Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.899
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22202221222222232224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En para artık sadece belli sitelere iade yapıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Avrupa’nın En İyi Havayolu” Türk Hava Yolları ile 100 TL fark ödeyerek Business Class ayrıcalığı ile uçma keyfini yaşayabilirsiniz. Şimdi siz de bu fırsattan yararlanın!
    Kampanya Koşulları
    Seyahat dönemi: 1 Kasım 2013 - 31 Mayıs 2014
    Kampanyanın geçerli olduğu hatlar: İstanbul Atatürk Havalimanı çıkış ve varışlı olmak üzere Adana, Trabzon, Hatay, Şanlıurfa, Denizli, Erzurum, Diyarbakır, Kayseri ve İzmir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkış ve varışlı olmak üzere Ankara, Antalya ve İzmir.
    Anadolu Jet, Ortak uçuş ve aktarmalı seferler kampanya dışıdır.
    Yolcuların ekonomi kabinden, Business Class’a yükseltilmesi, rezervasyondaki ekonomi ücret seviyesinin üzerinden 100 TL tahsil edilerek gerçekleştirilecektir.
    Ekonomiden Business Class’a sadece indirimsiz yetişkin, çocuk ve bebek biletleri için yapılacaktır.
    Bebek indirimi ile düzenlenmiş biletlerin yükseltilmesi esnasında yükseltme bedeli olarak 10 TL tahsil edilecektir.
    Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilmez.
    Bu kampanya sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
    THY kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    Biletlerini Business Class’a yükselten yolcular, bu seyahatlerinden Business kabin mili kazanacaklardır.
    Business Class’a yükseltilmiş biletlerin bagaj hakkı Business kabinindeki biletlerle aynıdır.
    Biletlerini Business Class’a yükselten yolcularımız CIP salonlarını ücretsiz olarak kullanabileceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 4 Kasım 2013; 18:14:52 >

• boran729 B kullanıcısına yanıt
    vakıfbank kazan puanları yatan varmı?
  • arkadaşlar bir süredir forumu takip edemedim, multinete para yükleyince yüzde 5 puan veriyordu, kalktı mı acaba bu kampanya? 10 sayfa falan geriye okudum bir yazı göremedim bununla ilgili.
  • Yapı Kredi finansallarını açıkladı

Yapı Kredi'nin dokuz aylık karı 3 milyar 118 milyon lira olarak gerçekleşti.

Yapı Kredi açıklamasına göre, banka, dokuz aylık mali tablolarında konsolide bazda yılbaşından bu yana yüzde 17 artışla toplam 153,2 milyar lira aktif büyüklüğe ulaştı. Bankanın dokuz aylık karı 3 milyar 118 milyon lira oldu.

Yapı Kredi Üst Yöneticisi (CEO) Faik Açıkalın konuya ilişkin değerlendirmesinde, akıllı büyüme stratejilerinin olumlu sonuçlarını almaya devam ettiklerini, Yapı Kredi'nin sürdürülebilir, sağlıklı gelişimini dokuz aylık bilanço rakamlarının da teyit ettiğini belirtti.

Artık kırptıkları puan kullanma katsayılarının karlılığa olumlu etkisini de yılbaşında görürüz.....
  • ilker136 İ kullanıcısına yanıt
    Benim de yatmadi. Yarin ararim sanirim

• guncel puan kullanim bilgisi :

newyorka ucak bileti 2550 tl, 1040 tl puan kullanimi, katsayi 2.45 :( tam benim tatil yapacagim zamana denk geldi ve yeniyil kampanyasini da kacirdim, 449 yerine 1040 puanim gitti.

bu arada bir soru sormak istiyorum, ilk sayfada thyden yapilan rezervasyon ile rez kodunu iletmek suretiyle biletin alinabildigi yaziyor. ancak seyahat hattindaki ilgili kisi rezervasyonu telefonla yapmaliydiniz, internet uzerinden yaptiginiz icin yonlendirme yapamiyorum diyerek 250 tl pahali olarak biletimi aldi. internet rezrvasyonuyla adios premium puani kullanarak bilet alinabiliyor mu size sormak istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aragorn991402 A kullanıcısına yanıt
    Maalesef alınamıyor.thy den telefonla rezarvasyon yaptırsaydınız işlem olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceset114
    quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi
    Kuala Lumpur dan bu kadar bahsetmisken favori video larim arasinda olan bir KL videosu paylasmak istedim.
    Benim top 10 listemde olan video dur.
    Iyi seyirler ...

Video çok güzel gerçekten..
    Bu site size mi ait? O da güzel duruyor içerik olarak, başarılar dilerim.
    Hocam kiz arkadasima ait olan travel blog u , bende onunla birlikte calismaktayim.

Tesekkür ederiz begendiginiz icin.
    (video bize ait degil,sahibi tarafindan izin alinip sitede paylasilmistir.)

• Tam güzel puanlar birikmişken katsayıların düşürülmesi iyi olmadı.
    Ben de mecburen Adios kartımı Adios Premium'a çevirdim, bari o şekilde oranları telafi edebilelim.
    10 gün içinde Premium kartım geldi. Adios iken aidat ödemiyordum, yeni aidat çıkarmazlarsa sorun yok.
  • Hocam ellerine sağlık video süpermiş Sanırım Kuala Lumpur için 2 gün yetmeyecek
  • nadasçılar için: teknosada paraf başladı arkadaşlar parafly yok ama bir formül bulunur heralde

“Paraf’a özel %10 ParafPara kampanyası 5/6/7 Kasım 2013 tarihlerindewww.teknosa.com’da Paraf ile yapılacak 200 TL ve üzeri peşin veya taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla beraber kazanabileceği maksimum ParafPara tutarı 100 TL’dir.

Bir müşteri kampanyadan ilk işlemiyle bir kez yararlanabilecektir. ParafParaların son kullanım tarihi 7 Aralık 2013 olup, kullanılmayan ParafPara’lar 8 Aralık 2013 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyaya Parafly ve Business kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde teknosa.com hediye çeki kampanyası geçerli değildir.

siteye henüz yansımadı bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 5 Kasım 2013; 0:23:41 >

• Maximiles ta da şok kampanyası 15 maxipuan , ww.gold.com.tr de 1000 tl ye 120 tl maxipuan
  • Beyler Eylül ayı internet bankacılığı kampanyası 25 TL world puanı yatan var mı? Çok güzel yamuk yaptı bize yapı kredi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

Beyler Eylül ayı internet bankacılığı kampanyası 25 TL world puanı yatan var mı? Çok güzel yamuk yaptı bize yapı kredi.

o çekişişle değilmiydi yanlış hatırlamıyorsam?
  • Arkadaşlar, uzakdoğuda alış veriş için, hangi kredi kartını önerirsiniz her yönden daha avantajlı olması açısından?
  • Arkadaşlar Mart 2012'de çıkan kredi kartımın limiti düzenli ödememe, her ay birden çok ödeme yaparak kk limitinin katlaması harcamalar yapmama rahmen 800 Tl'den arttırılmadı. Arttırılması için nasıl bir yol izlemeliyim?

• Yazın kullandığım avansları bitirip artıya geçtim.haldur huldur puan toplayacam diye daldım ama bu katsayı herşeyi mahvetti valla.Bide en ilginci belne aynı maaşa sahip 2 arkadaşıma arattım 2 sinide Premium yaptılar ama maalesef hala beni yapmamakta ısrar ediyorlar. Onlardan maaş bordosu dahi istemediler tutturdular bende sizinki olmaz diye. Bide üstüne bu tam tuz biber oldu...En azından ocak döneminde düzelir baride o dönemdeki erken yurtiçi rezervasyonlarından faydalanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

Arkadaşlar, uzakdoğuda alış veriş için, hangi kredi kartını önerirsiniz her yönden daha avantajlı olması açısından?

axess genelde dolar kuru açısından avantajlı
    dolar extre isterseniz paraf, teb, flexi, cardfinans, vakıf vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 5 Kasım 2013; 1:28:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Arkadaşlar Mart 2012'de çıkan kredi kartımın limiti düzenli ödememe, her ay birden çok ödeme yaparak kk limitinin katlaması harcamalar yapmama rahmen 800 Tl'den arttırılmadı. Arttırılması için nasıl bir yol izlemeliyim?

En etkili yol şubeden tanıdık bulmak beimki uzun zaman artmadı ve o şekilde yaptım
    ayrıca gelir belgesi vs de işe yarar tapu araba ruhsatı vs kira kontratı ne varsa götürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 5 Kasım 2013; 1:21:12 >
  • 
Sayfa: önceki 22202221222222232224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.