibi birçok arkadaş yararlanır.

• 
Sayfa: önceki 23582359236023612362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.