Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.107
Cevap
175
Favori
335.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yok hocam o kadar kaliteli değildi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kartaltib K kullanıcısına yanıt

Thunder & Lightning?

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]
  • Arkadaşlar ataride bir oyun vardı asker ile oynuyorduk,zıplayınca üstü değişiyordu ve ilk bölüm sanırım trenin üstünde başlıyordu hatırlayan varmıdır?

• YouTube'da dolanırken böyle bi oyun gördüm videoda ama ismini bulamadım oyunun ismini bilen varmı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 yıl önce sormuşum kimse yazmamış yine deneyeyim şansımı :)

2002 2003 gibi büyük ihtimalle dergilerin verdiği demo oyunlardan birini arkadaşın bilgisayarından oynamıştık.

İki kişi oynayabiliyorduk tek klavye ile, öteki oyuncuyu öldürmeye çalışıyorduk.

Sanırım tabanca ve yakın dövüş silahları vardı. 2 kat vardı ve merdivenlerle yukarı aşağı katlara geçebiliyorduk. Sanki böyle hapishane gibi bir mekanda geçiyordu.

Adamların üstünde turuncu mahkum giysisi vardı, diğer karakterde üniforma gibi bir şey olabilir.

Aklımda kaldığı kadarıyla yazdım 10 yıldır falan ara ara bakarım ama bulamadım.

Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim :)

Oyunun grafikleri atari oyunları gibi değildi 2 boyutlu idi ama modellemeler vs gerçekçiydi, yandan bakıyorduk ve gerçek orantıdaki nesnelerin animasyon hali gibiydi.

Ekleme: Dergi CD'si idi ve CD üstünde elf tarzı ten rengi kırmızı mavi gibi bir renk olan kadın oyun karakteri resmi vardı. CD'de bir sürü oyun vardı demo şeklinde.

• Suriye kullanıcısına yanıt

Hocam oyunu ben de arıyordum ve sonunda buldum, burada sizin de yazınızı görünce belki hala bulamamışsınızdır diye yazıyorum umarım ki görürsünüz. Marine sharpshooter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre.yamn12 E kullanıcısına yanıt

NFS run

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.