Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.389
Cevap
140
Favori
238.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1636
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 140
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • X kare (371 mesaj) Mustafa277 (230 mesaj) trancenden (95 mesaj) pspsexer (65 mesaj) siberarmi (35 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2148 mesaj) Mobil (984 mesaj) Tablet (43 mesaj) Mini (136 mesaj) Uygulama (139 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]
Giriş
    420 Mesaj

10+ sene önce aklımda kalan bir oyun sahnesi hiçbir detay hatırlamıyorum.

Gece arabanın içinde gidiyordun yağmur da vardı galiba, arabayı başka bir karakter kullanıyordu sanırım, point of view oynanış olması lazım biraz cyberpunk havası vardı oyunda grafikler half-life gibiydi muhtemelen

Diğer oyun da aksiyon, adamın elinde ateş falan vardı silah kullanıyordu inferus gibi bir ismi olması lazım oyunun

İlk oyun için aklımda kalan sahne aşağıdakine benziyor

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f2/11/dc/f211dc9a00de4b92f4f01773329c009d.png&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/75/f3/9c/75f39cb3a01de449eef09f0e1b0a88fb.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeaserTR -- 16 Ocak 2021; 18:2:42 >

• Teğmen
    128 Mesaj

İlk oyun Sin Episodes: Emergence olabilir mi ?

|
    |
    CeaserTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    420 Mesaj

büyük ihtimalle budur hocam çoğu şey uyuyor oyunun gerisini hatırlamadığım için emin olamıyorum helal olsun vallaha

(1) SiN Episodes Emergence - Gameplay Walkthrough [No Commentary] HQ60FPS - YouTube 5:24 deki sahne benziyor ben gece yağmur falan dedim de onlar olmayabilir.

|
    |
    Furuichi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj

Arkadaşlar bi oyun vardı 2d idi yanlış hatırlamıyorsam.

-Oyunun simgesi kahverengi bir şapkaydı kovboy şapkası yanlış hatırlamıyorsam

-Karakterimiz de erkekti o şapkayı takıyodu küçük boyluydu

-Zindanlardan falan geçiyorduk hançer falan buluyorduk işte kurukafa falan vardı aşağı yukaeı giden

Tüm hatırlayabildiğim bu..2 senedir bu oyunu arıyorum lütfen yardımcı olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    102 Mesaj

Oyunla alakalı aklımda kalan tek bir detay var. Bir çöplükte uyanıyoruz ve gözümüz yok. Göz arayıp takıyoruz falan ve o sayede görüyoruz.

Cyberpunk 2077'nin eski bir gameplayi olduğunu düşünüyordum ama bayağı aramama rağmen bulamadım. Umarım hatırlayan çıkar.

|
    |
  • Yarbay
    3568 Mesaj
    machinarium olabilir çöplü oyun.aslında hurdalık.

• Teğmen
    102 Mesaj

Detroit Become Human mış hocam :) Machinarium da çok güzel oyundur bu arada.

|
    |
    pspsexer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2435 Mesaj

Hayatımda oynadığım ilk pc oyunuydu sanırım bundan bi 15 yıl kadar önceydi. FPSti türü birkaç can hakkımız vardı can hakkımız bitince oyuna en baştan başlıyorduk. Polis kıyafetli zırhlı ve kasklı adamlarla savaşıyorduk sanırım. Mekan tasarımı olarak oyunda biraz ilerleyince camları kırılan ofis tarzı bir yerde silahımızla mücadele ediyorduk. Oyunda biraz ilerleyince araba sahnesi vardı arabaya biniyorduk sanırım. Bir de helikopter sahnesi de olabilir fakat helikopter sahnesinden hiç emin değilim. Var mı oyunu bilen arkadaşlar?

Bir de aklımda oyunu yapan firmanın logosu maviydi diye hatırlıyorum acaba SEGA olabilir mi diye düşündüm fakat SEGA'nın fps oyunlarına baktım bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mericuls -- 30 Ocak 2021; 12:36:20 >
  • Yüzbaşı
    641 Mesaj

virtua cop diyorsunuz sanırım hocam

|
    |
    Mericuls kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Bir tane oyun vardı. 2004-2005 yıllarında Ata Koleji nde bilgisayar derslerinde oynadığımız 4 işlem oyunu vardı. Yani oyunda leveller vardı ve her levelde toplama çıkarma çarpma ve bölme işlemleri vardı. İsmi neydi hatırlayamıyorum.

|
    |
  • Yarbay
    2435 Mesaj

Virtua cop 1 e baktım o değldi. Virtua cop 2 ye baktım da bazı yerler tanıdık geldi alarm sesi falan ama bu oyun da değil sanırım maalesef.

|
    |
    thehawk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1046 Mesaj
    Puzzle oyunuydu, yanlış hatırlamıyorsam oyunda makas, balon, fiş gibi eşyalar vardı, bunları mantıklı şekilde kullanarak bölümü geçmeye çalışıyorduk. İsmini bilen yazarsa sevinirim.

|
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj
    Bundan yaklaşık 10-15 sene önce oynadığım düşük boyutlu bir oyun var.Traffic rider gibi (18 wos serisi gibi değil) bir amerikan tarzı tanker sürme oyunuydu.3d yada izometrik bakış açısı vardı.Galiba gamespy yada gamestop logosunun olduğu bir introyla oyun açılıyodu.

|
    |
  • Teğmen
    152 Mesaj
    Eski ataride oynadığım oyunu arıyorum atari dediğimde çakma atari arkadaşlar. Tek kasetli bir oyundu . Ufak kel bir çocuk kafasından (öyle anımsıyorum) ateş ediyordu ateş dinamiği değişiyordu yolda özellik alıyorduk heralde . Çok aradım ama bulamadım belki bilen vardır . Şimdiden teşekkürler
  • eskiden oyndağım oyun vardı bu oyun webden oynanıyordu online idi ilk önce kayıt olduktan sonra size karakter seçmenizi söylüyor büyücü, okçu, elinde kılıç olan savaşçı ve elinde silah olan top atan bir silah işte ondan sonra sizi bir yerde başlatıyor şehre iniyorsunuz ordanda bir yerden geçip ormanlık alana gidiyorsunuz özel güçlerle yaratıkları öldürüyorsunuz iskelet vardı dombik bir canavar vardı böle öldürerek level atlıyoruz birde bazıyerlerde kasalar vardı açıyorsunuz içinden kıyafet çıkıyordu zırh yani grafikleri dandik deyildi gayet gerçekçi idi lütfen bana Moba benzeri bir oyun yanı üstten oyunanıyor
    |
    |
  • Yarbay
    3568 Mesaj
    kaset 3 eyes boy ya da baby boomer

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Bir tane oyun vardı. Oyunda prensesi kaçırılıyor ve ben onu bulmaya çalışıyordum. 8 tane dünya vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evdekalınturkiye -- 14 Şubat 2021; 19:17:3 >
  • Yarbay
    3568 Mesaj
    mario demem bu soru sasirtmacli kamera sakasi olabilir...snow bros 2 de.

|
    |
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj

Bonk's Adventure olabilir mi ?

|
    |
    bactry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    152 Mesaj

Yok hocam bu değil. Teşekkür ederim yinede
    |
    |
    oyungazi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.