Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (959. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kisma

insanların teker teker yok olduğun gölgede değilde kendi elindeki ışığın daha güvenli olduğu bir film vardı. film başlangıç sahnesi sinemada başlıyor

Vanishing On 7th Street

• burası felaket hortlamış :DD olsun nekadar çok kişi o kadar iyi :D

• Bir film vardı. Adamın biri maratona katılmak için hazırlanıyordu (sanırım boston veya new york maratonu) neyse efendim, maratona katılır ama koşu esnasında kaza mı ne geçirip düşüp bayılırdı. Kendine geldiğinde hava kararmış bayağı geç olmuştur. Trafik akmaya devam eder ama adam da buna rağmen koşmaya devam eder. Daha sonra bu olay tvlere falan çıkar ailesi falan görürdü. Bir türlü çıkaramadım bu filmin adını.

• Bir film var.Film çok güzeldi. Adını bilmiyorum ve herkese tavsiye ederim. Film 4 çocukla ilgili zaman duruyor. Sadece bu dört çocuk hareket halinde. Diğer tüm insanlar donuyor zaman durduğu için. Sonra çocuklardan biri astım hastası olduğu için ölüyor.Onu ağlayarak gömüyorlardı. En son çocuklar yavaş yavaş genç oluyorlardı. En sonunda çocuğun biri zamanı eskisi gibi olması için olayı çözüyor ve uçurumdan denize atlıyor ve zaman eskisi gibi oluyor ve bütün insanlar normal yaşama dönüyor. Film harika herkese tavsiyemdir. Ama adı aklıma gelmedi bir türlü. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımı ile...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ercmentz E kullanıcısına yanıt

Neymiş bu filmin adı buldun mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akletmeklazım -- 13 Ekim 2021; 14:36:49 >
  • İnside Man isimli bir film vardı....

Clive Owen başrollerinde.

Böyle bir sahne ve senaryo vardı...

Bu film olabilir.

• Merhaba. Küçükken izlediğim bir filmin sadece bir sahnezini hatırlıyorum. Muhtemelen 1999-2000 lerde izlemiş olabilirim.
    Sanırım filmin giriş sahnelerinden biriydi. 3 kardeş vardı sanırım ve bunlar bir kadın ve adam tarafından evlatlık aliniyorlardi. Çok zenginlerdi evleri çok güzeldi. Mükemmel imkanları vardı. Ama tek bir kuralları vardı, bir oda var ve oranın kapısını acmamalarini istiyorlardı. Tek hatırladığım sahne bu maalesef. O kapinin arkasında ne olduğunu çok merak ediyorum 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: YUCi35

Bir film vardı. Adamın biri maratona katılmak için hazırlanıyordu (sanırım boston veya new york maratonu) neyse efendim, maratona katılır ama koşu esnasında kaza mı ne geçirip düşüp bayılırdı. Kendine geldiğinde hava kararmış bayağı geç olmuştur. Trafik akmaya devam eder ama adam da buna rağmen koşmaya devam eder. Daha sonra bu olay tvlere falan çıkar ailesi falan görürdü. Bir türlü çıkaramadım bu filmin adını.

Aradığınız film bu olmalı:

• Bir film var.Film çok güzeldi. Adını bilmiyorum ve herkese tavsiye ederim. Film 4 çocukla ilgili zaman duruyor. Sadece bu dört çocuk hareket halinde. Diğer tüm insanlar donuyor zaman durduğu için. Sonra çocuklardan biri astım hastası olduğu için ölüyor.Onu ağlayarak gömüyorlardı. En son çocuklar yavaş yavaş genç oluyorlardı. En sonunda çocuğun biri zamanı eskisi gibi olması için olayı çözüyor ve uçurumdan denize atlıyor ve zaman eskisi gibi oluyor ve bütün insanlar normal yaşama dönüyor. Film harika herkese tavsiyemdir. Ama adı aklıma gelmedi bir türlü. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımı ile...

• Merhabalar,

Bir kızılderili çoçuğun amerikan okullarında eğitimi, üniversiteyi kazanması ve üniyi bitirmesini anlatan bir film vardı. Yalnız film sadece bunun üzerinemiydi yoksa filmin sadece son kısmı mı bunları anlatıyordu tam emin değilim. ilk üniversite mezunu kızılderiliydi. erkek çocuğuydu. sanırsam anne ve babasından sadece biri kızılderiliydi.

• Sanırım fil tv'de izlemiştim bu filmi 4 5 yıl önce, avrupa yapımı olması lazım. Başrol bir kızdı yaşlı bakımında çalışıyordu galiba, ambulanslı fln sahneler vardı. Yalnız bir kızdı, banyoda sigarayı vücudunda söndürdüğü sahneler vardı. Siyah saçlı at kuyruklu bir tipi vardı. Bir de bar sahnesi vardı birine içecek ısmarlıyordu

• Adını anımsayamadığım bir film vardı, cnbc-e de altyazılı olarak izlemiştim.

Adamın bir mustang boss'u var tahmini 70 ve altı model, benzin istasyonunda benzin alırken oldukça hoş fıstık gibi bir kadın ferrari ile istasyona giriyor. Adam buna düşüyor/hayran oluyor kadında arabasından hoşlanmış olacak ki eğer beni sollarsan beni becerebilirsin diyor. Sonra yarışıyorlar adamda solluyor. 

Adı neydi bu filmin?

• 133T 313554R kullanıcısına yanıt

siinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akletmeklazım -- 13 Ekim 2021; 14:38:22 >
  • uzun zaman önce bir film izlemiştim bulamadım kızın annesi ve babası boşanmışlar babası başka biriyle evlenmiş kız bunların yanına geliyor sonra babasının evlendiği kadının bir oğlu var kız bu oğlana aşık oluyor tek hatırladığım bu kadar

• .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beowolfgs B kullanıcısına yanıt
  • Merhaba, bir adamın uykusunda gördüğü bir kadınla daha fazla zaman geçirmek için elinden geldiğini yaptığını anlatan bir film arıyorum. Filmde başta kadını gördüğü an bir anda saat çalıyor uyanıyor. Sonra saati kaldırıyor biraz daha fazla görüyor o anda odaya birisi giriyor. Filmde daha uzun uyumak için odadan eşyalar atıyor, izole ediyor vs. Bilen var mıdır?

• Merhaba, bir arkadaş grubu var müzik çalıyorlar konser veriyorlar başka bir grup kendi hayatında işler yapıyor gece kulübüne vs gidiyor. Bu iki grup bütün akşam radyodan duyduğu ünlü bir grubun yapacağı özel konsere gitmeye çalışıyor. Adres şifreli bir şekilde geliyor tam adresi çözen katılacak vs Filmi bilen var mıdır acaba ?

• Bu film yeni. Bir gelin geliyor zengin bir aileye. Aile nin de bir ritüeli varmış bir malikanede bunu avlamaya çalışıyorlar. Sabaha kadar dayanırsa onu gelin olarak kabul ediyorlar tarzı birşeydi.

• 
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.