Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22222223222422252226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yukarı mesajlarda bir arkadaş sormuştu bunlar kişiye özelmiş zaten yazmışlar.
    Kampanya kişiye özel düzenlenmiş olup kampanyadan sadece gönderim yapılan müşteriler faydalanabilir.

mesaj ve maille haber verilen kişiler faydalanabilirmiş.Sizin sayenizde oda cevaplanmış oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

Beyler Eylül ayı internet bankacılığı kampanyası 25 TL world puanı yatan var mı? Çok güzel yamuk yaptı bize yapı kredi.

Yatmadı tekrar kayıt oluşturdum. Üstüne yatarsa kapatırız kartı. Son zamanlarda puan konusunda hep yamuk yapıyor YKB
    Bunlarda ispat için kampanya linkleri:

http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/15150.aspx
    http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/15152.aspx

ayarı bozuldu ADIOS'sun son üç kampanyam (LCW, kurban bayramı, gratis) yatmadı, daha önce hiç olmamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Yukarı mesajlarda bir arkadaş sormuştu bunlar kişiye özelmiş zaten yazmışlar.
    Kampanya kişiye özel düzenlenmiş olup kampanyadan sadece gönderim yapılan müşteriler faydalanabilir.

mesaj ve maille haber verilen kişiler faydalanabilirmiş.Sizin sayenizde oda cevaplanmış oldu.

Evet kişiye özel. Ve bana ayrı ayrı iki kampanya içinde sms gelmişti ama puanlar yüklenmedi. Normalde Ekim'in ilk iki haftası içinde yüklenirdi.
  • multigen M kullanıcısına yanıt
    Valla bana 3 de yattı. Bu da YKB nin "size özel"i olmuş :) sinir bozucu bir durum tabii.

Size bir anımı anlatayım, nerden nereye geldiğimizi anlayalım : 2008 Ekim ayında bir mektup geldi (o zaman pek sms atmıyorlar), Kasımda 7.500 TL, Aralıkta 8.500 TL harcayın, 100+110 TLpuan kazanın ... katılmak için SMS atın yazıyordu. Ben de "kim harcayacak o kadar parayı, zaten maaş yarısı kadar" dedim ve SMS atmadım. Neyse, Kasım ayında 2 hafta Almanya, Aralık ayında 2 hafta Kazakistan görevi çıktı. Otel ödemeleri, yemek, alışveriş derken ben dedikleri rakamları hayli geçtim. Ama SMS atmadığım için puanları alamadım. Açtım telefonu, MH ile konuştum "12 yıllık müşterinizim, bu kadar parayı harcayacağıma inanmadığım için SMS atmadım, bi güzellik yapıp puanları verseniz" dedim :) Değerlendirelim dediler, 3 gün sonra arayıp "puanları yatırıyoruz" dediler :)

Şimdilerde normalde kazanılan puanlar yatırılmıyor, peşine düşmeniz gerekiyor (bana bu yıl 3 ya da 4 kere oldu), puan kullanım oranları düşürüldü. Ne yazık ki kredi kartım sadece YKB den ve başkasını da almak istemiyorum. Bakalım ne yapacağız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: faithgebze

quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Arkadaşlar Mart 2012'de çıkan kredi kartımın limiti düzenli ödememe, her ay birden çok ödeme yaparak kk limitinin katlaması harcamalar yapmama rahmen 800 Tl'den arttırılmadı. Arttırılması için nasıl bir yol izlemeliyim?

başka kredi kartın varsa kapat

evet bence de.

zamanında başka bir bankayla aynı sıkıntıları yaşadım. telefon bankacılığı, faks gönderme, şikayet hiçbiri işe yaramadı.

en sonunda tüm kredi kartlarını kapattırınca genel müdürlükten aradılar, 1 gün sonra limit artırımı yapıldı.
  • iş bankası kartılarında durum nedir? maximum, maximiles ?
  • maximiles limitim 4000 di.. Dün internetten limit arttırımı başvurusunda bulundum.. yeni limite 8000 yazdım. Bugün limitimi 8 bin yapmışlar. Ne aradım ne de herhangi bir belge verdim :) YKB na kapak olsun
  • Bildiğiniz üzere Adios ile yapılan multinet yüklemelerinde %5 wp veriyordu, şuanda sitede şöyle bir ibare yer alıyor bilginize.

*Bankalarla gerçekleştirilen puan kampanyaları sona ermiştir.

Sayfadaki yeşil yazı:

http://www.multinet.com.tr/Kart-Kullanicilari/Pages/bireysel-kart-kullanicisi.aspx
  • ben multinet yüklemelerini aşağıdaki adresten yapıyorum, Puanda yükleniyor.
    http://applications.multinet.com.tr/Bireysel/news.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: liveknight

ben multinet yüklemelerini aşağıdaki adresten yapıyorum, Puanda yükleniyor.
    http://applications.multinet.com.tr/Bireysel/news.aspx

Aynen ilettiginz gibi.. Ancak bugün yükleme için girdiğim ilgili sitede şifre girişi sonrası hata veriyor.

Server Error in '/bireysel' Application.

Retrieving the COM class factory for component with CLSID {408D652E-0294-11D3-ABA1-000000000000} failed due to the following error: 80040154.
    Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.
    Exception Details: System.Runtime.InteropServices.COMException: Retrieving the COM class factory for component with CLSID {408D652E-0294-11D3-ABA1-000000000000} failed due to the following error: 80040154.

Buradaki yükleme bölümünü kapatmis olabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: DMustaine

yapı krediden gelen mesaj
    "Yapı Kredi Web sayfamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

İnternet mesajınızda iletmiş olduğunuz konu ile ilgili, Seyahat Programı kapsamında puanların değerini oluşturan katsayılar Bankamız tarafından belirlenmekte ve Kredi Kartı sözleşmenizde Banka tarafından belirleneceği ifade edilmektedir.Uygulama değişikliği nedeniyle seyahat katsayılarımızda güncelleme yapılmıştır.

Konuyu bilgilerinize sunar, iyi ilişkilerimizin devamını dileriz."

Saygılarımızla,
    Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

güncel katsayılar nedir arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zikefin

quote:

İnternet mesajınızda iletmiş olduğunuz konu ile ilgili, Seyahat Programı kapsamında puanların değerini oluşturan katsayılar Bankamız tarafından belirlenmekte ve Kredi Kartı sözleşmenizde Banka tarafından belirleneceği ifade edilmektedir.Uygulama değişikliği nedeniyle seyahat katsayılarımızda güncelleme yapılmıştır.

Saygılarımızla,

2.45 premium
    2.22 normal adios
    civarlarında çıkıyor

3 civarıydı eskiden

• paraf fly dahi degil ne işe yarar bu kampanya ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: zikefin

quote:

Saygılarımızla,

2.45 premium
    2.22 normal adios
    civarlarında çıkıyor

3 civarıydı eskiden

çok kötü olmuş hocam ya,
    adamlar ayak ustu neredeyse 1500 lira çarptılar beni , 2000 puanım vardı
    bu işlerin sonu yaklaştı gibi artık, hayırlısı

• atakninja A kullanıcısına yanıt
    çok ilginc ben 3-4 ay önce ekside iken adios premiumdan opet world e geçtim sonra artıya geçince ikinci kez premium a geçtim ykb sını çok ilginc uygulamaları var oda size denk gelmiş.
  • Evet arkadaşlar multinette gözüken o ki bitti. Adios iyice gömülmeye başladı.

Multinetin eski sayfasından artık giriş yapılamıyor. Ana sayfasında ise "under construction" yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/multinet/s-25/c-174.aspx
    Multinet kampanyası

Multinet'in sayfasında tüm kartlarla olan puan kampanyalarının bittiğini bireysel yüklemelerin bundan böyle sadece ipara ile yapılabileceği yazıyor arkadaşlar.
  • ozzyville o bittiği yazısı 2 aydır var...diğer linkten yükleniyordu.
    En son 2 kasımda otomatik yüklenmişti sorun yoktu..
    Artık arkadaşın dediği gibi siteside açılmıyor.Belki teknik bir sorun vardır.Yarını bekliyelim belli olur :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertali -- 5 Kasım 2013; 17:36:40 >
  • 
Sayfa: önceki 22222223222422252226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.