Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (240. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 farklı milletten birini sectigimiz oyunda gidip baskalarinin köyünü yagmaliyorduk. roma galyali ve bir millet daha vardı. Asker usmi var di tokmakci diye. Oyunun adini hatirlayan var mi. Hala var mi oyun yada cok benzeri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir oyunda samurai veya yakuza tipli bir adam beyaz takım elbiseleri yaslı bir samurainin evine elinde su filmlerdeki beyaz para çantaları olurya onla gidiyodu sonra evin dısında veya icinde iken patlama oluyor yaslı olan yada bizimki bir kalasın altında kalıyor sonra yaratıklar gelip yaslı adamı agır yaralıyor oda kılıcı bizimkine veriyor daha sonra kılıctan sarı insanımsı birsey cıkıyordu bizim eleman kılıc yardımıyla yaratıkları öldürüyordu bazı kapıları açmak icin orb topluyoduk bir kapı icin mavi yesil sarı orb istiyordu orbları toplamak icin bambu ormanına dalıyoduk orda orb kuleleri vardı yaratıkları kestikten sonra ya kuleden orbları alıyoduk yada kuleyi kesip bu oyunu hatırlayan varmı 2010lu yıllarda oynamıştım tam tarih aklımda degil simdiden hafızanıza saglık çoğunlukla bambu ormanı gibi bir yerde geçiyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dragon93 D kullanıcısına yanıt
    Bu onimusha mı acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mvnmt35 kullanıcısına yanıt

Adı Rockman. VCD'deki 300 oyun CD'sinde tanışmıştım bu oyunla. Deli dehşet zorluğu vardı. Sadece ailem bir yere misafirliğe gittiği zaman kardeşimle beraber oynayabiliyorduk. Yani çok kısıtlı zamanda bu aşırı zor oyunu bitirmeye çalışıyorduk. Bir gün oyunun son bölümü sandığım doktora geldim. Acayip bir son bölüm boss'u vardı. Ezberleyerek bu boss'u geçince evde kardeşimle resmen kutlama yapar gibi olduk. Oyun bitti sanmıştık. Bir anda yeni bölüm başlayınca şok olduk. Zaten zor olan oyun daha da zorlaştı. Bi yere kadar gelip ölünce bıraktık. Bir daha bu oyuna elimi sürmedim ta ki internet cafe'de emülatörle bu oyunu oynayana dek. Sanırım 2 saatte sürekli kaydet-yükle yoluyla bu oyunu bitirebilmiştim.

Ne günlermiş be. Bu oyun ne çektirmiş bana böyle Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] Sayenizde anılarımı tazeledim.

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]Nenriki Gaming Channelyoutube
    Rockman (Famicom) from beginning to end. Chapters: 00:00 Iceman Stage 03:16 Fireman Stage 06:12 Bombman Stage 08:52 Gutsman Stage 11:16 Cutman Stage 14:24 Elecman Stage 18:18 Dr. Wily Stage · Part 1 21:28 Dr. Wily Stage · Part 2 24:46 Dr. Wily Stage · Part 3 27:21 Dr. Wily Stage · Part 4 31:08 Ending https://twitter.com/NenrikiGaming
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DDBJ9m_mRayI&q=EgQuLZpEGOzM9ZcGIhCOOmH_6Ay8vb0vvqT6XisOMgFy

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]

• furkangunes04 kullanıcısına yanıt

Yok bu değil eminim platform 2d oyunu değildi zaten karakterlerin karşı karşıya durup sekmelerden saldırı çeşidini seçiyordun karşılıklı atıyorlardı sırayla yendikçe bu şekil devam ediyorsun taa final bossuna kadar basit kraloyun oyunu gibiydi zaten ama nostalji olarak yeri çok

• 2 oyun adını bulamadım arkadaşlar var mı hatırlayan

1-Adamın kafasında göz vardı ateş ediyorduk paraya para büyüyordu trenli bi bölümde başlıyordu son bölümde motorlu bi adamla kapışıyorduk (İlk oyunu rom sitelerinde buldum Mitsume Ga Tooru adı)

2- Dinazorlu bi oyundu bölüm sonunda büyük bi sarı dinazor geliyordu sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyznker -- 8 Eylül 2022; 8:7:19 >
  • Nes oyunları ikisi de 1. Oyunda sarı kafalı bi karakteri yönetiyorduk

Düzeltme : 1. oyun Mitsume Ga Tooru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyznker -- 8 Eylül 2022; 8:6:17 >
  • Tyznker kullanıcısına yanıt
    2. Oyun caveman ninja yada adventure ısland serisinden birisi olabilir.

• oyungazi kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam caveman ninjaymış

• Atari salonu mutsika yada mustika diye tabir ettiğimiz bir dövüş oyunu vardı. Ps 1 e gelişmiş versiyonu da çıkmıştı. Hayvanlar vardı dövüş oyununda, dövüşürken dönüşüyor du karakterler, lakin ismini cismini bulamıyorum, heryeri talan ettim yine bulamadım maalesef. Çok eski bir oyun, ekleme yapmak gerekise oyun 3D ve dövüşler ringlerde yapılıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeDo_Efendi -- 10 Eylül 2022; 23:13:37 >
  • O dediğinizin bloody roar dövüş oyunu serisi olması lazim. Seriden biri o dediğiniz oyun olabilir. Dövüş esnasında hayvana dönüşüp, dövüşe devam ediyorduk. Baya oynadım bu oyunu atari salonlarında

Teşekkür hemen bakıyorum

Evet hocam bu çok minnettarım sağolun

• arkadaşlar benim aradığım bir oyun var eskiden oynadığım 2011 gibi felan tam hatırlamıyorum oyunda örümceğe benzer ufak canavarlar vardı ilerleyerek gelişebiliyodun canavarlı bişeydi ürpertici bi sesi vardı yani RTS türü oyunlara benziyordu gazetelerdeki kuponlardan mı almıştım onuda hatırlamıyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi hatırladığım en büyük şey ufak örümceğe benzer yaratıkların olduğu

• Merhabalar öncelikle, menüsünde bir halka üzerinde yuvarlaklar vardı, bastığımızda menü değişirken bir kuş mu geçiyordu kuş kafatasları mı geçiyordu tam hatırlamıyorum. Karakter oluştururken zırh kalkan kılıç falan seçebiliyorduk sanırım. Ok yay falan da olabilir. Oyun karanlık bir temaya sahipti diye hatırlıyorum. Oyunun içerisinde hatırladığım bazı sahneler şunlar: Suyun üzerinde tahtadan evler vardı. Yine başka bir sahnede bir binanın bahçesinde goblinlerle savaşıyorduk. Daha sonra binanın içerisinde de goblinler vardı. Hatta tavana yakın yerlerde duruyorlardı. Bu oyunu bilen var mı?

• Third person aksiyon oyunu. Oyunun açılışında motor süren anime kızı var kask takan. Avm gibi bir mekana geliyor daha sonraki mekanlar fabrika gibi yerler. Yakın dövüş ve silahlı çatışma var. İlerledikçe yakın dövüş hareketleri öğreniyor, bir menüde bu hareketler gözüküyor. Bu oyunu bulamıyorum.

• 2005-2007 arası grafikler o döneme göre iyi.oyun rpg olması gerekiyor kılıçla ilerliyorduk mahzenlerde, adam öldürerek ilerliyorduk.hatta şifreli duvarları açıyorduk puzzle yaparak yada taşları kaydırarak kapıları açıyorduk.konusunu net hatırlamıyorum görsel olarak kalmış bu kadarı aklımda

• ya arkadaşlar bir tane indie uzayda geçen bir oyun vardı. biz aracı kaza yapan bir astronotu canlandırıyorduk. böyle evrende ilerliyorduk, kısa bir oyundu. aklınıza no mans sky gibi bi yapım gelmesin. daha ufak çaplı bi yapım. karakter konuşmuyordu sanırım. uzay oyunları diye arattım ama bulamadım

• Arkadaşlar bir tane oyun vardı ios ve androidde vardı, bir silah vardı bu silah nesnelerin yerlerinin değiştirebiliyordu, bunun dışında oyun sandbox bir oyundu grafikleri eskiydi, bu oyunda zombie canlandırabiliyordunuz (garrys mod gibi bir oyundu) Oyunda araba koyup binebiliyordunuz, bu zombileri ve arabayı silahla yerini değiştirebiliyordunuz. Bu oyun çok eski bu arada en az 6 yıllık oyun.

• lütfen bana da yardımcı olur musunuz aradığım bir oyunu bulamıyorum oyun capcom yapımıydı galiba (olmayadabilir bilmiyorum) karakterimiz kızıl saçlı kılıçlı bir elemandı enter tuşuyla mavi tanrısal bir yaratık çağırıyorduk ve garıp gurup yaratıkları kesiyorduk bizim de baş düşmanımız vardı siyah temalıydı oda. hatırlayan çıkar mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.