Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (958. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Pukettss , Pukettss
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 956957958959960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok uzun zaman önce görmüştüm bir yerde. Bir tane cerrah yanına bir adam alıyor yetiştiriyor onu diplomasız olmasına rağmen en az ustası kadar iyi hale geliyordu. Sonra bu cerrah işi bırakıp emekli olmaya mı ne karar veriyordu yanındaki adama sahte diploma ayarladı kabul ettirtti öyle bir şeydi bulabilecek var mıdır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QAengineer

Fatale

Alıntıları Göster

Hocam,

Eksik olma, tam isabet :D

• QAengineer Q kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: babayani90

Çok uzun zaman önce görmüştüm bir yerde. Bir tane cerrah yanına bir adam alıyor yetiştiriyor onu diplomasız olmasına rağmen en az ustası kadar iyi hale geliyordu. Sonra bu cerrah işi bırakıp emekli olmaya mı ne karar veriyordu yanındaki adama sahte diploma ayarladı kabul ettirtti öyle bir şeydi bulabilecek var mıdır
  • topaz42 kullanıcısına yanıt

buldum ilk filmi. house of wax olacak yine de teşekkür ederim. ikinciyi hâlâ bulamadım :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eniyiyabancifilmlerlistesi.net

• Bir film arıyorum. Yıllar önce izlemiştim pek anımsayamıyorum ancak az önce başka bir filmi isterken hatırladım. Birbirini seven iki genç vardı. Kız bale yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam, araya mesafe giriyordu. Kız araya mesafe girdikten sonra yeni arkadaşlar edinip sevgilisini unutuyordu. Daha sonra ayağını sakatladığı için dansı bırakmak zorunda kalıyordu. Kadın başkasıyla evleniyordu çocukları oluyordu hatta. Sonradan kadınla erkek karşılaşıyordu. Eski bir film başka bir şey hatırlayamıyorum maalesef.

Filmin ismini söyleyen olursa çok makbule geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemre92

Merhabalar,

bu site araciligiyla daha once adini hatirlayamadigim bir filmi bulmustum, simdi baska bir film icin tekrardan danismak isterim. Ilgilenen arkadaslara simdiden tesekkurler :)

Film bir cocuk hakkinda. Ya Star Kid (Yildiz Cocuk), Problem Cocuk ya da Evde tek basina ama ucune de hizlica baktim, hicbirinde goremedim. Filmden hatirladigim tek sahne su: Anne veya babasina kizan, cani sikilmis cocuk odasinda aksam yataginda uzaniyor. Sonra yataginin hemen basina bagli olan ekranda atari oynuyor. Oynadigi oyun ucakla uzayda ates edilen bir oyundu, eski kucuk atari oyunlarindan. Ama zamanina gore efsane bir teknoloji. Film 90 lar veya 80lere ait saniyorum. 2000ler veya otesinde degil. Maalesef aklimda kalan sahne sadece bu oyun sahnesi. Cocuk 5-8 yaslari arasinda.

Eger bu filmi bulabilirsem cok sevinirim :)

bunu hatirlayan yok mu arkadaslar? hala ariyorum...

Çok teşekkür ederim.

• filmden bi sahne hatırlıyorum sadece, bir anne oğlunun odasına giriyordu bir adamla. Çekmeceyi fln karıştırıyorlardı, bir defterde çocuk roman ya da günlük gibi bir şey yazmıştı. Çocuk herhalde ya ölmüştü ya da büyük bi suç işlemişti

• Merhaba arkadaşlar. Yıllar önce yanılmıyorsam Cine5 te izlediğim sonradan bir türlü bulamadığım bir filmi sormak istiyorum.

Filmde en akılda kalıcı sahne olarak -kadın evde kendisini aldatırken adam uçakla gökyüzüne karısının görebileceği bir yazı yazıyordu.

Umarım hatırlayan vardır :)

çok teşekkür ederim uzun zamandır bu filmi arıyordum.

• Mrb arkadaşlar
    kovboylar bir evi savunuyordu. Bir tanesi çatıdan varille yuvarlanıp varilin içinden ateş ediyordu. Filmin son sahnesinde kalan son kovboy arkadaşlarının mezar taşına arkadaşlık diye not yazıyordu.
    Tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genc_AVCI -- 26 Nisan 2021; 15:14:6 >
  • https://www.hizliresim.com/d5741m

Resimdeki kare hangi filme ait acaba arkadaşlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

https://www.hizliresim.com/d5741m

Resimdeki kare hangi filme ait acaba arkadaşlar,

Görsel arama ile buldum "Hellboy" fakat seri filmmiş hangisine ait bilmiyorum.

• hala bulamadim  

• quote:

Orijinalden alıntı: Chelonian

Görsel arama ile buldum "Hellboy" fakat seri filmmiş hangisine ait bilmiyorum.

Alıntıları Göster

3 taneymiş 1 ncisini izlemiştim olmadı bi indirir izlerim sağol üstat,

• yaklaşık bi 8-9 sene önce kanal d de görmüştüm bu filmi.klasik bir grup genç tatile gider tarzında bir korku filmiydi ama katil yoktu.bunlar içlerinden zengin olanın yazlığına gidiyorlar,nükleer tesis mi patlıyor ne daha sonra bi köpek beliriyor evin az ötesinde(büyük ihtimalle radyasyondan etkilenmiş)bizim gruptaki siyahi eleman dışarı çıkıp köpeği golf sopasıyla öldürüyordu.filmle ilgili hatırladıklarım bunlar yardımcı olursanız çok sevinirim uzun zamandan beri aradığım bir film.

• insanların teker teker yok olduğun gölgede değilde kendi elindeki ışığın daha güvenli olduğu bir film vardı. film başlangıç sahnesi sinemada başlıyor

• Eski bir film, barda çalışan kadın ilişki yaşadığı adamdan kızı oluyor, tek başına zorlukla büyütüyor, kızın babası zengin ve arada kızını görüyor; sonuna doğru kızı daha iyi eğitim alsın daha iyi yaşasın diye babasının yanına gönderiyor, son sahnesinde kız evlenirken yağmur altında kadının camdan bakmasıyla gözlerimin yaşardığını hissettim.

• 
Sayfa: önceki 956957958959960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.