Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (957. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ssss66

Arkadaşlar benim soracağım bir anime sanırım rahip yada monk gibi bir karakter var bu rahip/monk insan görünümlü fakat içinde gizli yaratık olanları bulup açığa çıkartıyor şerit kağıt üzerine bvüyüler yazıp o yaratıkları mühürleyip yok ediyordu show tv de izlemiştim hatırlayan varsa yazabilir mi?

Arkadaşlar kimse mi hatırlamıyor ?

silinsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B8DF362DD -- 24 Nisan 2021; 17:0:46 >
  • Merhaba, yıllardır bir filmi arıyorum, bir kız vardı, bir cinayet işleniyor, kızın üstüne kalıyor, kıza ev hapsi veriyorlar ayağına kelepçe takıp, bir polis geliyor evine arada kontrol etmek için. Bu polis kıza yardım etmek için belli saatler aralığında kelepçesinin ötmediğini söylüyor çünkü masum olduğuna inanıyor. Sonra kız o saatler aralığında dışarı çıkıyor uğraşıyor en son kanıtlıyor katli buluyor falan. Ev hapsine girerken yeni bir eve taşınıyor ve hapsini orda geçiriyor, kızın 2 arkadaşı oluyor birisi cüce, diğeri de yanlış hatırlamıyorsam trans biri falan. Bir de nerden aklımda kalmış bilmiyorum filmin ismi sanki C ile başlıyordu

• arkadaş polisiye bir film arıyorum ama izleyeli bayağı oldu.

hatırladıklarım olay kasaba geçiyor, seri cinayetlerde olabilir tek bir cinayette çoçuk cinayetide yeni atanan polis olayı çözmeye çalışıyor birtakım engellemeler karsısına çıkıyor. hatta suçu kendi üstüne atmaya çalışıyorlar. olayın daha da üstüne giderek çözülüyor.

böyle bir film hatırlayan varmı .izleyeli bayaği oldu bazı noktaları karıştırmış olabilirim.

• Korku/gerilim filmi sanırım. Amerika ya da Avrupa yapımı. Kız kaçırılmıştı. Kurtulmaya çalışırken yerde küçük rende deliği gibi delikler vardı ve oralardan bıçak tarzı sivri bir şeyler çıkıyordu. Bunlardan biri kızın aşil tendonunu (topuk kısmı) soymuştu. Çok aklıma takıldı bilen varsa yazarsa sevinirim.

Bir de bir film daha var. Kızın ölümcül bir hastalığı vardı sanırım veremdi. Çocuk bunu bile bile ona aşık oluyordu ve bisikletiyle evine gidip duruyordu. Yabancı eski film. Yanlış hatırlamıyorsam kız kahverengi saçlı. Baktım bayağı benzer filmler var ama bunu bulamadım. Bilen var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • In the Heat of the Night (1967) - IMDb "Gecenin sıcağında" bu olabilirmi?

• Bir grup kampa mı ne gidiyor, orda sarmaşıklar var ama bunlar canlı içlerine falan giriyor varmı bu filmi bilen. Canlı sarmaşıklar ile alakalı

• quote:

Orijinalden alıntı: jesse1304

Bir grup kampa mı ne gidiyor, orda sarmaşıklar var ama bunlar canlı içlerine falan giriyor varmı bu filmi bilen. Canlı sarmaşıklar ile alakalı
    The Ruins

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar,

Film 2019-21 arasında olacak,

Anımsadıklarım;

Hayatı olağan giden, zengin sayılacak evli bir çiftin (çift muhtemelen zenci) evinin havuzunda (müstakil bir ev) ve (havuzda ölü ceset olabilir),

Cinayet oluyordu, (bir ihtimal hırsızlık)

Adam (ev sahibi) soruşturmayı yürüten dedektif kadınla aşk yaşamaya başlıyor,

Sonra dedektif kadının da işin içinde olduğu anlaşılıyor, falan-filan,

Acil yardım..

• Kerem5466 K kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar filmi buldum. Identity sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgewashere

Korku/gerilim filmi sanırım. Amerika ya da Avrupa yapımı. Kız kaçırılmıştı. Kurtulmaya çalışırken yerde küçük rende deliği gibi delikler vardı ve oralardan bıçak tarzı sivri bir şeyler çıkıyordu. Bunlardan biri kızın aşil tendonunu (topuk kısmı) soymuştu. Çok aklıma takıldı bilen varsa yazarsa sevinirim.

Bir de bir film daha var. Kızın ölümcül bir hastalığı vardı sanırım veremdi. Çocuk bunu bile bile ona aşık oluyordu ve bisikletiyle evine gidip duruyordu. Yabancı eski film. Yanlış hatırlamıyorsam kız kahverengi saçlı. Baktım bayağı benzer filmler var ama bunu bulamadım. Bilen var mı acaba?

İlk film AEON FLUX olabilir mi. Bahsettiğin sahneye benzer sahne var. 17. dakikalarda.

https://720pizle.net/izle/dublaj/on-flux.html

• lösemi hastası bir kız vardı ve kız akşamları yatarken hayali bir arkadaşı geliyordu kel genç bir adam kızla bulutların üstüne çıkıyorlardı adam bale falan yapıp kıza rahatlatıcı şeyler söylemeye çalışıyordu adam bir kazak ve etek giyiyordu

kardeşimle küçükken izleyip beğenmiştik ama adı hiç aklımda değil umarım adını bilen vardır :(

• slytherin99 S kullanıcısına yanıt

yok hocam ragnaroku biliyorum bu dizi de konuşulan dil norweççe ondan ayrı denizin ortasında çıkıyor bu insanlar ortaya

• Paten yapan iki erkek uluslararası bir yarismaya katiliyorlar. Patendeki cok zor bir hareket yapiyorlar. Yarismada 1. Oluyorlar. Bilen var midir acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok eskiden seyrettiğim muhtemelen 70 lere veya 80 lere ait bir filmi arıyorum.

En net hatırladığım sahne şu:

Bir teknenin arka tarafında, denizdeki balıklara yem atabilmek için bir yer var. Kolu çekince buradaki balık yemleri teknenin altından denize dökülüyor.

İşte buraya çalıntı elmasları gizliyorlar. Sanıyorum polise ya da birilerine yakalanmak üzereyken, elmasları yakalatmamak için kolu mecburen çekiyorlar ve elmaslar denizin dibine boyluyor. Bu sahne filmin son sahneleriydi.

Aklımda Ömer Şerif filmi gibi kalmış ama emin değilim. Bulabilirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkiyenildi -- 22 Nisan 2021; 2:20:25 >
  • hakkiyenildi H kullanıcısına yanıt
    https://m.imdb.com/video/vi1252638745?playlistId=tt0061831

olabilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • pacanga kullanıcısına yanıt

İlginize çok teşekkürler fakat değil sanırım. Tek ve net hatırladığım son sahneydi. Elmasların balık yemi gibi tekneden denize dökülmeleriydi.

• Merhaba arkadaşlar uzun süre önce izlediğim bir filmi bulmaya çalışıyorum.Filmde bir çocuğu ölümünde dövüp kuyuya benzer bir yere atıyorlardı çocuğun ruhu dünyada dolaşıyordu ve bir kız görüyordu bu kız spor salonunda bir trambolinin üzerine uyuyordu sonra bir gün bir kuş cama çarpıyordu ama ölmek üzereyken kuşun ruhunu görüyordu kendisininde ölmediğini ölmek üzere olduğunu fark ediyordu ve kız onu bulsun diye uğraşıyordu.Yardımcı olan herkese teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: GecelerinHakimi

Merhaba arkadaşlar uzun süre önce izlediğim bir filmi bulmaya çalışıyorum.Filmde bir çocuğu ölümünde dövüp kuyuya benzer bir yere atıyorlardı çocuğun ruhu dünyada dolaşıyordu ve bir kız görüyordu bu kız spor salonunda bir trambolinin üzerine uyuyordu sonra bir gün bir kuş cama çarpıyordu ama ölmek üzereyken kuşun ruhunu görüyordu kendisininde ölmediğini ölmek üzere olduğunu fark ediyordu ve kız onu bulsun diye uğraşıyordu.Yardımcı olan herkese teşekkürler

The Invisible

• quote:

Orijinalden alıntı: kudayboz06

Dostlar,

Film 2019-21 arasında olacak,

Anımsadıklarım;

Hayatı olağan giden, zengin sayılacak evli bir çiftin (çift muhtemelen zenci) evinin havuzunda (müstakil bir ev) ve (havuzda ölü ceset olabilir),

Cinayet oluyordu, (bir ihtimal hırsızlık)

Adam (ev sahibi) soruşturmayı yürüten dedektif kadınla aşk yaşamaya başlıyor,

Sonra dedektif kadının da işin içinde olduğu anlaşılıyor, falan-filan,

Acil yardım..

Fatale

• quote:

Orijinalden alıntı: Boris3

Paten yapan iki erkek uluslararası bir yarismaya katiliyorlar. Patendeki cok zor bir hareket yapiyorlar. Yarismada 1. Oluyorlar. Bilen var midir acaba

Blades of Glory

• 
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.