Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (238. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Apidya

• gamelover3 G kullanıcısına yanıt

Apidya (amiga) sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulana kadar göbeğim çatladı. 35 yaşın altındakilerin hatırlamsı çok zor ama bu resimler birşey çağrıştırıyorsa oyunun adı project justice rival schools 2

• Ben bu oyunu iyi biliyorum :) Atari salonunda az oynamadım. Playstation'da da var. Rival Schools: United by Fare.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2004-2008 arası bir bilgisiyar oyunu. oyunun grafiği basit biraz araba oyunu modları var 5-6 kişiden oluşuyor ve çarpışıp patlatıyorsun arabaları. çarpışan araba tarzı hackpage tarzı arabalar olduğu aklıma geliyor basit renkler yeşil kırmızı ama çok eğlenceli ve sarıyor oynarken.her yerde aradım ama bulamadım benzeri tarzı oyunlar var ama sarmıyor. çoğunu indirip oynadım.

oyunun iç yapısı görüntüsü araba tarzı buna benziyor.

• Karlı bir hava da telefon kulubesine girip kılık değiştiriyorduk,polis felan vardı Croc tarzı bir karakter vardı sanırım.Oyunun adı aklıma gelmiyor büyük ihtimalle PS1 dönemiydi.

• Konu çok sardı 1. Sayfadan okumaya başladım

O sırada bi oyun isteyeyim winxpde çalışan bir kamyonet yarışı oyunuydu. İsmini trick truck ya da trip truck diye çok arattım bulamadım aklımda kalan şekliyle. Döneme göre çok realistikti araçlar yıprandıkça kırılıyor tekerlekleri yalpalanıyordu. Ufak toprak pistlerde yarışıyorduk.

Bulan olursa çok sevinirim.

• hazretidentist kullanıcısına yanıt

The Grinch

• Unuttuğum değil de bulamadığım bir oyun var. Heart of Darkness. Iso dosyası olarak bulabilen varsa bana mesaj atsın sevaba girer.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • X kare kullanıcısına yanıt

Gerçekten de bu harika valla çok teşekkürler yıllarca aramıştım bu oyunu :)

• Nz9 kullanıcısına yanıt

PC için bulamadıysanız PS1 olanına bakın emülatörle oynarsınız.

• 2000de superonline websitesinde oynadığım savaş strateji oyununun adını bir türlü hatırlayamadım

• benim adını asla hatırlayamadığım bir oyun var. site hala aktif mi, gelen giden var mı bilmiyorum ama umarım bir şekilde bulunur. oyun çiftlik oyunuydu, biraz daha yaşam simülatörü gibiydi. hafif karanlık bir atmosferi vardı sanırım. balık falan tutabiliyorduk, köydeki insanlarla iletişime geçebiliyorduk. hayvan falan da satın alabiliyordunuz, inek tavuk gibi. karakter haritada gezebiliyordu, gerçekten çok güzeldi ve severek oynardım. bir şekilde hatırlayan varsa lütfen yazsın.

• burdaşurdafln B kullanıcısına yanıt

Farm Together mi acaba

• Abi bı oyun vardı 2014 2018 arasiydi galiba anime karakteri gibi bı karakter (kız )3.sahis böyle siyah canavar gibi biseler vardı kaciyorlardi hatta arkasına bişey atıp sırtlarındaki topa benzeyen şeyleri dusuruyorduk adını bilen varmı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • X4RAGE X kullanıcısına yanıt

Recore'da top düşürme vardı , karakter de kızdı ama anime karakteri kısmı tutmuyor , yine de bir bak istersen.

Anime karakteri gibi kız karakter Gravity Rush 1 ve 2'de vardı ona da bakabilirsin.

• Böyle bi oyun vardı hatırladığım kadarıyla karakter bi deniz altının içinde kapıya gidiyor kolları açıyor en sonuncu kol elinde kalıyor bi anda su doluyor odaya falan ama aslında o gördüğü mürettebatın ölüşü o oyunun adı neydi ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KutsalSquirtle -- 16 Mayıs 2022; 11:27:5 >
  • wither kullanıcısına yanıt

Merhaba ben bir oyun arıyom çocukluğumda izlerdim oyun biraz minecraft gibiydi ama karakter 3d silahlar 3d korku türü az çok online vardı eski bir oyun blok koyma minecraft gibi sanki ejderha falan vardı karakterler 3d ama blok olayı minecraft gibi bilen varmi istererseniz daha ayrintili anlatabilirim

• Senelerdir arayıp bulamadığım bir oyun var. Ana karakterimiz penguendi diye hatırlıyorum. Parkur tarzı bir oyunda etrafta bulunan şemsiyelere çarpıp parkurdan düşüyorduk. Amacımız parkuru tamamlamaktı. Kaydırak vs. vardı diye hatırlıyorum. Hatta şemsiyeler yılbaşı şekeri gibi kırmızı-beyazdı. Bölümler karlıydı galiba. Bu oyunu bulmak için her şeyi yaptım ama bulamadım. Umarım hatırlayan birisi çıkar.

• sanırım 10 yada 15 yıl öncesi bir oyun vardı 2 karekrteri yönetiyorduk biri gladyatör diğeri normal bir insandı roma da geçiyordu sanırım gladyatör görevi bitince diğerinden devam ediyordu sırayla ilerliyordu hatırlayan varmı acaba, teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.