Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.613
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22192220222122222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "Yapı Kredi Web sayfamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

İnternet mesajınızda iletmiş olduğunuz konu ile ilgili, Seyahat Programı kapsamında puanların değerini oluşturan katsayılar Bankamız tarafından belirlenmekte ve Kredi Kartı sözleşmenizde Banka tarafından belirleneceği ifade edilmektedir.Uygulama değişikliği nedeniyle seyahat katsayılarımızda güncelleme yapılmıştır.

Konuyu bilgilerinize sunar, iyi ilişkilerimizin devamını dileriz."

Saygılarımızla,
    Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
  • gg neden uzun zamandır kampanya yapmıyor? yoksa onlarda mı yapı krediyi protesto ediyorlar :)
  • http://www.sleepinginairports.net/

belki ilk sayfaya eklenebilir.
    fyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Kuala Lumpur dan bu kadar bahsetmisken favori video larim arasinda olan bir KL videosu paylasmak istedim.

Benim top 10 listemde olan video dur.
    Iyi seyirler ...

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Video çok güzel gerçekten..

Bu site size mi ait? O da güzel duruyor içerik olarak, başarılar dilerim.

• Bugün Gratis puanları yatacaktı. Yatan var mı?
  • Kliksa'da otomobil lastiği de satılıyormuş. Gittigidiyor kampanyalarında genelde oto akseuar hariç bırakılırdı, burda böyle birşey denmemiş. Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

Kliksa'da otomobil lastiği de satılıyormuş. Gittigidiyor kampanyalarında genelde oto akseuar hariç bırakılırdı, burda böyle birşey denmemiş. Bilgisi olan var mı?

Fiyatlarda hemen hemen aynı piyasa ile,mantıklı olabilir.yalniz kargosu ucretsiz de olsa zor olur herhalde :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcksy kullanıcısına yanıt
    avantajix oto akseusuara %7 veriyor.
    eğer birleşirse uygun olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

http://www.sleepinginairports.net/

belki ilk sayfaya eklenebilir.
    fyi...

Eklendi
  • İlk mesaj yeni kampanyalarla güncellenmiştir
  • Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-
  • arkadaşlar shuttle hizmetini kullanan oldu mu hiç, shuttle ücretini de puanlarla ödeyebiliyor muyuz acaba?
  • Arkadaşlar şimdi ben uzakdoğu turuma haftasonu başlayacam 27 sinde döncecem. gidiş dönüş hong kong olacak. hk apple store a baktım iphone modelleri için online alışverişte 2-3 hafta içinde postaya verilir diyor. ancak hk adresi istiyor. tahmini teslim zamanı 22-29 kasım diyor. benim uçak 27 si sabahı. şimdi ben bunun parasını ödeyim in store pick up yapabilirmiyim. yada gittiğimde apple store larda bulabilirmiyim. birde enpara ile ödersen 100 lira indirim alabilirmiyim. deneyimli arkadfaşlardan yardım lütfen.
  • ufukefe U kullanıcısına yanıt
    Ustad ben kullanmadım ama kullanmaya ugrasirken ogrendim. Eğer bir seyahat ise gidiş veya dönüş biletini (hangisinde shuttle kullanacaksan onu) seyahat hattı ile aldıysan shuttle hizmetinde puanını belli katsayıyla çarparak kullanıyorsun. Ama başka bir şekilde yaptıysan olmuyor.

Örneğin ben tatile İzmir-Antalya şeklinde gidiş dönüş biletimi ve otel rezervasyonumu seyahat hattı ile yaptım ancak son 2 gün başka bir rezervasyon yaptırıp başka otelde kaldım. Dönüş uçağı için başvurdum son kaldığım otel rezervasyonunu seyahat hattı ile yapmadığım için shuttle veremediklerini söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meceng

avantajix oto akseusuara %7 veriyor.
    eğer birleşirse uygun olabilir.

üretim tarihi 2013 özellikle yazmışlar ama 2013 ocak ?
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    Bir arkadasim hepsibrdadan 4 lastik almisti. Kargolamadilar. Telefon acip en yakin bayiye gitmesi soylediler. Hatta ucretsiz takdirdi.

• quote:

Bir arkadasim hepsibrdadan 4 lastik almisti. Kargolamadilar. Telefon acip en yakin bayiye gitmesi soylediler. Hatta ucretsiz takdirdi.

hb lastik konusu biraz farklı levent ve bostancıdaki 2 farklı lastikçi ile çalışıyo
    dediğiniz gibi kargo yapmadan direk montaja çagırıyor sizi ( ücretsiz )
  • arkadaşlar gratisler bugün yüklenmiyor muydu? Yüklenen var mı?
  • quote:

Evet oyleymis,öğlen aldım demin aradılar gelip buradan taktirabilirsiniz diye randevu verdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangeziyor

Aslında uçtuğu noktalar sizi tatmin ediyorsa en fazla puanı veren ingbank pegasus plus card. 100 tl ye 1 tl. Uçuşlardan sonra da ayrıca % 2 para veriyor. Kart ücreti de yok...

üstad, başvurum için beni arayan eleman sadece bonus üye işyerindeki harcamlardan %1 puan kazanırsınız dedi. oysa sitede ''tüm mal ve hizmetlerden'' şeklinde belirtilmiş. bonus üye işyeri olması gerektiğine dair de bir ibare yok. siz kartı kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla. uygulama nasıl? bonus üye işyeri şartı var mı %1 puan için, yoksa wings gibi üye işyeri olup olmaması önemli değil mi? teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 22192220222122222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.