Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.746
Cevap
1.077
Favori
5.537.360
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22212222222322242225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Arkadaşlar Mart 2012'de çıkan kredi kartımın limiti düzenli ödememe, her ay birden çok ödeme yaparak kk limitinin katlaması harcamalar yapmama rahmen 800 Tl'den arttırılmadı. Arttırılması için nasıl bir yol izlemeliyim?

En etkili yol şubeden tanıdık bulmak beimki uzun zaman artmadı ve o şekilde yaptım
    ayrıca gelir belgesi vs de işe yarar tapu araba ruhsatı vs kira kontratı ne varsa götürün

Şubedeki çalışanların yetkileri var mı limitlendirme için acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    sanırm bir yere kadar var
    bana önce hesabınıza artıpara tanımlayalım dediler ben onun yerine kk limitimi arttırın dedim 3 katına çıkmıştı limit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 5 Kasım 2013; 1:29:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

Arkadaşlar, uzakdoğuda alış veriş için, hangi kredi kartını önerirsiniz her yönden daha avantajlı olması açısından?

axess genelde dolar kuru açısından avantajlı
    dolar extre isterseniz paraf, teb, flexi, cardfinans, vakıf vs

amex, maximiles, adios var bende
  • quote:

sanırm bir yere kadar var
    bana önce hesabınıza artıpara tanımlayalım dediler ben onun yerine kk limitimi arttırın dedim 3 katına çıkmıştı limit

Şubedekilerin yetkisi varsa kullandırabilirim çünkü. Deniyehim şansımı iPhone 5s alıcam limit yok. 5,10 bin liralık adam gibi limit lazım

• adios Premium ile Facebook'a Özel D&R'da 10 TL Puan
    link
    http://www.adiospremium.com.tr/kampanyalar/facebooka-ozel-dr-ayricaligindan-yararlaniyorum/a-466.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinaslan -- 5 Kasım 2013; 9:43:52 >

• Arkadaslar dogum gunu extra puanin tamamlanip tamamlanmadgni nasil ogrenebilirim bugun d.gunum ona gore kullanayim

• quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Arkadaslar dogum gunu extra puanin tamamlanip tamamlanmadgni nasil ogrenebilirim bugun d.gunum ona gore kullanayim

Mutlu yıllar hocam :)
  • quote:

Arkadaşlar Mart 2012'de çıkan kredi kartımın limiti düzenli ödememe, her ay birden çok ödeme yaparak kk limitinin katlaması harcamalar yapmama rahmen 800 Tl'den arttırılmadı. Arttırılması için nasıl bir yol izlemeliyim?

başka kredi kartın varsa kapat
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucandeve

quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Arkadaslar dogum gunu extra puanin tamamlanip tamamlanmadgni nasil ogrenebilirim bugun d.gunum ona gore kullanayim

Mutlu yıllar hocam :)

Tesekkur ederim arkadasim

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinaslan

adios Premium ile Facebook'a Özel D&R'da 10 TL Puan

Lin atamamışsınız hocam

• sularslan S kullanıcısına yanıt
    maximiles kartın VISA ise US Dolar olarak extre isteyebilirsin, en doğru hesabı yapmış olursun, MASTERCARD ise önce dolara sonra TL ye çeviriyorlar, her çevirmede biraz tırtıklama oluyo haliyle, üstelik gece 24:00 banka kurları acımasız :))

adios yurt dışı için en kötü kk, her halukarda TL ekstre çıkarıyor ve yüksek kurdan TL ye çeviriyor.

Lakin, harcamalar yüksek tutarlı değilse, yani %3-5 fazla farketmezse, düşük limitli KK kullanmak daima daha güvenlidir, kopyalanma ve dolandırılma riski açısından.
  • http://m.milliyet.com.tr/News/Article?ID=1787275

Nedenler ortaya çıkmaya başladı yavaş yavaş.Ykb değiş gibi tek etken

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: yasinaslan

adios Premium ile Facebook'a Özel D&R'da 10 TL Puan

Lin atamamışsınız hocam

haklısınız kusura bakmayın bu da linki
    http://www.adiospremium.com.tr/kampanyalar/facebooka-ozel-dr-ayricaligindan-yararlaniyorum/a-466.aspx

• quote:

ahaha.. işte buna gülerim.. 2000 TL limitim var... şu anda kullanılabilir bakiyem 3 TL ve son ekstremde + 810 TL idi..

harcama yapmak için para yükleyip limit açtırıyorum :)

şubeye bordromu da verdim.. arttırmıyorlar... 2250 TL ye TV alacaktım Darty'den alamadım..(karta para yatırsamda 2000 TL den yüksek olduğu için onay vermiyor)

7 tane kartım var... YKB hariç en düşük limitli kartım 7500 TL ..

gerisini siz düşünün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freezone00

quote:

ahaha.. işte buna gülerim.. 2000 TL limitim var... şu anda kullanılabilir bakiyem 3 TL ve son ekstremde + 810 TL idi..

harcama yapmak için para yükleyip limit açtırıyorum :)

şubeye bordromu da verdim.. arttırmıyorlar... 2250 TL ye TV alacaktım Darty'den alamadım..(karta para yatırsamda 2000 TL den yüksek olduğu için onay vermiyor)

7 tane kartım var... YKB hariç en düşük limitli kartım 7500 TL ..

gerisini siz düşünün :)

Ykb böyle yapmaya devam ederse başka bankadan kart alacağım açıkçası. En kolay limit veren banka hangisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

Beyler Eylül ayı internet bankacılığı kampanyası 25 TL world puanı yatan var mı? Çok güzel yamuk yaptı bize yapı kredi.

Yatmadı tekrar kayıt oluşturdum. Üstüne yatarsa kapatırız kartı. Son zamanlarda puan konusunda hep yamuk yapıyor YKB
    Bunlarda ispat için kampanya linkleri:

http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/15150.aspx
    http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/15152.aspx

• Bu haberlerin katsayı degisikligi ile iliskisi olamaz. Adamlar tatilleri 12 taksit olmasın, tatil icin çalışmıyorsunuz diye bir düzenleme yapacaklarını söylemişler

• quote:

Orijinalden alıntı: celilbey

maximiles kartın VISA ise US Dolar olarak extre isteyebilirsin, en doğru hesabı yapmış olursun, MASTERCARD ise önce dolara sonra TL ye çeviriyorlar, her çevirmede biraz tırtıklama oluyo haliyle, üstelik gece 24:00 banka kurları acımasız :))

adios yurt dışı için en kötü kk, her halukarda TL ekstre çıkarıyor ve yüksek kurdan TL ye çeviriyor.

Lakin, harcamalar yüksek tutarlı değilse, yani %3-5 fazla farketmezse, düşük limitli KK kullanmak daima daha güvenlidir, kopyalanma ve dolandırılma riski açısından.

Bendeki master kart.. Az önce maximiles visa ya başvurdum. Yenisi gelince eski kartı iptal edersem miller ve maxipuanlar silinmiyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybrm40

Bu haberlerin katsayı degisikligi ile iliskisi olamaz. Adamlar tatilleri 12 taksit olmasın, tatil icin çalışmıyorsunuz diye bir düzenleme yapacaklarını söylemişler

Biz ne yapıyoruz sence :( Tatil için kredi kartına abanmıyormuyuz :)

• 
Sayfa: önceki 22212222222322242225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.