Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.067
Cevap
170
Favori
326.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir tane oyun vardı. 2004-2005 yıllarında Ata Koleji nde bilgisayar derslerinde oynadığımız 4 işlem oyunu vardı. Yani oyunda leveller vardı ve her levelde toplama çıkarma çarpma ve bölme işlemleri vardı. İsmi neydi hatırlayamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thehawk kullanıcısına yanıt

Virtua cop 1 e baktım o değldi. Virtua cop 2 ye baktım da bazı yerler tanıdık geldi alarm sesi falan ama bu oyun da değil sanırım maalesef.

• Puzzle oyunuydu, yanlış hatırlamıyorsam oyunda makas, balon, fiş gibi eşyalar vardı, bunları mantıklı şekilde kullanarak bölümü geçmeye çalışıyorduk. İsmini bilen yazarsa sevinirim.

• Bundan yaklaşık 10-15 sene önce oynadığım düşük boyutlu bir oyun var.Traffic rider gibi (18 wos serisi gibi değil) bir amerikan tarzı tanker sürme oyunuydu.3d yada izometrik bakış açısı vardı.Galiba gamespy yada gamestop logosunun olduğu bir introyla oyun açılıyodu.

• Eski ataride oynadığım oyunu arıyorum atari dediğimde çakma atari arkadaşlar. Tek kasetli bir oyundu . Ufak kel bir çocuk kafasından (öyle anımsıyorum) ateş ediyordu ateş dinamiği değişiyordu yolda özellik alıyorduk heralde . Çok aradım ama bulamadım belki bilen vardır . Şimdiden teşekkürler
  • eskiden oyndağım oyun vardı bu oyun webden oynanıyordu online idi ilk önce kayıt olduktan sonra size karakter seçmenizi söylüyor büyücü, okçu, elinde kılıç olan savaşçı ve elinde silah olan top atan bir silah işte ondan sonra sizi bir yerde başlatıyor şehre iniyorsunuz ordanda bir yerden geçip ormanlık alana gidiyorsunuz özel güçlerle yaratıkları öldürüyorsunuz iskelet vardı dombik bir canavar vardı böle öldürerek level atlıyoruz birde bazıyerlerde kasalar vardı açıyorsunuz içinden kıyafet çıkıyordu zırh yani grafikleri dandik deyildi gayet gerçekçi idi lütfen bana Moba benzeri bir oyun yanı üstten oyunanıyor
  • kaset 3 eyes boy ya da baby boomer

• Bir tane oyun vardı. Oyunda prensesi kaçırılıyor ve ben onu bulmaya çalışıyordum. 8 tane dünya vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evdekalınturkiye -- 14 Şubat 2021; 19:17:3 >
  • mario demem bu soru sasirtmacli kamera sakasi olabilir...snow bros 2 de.

• bactry kullanıcısına yanıt

Bonk's Adventure olabilir mi ?

• oyungazi kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bu değil. Teşekkür ederim yinede
  • bactry kullanıcısına yanıt
    Belki bu olabilir

https://www.youtube.com/watch?v=efij4lAuF3w&feature=youtu.be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    Hocam bu valla harikasınız çok teşekkür ederim . Nasıl buldunuz az önce 250 nes oyunu videosu izledim
  • bu oyunun ingilizce adı 3 eyes boy dur 4 gün önce yazdım 250 oyunlu video dan önce google a yazsaydınız siz de daha önce görürdünüz.

bu film aklıma geldi
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=-o4t1CfO4m0

filmde kızın gözleri açılır artin amcaya koşar fakat...

bizim seviye de daha yeşildeymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 17 Şubat 2021; 20:8:39 >
  • Merhabalar küçükken oynadığım bir oyun vardı.Oyun yarış oyunu ve sahilin kenarında geçiyordu.Yollarda altın falan vardı ve oyunun masaüstündeki kısayolunda güneş gözlüğü takan bir güneş sembolü vardı.Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

• X kare kullanıcısına yanıt

Buna benzeyen ama silah olmayan bi yaris oyunu vardi bugy ve cross motor falan kullaniliyodu degisik akrobatik hareketler falan yapiliyodu yaris falan var mi hatirlayan

• Evdekalınturkiye E kullanıcısına yanıt
    Gta san andreas olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SucuqEkmek

Buna benzeyen ama silah olmayan bi yaris oyunu vardi bugy ve cross motor falan kullaniliyodu degisik akrobatik hareketler falan yapiliyodu yaris falan var mi hatirlayan

Fuel veya motorstorm olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar daha once yazdim ama cvp gelmemiş galiba bi bilgisayar oyunu idi ismini hatırlamıyorum anna kim diye iki kız vardı birde oğlan oğlana yemek yediriyorduk bazen oynuyordu pizza filan sipariş ediyordun bulaşıkları felan yıkıyordu kim ve anna arasında kalıyordu üzülüyordu ve yemek fln yemiyordu nutfen bulalim bu oyunu

• Sene 2004. İlk bilgisayarımı aldığım zaman içinde yüklü olarak gelmişti. Biz 2 kişi sivil polis gibi birşeydik kırmızı arabamız vardı suçluları kovalıyor arabalarını etkisiz hale getirip yakalıyorduk. .... and .... gibi birşeydi ismi hem filmi de varmış. Aradım ama bulamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Oyunu buldum merak eden olursa : Starsky & Hutch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strato026 -- 1 Mart 2021; 19:28:42 >
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.