Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (217. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ps2 de bir oyun vardı. ea in fps oyunuydu. adı neydi unuttum bilen yazsın lütfen.

• arkadaşlar oyunu buldum oyunun ismi black.

• arifmustafazade A kullanıcısına yanıt
    Second Sight olabilir mi?
  • second sight i baska biri sordu daha yeni yazdik 1 sayfa geride duruyor gormemek zor ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar yeni katıldım malum benimde ismini unuttuğu. 2 tane oyun var şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim

1.oyun arkadaşlar bu oyun atmosfer olarak sanki yok olmuş bir dünyada geçiyor gibi oyun böyle bölüm bölüm bir hikâyesi olduğunu pek sanmıyorum aynı günümüz teamdeath match gibi oyunun ana ekranında bölümler altıgen şeklinde ordan seçip oynuyoruz sarı robot takımı ve krşıdada galiba ya mavi yada beyaz olması lazım f4 yada f5 basınca yönettiğimiz silahlı robottu galiba o ölüp karşı tarafa geçiyorduk böyle fps ydi silahlar vardı ama günümüz silahları deyildi genelde böyle kapalı bir yerlerde oluyordu hatırladığım kadarıyla böyle bayrak kapmalı maçlarda vardı ama bayraklar bunda kristal gibi bir şeydi mavi bir kristal ve sarı bir kristali alıp kendi üstümüze getiriyorduk o zamanlar daha okuma yazmam olmadığı için rast gele basıyordum tuşlara ve o oyunun ana ekranında seçtiğimiz altı gen bölümlerin hepsi kapalı oluyordu ve tek bir bölüm kalıyordu o bölümü seçtiğimizde dev robotlar oluyordu ayaklarında galiba teker oluyordu aynı bir paten varmış gibi gidiyordu ben çok korkardım ondan isteyen olursa bu oyunu biraz daha anlatırım

2. oyun arkadaşlar bu oyunda biz zırhlı bir aracı yönetiyorsun bunda oyun bölüm bölüm ilerliyordu 1. bölüm 2. bölüm gibi her bölümde farklı bir araç oluyorduk bazen tank bazen zpt bazen helikopter bazen mech böyle arkadaşlar lazer aten bir tank vardı kırmızı yuvarlaktı galiba öyle bir lazer atıyordu baya güçlü bir tank tı o neyse ilk bölümde bize kötü zırhlı bir araç veriyorlardı ve base gibi bir yere git orda radar var gibi bir görev veriyordu neyse gidiyorduk o kasenin içinde tanklar devriye atıyordu ama bize saldırmıyorlardı en sonunda o radara gittiğimizde bize saldırmaya başlıyorlardı ve bize ölmeden kaç deniyordu ve bizde ölmeden üşüşen gidiyorduk ve bölüm bitiyordu diyer bölüm bir mağarada geçiyordu bir bölümde bizde gene zırhlı araç var ve bize tepe gibi bir yere git deniyordu orda 3 tane mech var onlara binip haritadaki düşman tanklarını yok ediyorduk bir bölümde zırhlı araçlık büyük bir ana gemiye yani uçan bir gemiye gidiyorduk ve bize helikopter veriyordu bu seferde o gemiyi düşman helikopterlerinden koruyorduk bir bölümde böyle karanlık bir üsse gizlice girip birşeyler yapmamızı istiyordu devriye atan tanklar vardı arkadaşlar oyunları az birşey hatırlayan olursa anlatırım lütfen yardımcı olun

• Her sene gelip second sight yazıp gidesim geliyor bu konuya   

• dedik ama....

• Beyler selam küçükken oynadığım fakat şimdi uzun zamandır bulmaya çalıştığım bir oyunu arıyorum oyunun ilk başında bir binanın tepesine helikopter ile iniyoruz(gece saatleri veya hava karanlık net hatırlamıyorum)binanın içine giriyoruz ve bir karartı çıkıyor sonrasını ise hatırlamıyorum bu oyunu oynayan veya ismini bilen yazarsa çok sevinirim :D

• iyi açıklama sanırım tam oyunun o kısmında uyuyakaldın.

degil ama su oyun tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 13 Aralık 2020; 22:58:15 >
  • Selamlar 2000 ila 2005 arasında Bilgisayar dergilerinin verdiği demo oyun cdleri vardı.

o cdden çıkan bir oyun vardı

Oyunda kişiler görünmüyor sadece arabalar yarışıyor ama daha çok savaşıyor gibi

silahlı, bombalı füzeli birbirini patlatıp sokaklarda ilerliyor.

arabalar sadece kuşbakışı yakından, arkadan görünüyordu sanki. araba içi şoför vb yoktu ama.

arabalar bildiğimiz otomobil gibilerdi am ama füze bomba vb. ile donatılmış. amaç öndekini falan patlatıp gitmek aynı zamanda yarış

sokaklar evler dükkanlar yakından görünüyordu diye hatırlıyorum

not: re-vol, Carmageddon diyener oldu ama onlar değil.

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amd1985 -- 18 Aralık 2020; 0:30:21 >
  • https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_vehicular_combat_games

listeden bak...benim oynadığım en iyi bu tur oyun full auto idi ancak o pc ye çıkmamıştır ve 2006 yapımı bir xbox 360 oyunudur.2000 li yıllardaki demoların içinde çogunlukla başarısız olmus ikinci sınıf oyunlar bulunurdu.en çok çıkan flatout oyunu idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 18 Aralık 2020; 2:3:1 >
  • pspsexer kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• Merhaba, ps1 aldığımda yanında bir tane oyun vardı, çocuk olduğumdan pek hatırlayamıyorum. Oyun dövüş oyunuydu yanı boks gibi bir ring vardı. Kapalı alanda dövüşüyorduk. Oyunun hikayeliydi sanki ara sahneler falan vardı. Atmosferi karanlık gibiydi oynarken korkuyordum
  • ehrgeiz olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet33xx

Arkadaşlar adını hatırlayamadığım bir oyun var. Tarif edeyim;

2005 yıllarında oynuyordum. Mavi bir robot kullanıyorduk TPS oyunuydu. Hem uçabildiğimiz hem karadan gidebildiğimiz bir oyundu. Oyun sürekli yeni bir hedef veriyor ve ona gidiyorduk. Burayı savun şurayı yok et tarzı görevler vardı. Robotun ince elips aşağı doğru incelen bacakları vardı. Silahları falan vardı. Ne zamandır arıyorum hala bulamadım. Hangi oyun olabilir lütfen yardım edin.

Supreme Commander olabilir mi

• Ps 2de kuzenim oynuyordu böyle oyuncak uzaktan kumandalı arabalarla yarış yapıyorduk evin içinde sandalyeler arasında masanın altında tezgah üstünde falan yarışıyorduk, neydi adı acaba

• asdemre kullanıcısına yanıt
    Revolt2 olabilir mi?
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Normal dövüştü hocam, boks gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mangle

Normal dövüştü hocam, boks gibi.
    Ehrgeiz sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili dostlar merhaba, konuyu ara ara takip ediyorum. Artık dayanamayıp bir soru da ben sormak istiyorum. Oyunla ilgili kafamda çok az şey var onları yazayım belki hatırlayan çıkar.

-Bu oyunu 90lı yılların sonuna doğru misafirliğe gittiğimiz bir evde oynamıştım.

-Grafikler aklımda kaldığı kadarıyla eski dos oyunları ayarındaydı.

-Aklımda kaldığı kadarıyla bir adventure tarzı oyundu. Grafikler dönemin tarzındaydı. 2 boyutlu, pikselli ve renkler güzeldi.

-Çok fazla oynamadım ama oynadığım kısımda hayal meyal hatırladığım kadarıyla uzunca bir tel örgünün arkasında köpek vardı. O telin öbür tarafına geçemiyorduk. Bir baraka ya da bekçi kulubesi gibi bir şey vardı sanki. Onun altına doğru da gidip bi şeyler yapabiliyorduk sanki. Çok emin olmamakla birlikte sanki karakterimizin üstünde kırmızı bir şey vardı. Hafızamda bir kırmızılık kalmış. Klasik adventure oyunları gibi sağa sola gidip bir şeyler yapıyord konuşuyorduk sanki. Oyun havanın karardığı bir ortamda geçiyordu.

Senelerdir karşıma çıkmasını bekliyorum ama hiç çıkmadı karşıma bu oyun. Çok fazla bilgi veremesem de belki birinin de aklında kalanlarla uyuşur da bulursa çok mutlu olurum. Heyecanla bekliyorum :)

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.