Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (919. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bu film. Bir sürü film grubunda sordum bilememişlerdi. Çok sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknomania3458 -- 31 Mayıs 2020; 8:35:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatkrtc

Aklımda kalan tek şey bi tane hayalet ata binip önüne geleni kesiyor atta hayalet rengi yeşildi 2012 civarı felan izledim ama çıkış tarihini bilmiyorum
    Up

• 90lar komedisi olması lazım. Çocuk güneş gözlüğü alıyor. Ama çıplak gösteren bir gözlük çıkıyor. Aklıma gelmedi ismi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Avbill

90lar komedisi olması lazım. Çocuk güneş gözlüğü alıyor. Ama çıplak gösteren bir gözlük çıkıyor. Aklıma gelmedi ismi.
    Biriniz yazsın la yukarıda geçmiş konu da bilen çıkmamış.

• ferhatkrtc F kullanıcısına yanıt
    Karakterin adı kesin Dullahan dır, filmi bilmiyorum ama.
    Dullahan efsaneye göre at süren başsız bir hayalet karakter. Google resimlere bak bi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Böcekli sümük -- 31 Mayıs 2020; 14:19:31 >
  • Arkadaşlar bir yere daha sormuştum kimse bilememişti . belki 5 sene önce felan izlemişimdir muhtemelen trt 2 dünya klasikleri yazıodu filmin altında .

Filmde asyalı oyuncular var .muhtemelen metrodayken Kız numarasını erkeğe veriyor .sonra erkek kızın numarasını kaybediyor .
    sonra erkek kızı aramaya başlıyor bulamıyor .ama kızla erkek hep aynı ortamdalar fakat erkek arıyo kızı bulamıyo .
    filmin sonunda adam dairede otururken duvarın bir bölümünü kırıyor .karşı binada aradığı kız çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master88 -- 31 Mayıs 2020; 15:42:56 >
  • BurakA94 B kullanıcısına yanıt
    Kardeş gibiydiler geldi aklıma .

• master88 M kullanıcısına yanıt
    Heung joh chow heung yau chow (2003)https://www.imdb.com/title/tt0367174
  • Bir tane çocuk vardı kumsalda oyuncak ejherha buluyor , sanırım siyah renkti, daha sonra o ejderha gittikçe büyüyor.düşmanlara karşı savaşıyor. filmin sonunda denizde bir gemiyi takip ederken eriyip ölüyor adı neydi ?

diğer bir film ise, bir saat var. sanırım bir saat 1 yıl gibi geçiyordu, saat tam adamı öldürecekken, saatin arasına bir elmas sıkışıyordu, saat bozuldugu için zaman duruyordu.

bu iki film de 90larda olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avbill

Biriniz yazsın la yukarıda geçmiş konu da bilen çıkmamış.

Alıntıları Göster
    Up

• zan232 Z kullanıcısına yanıt
    Galgameth (1996)

The Time Machine (2002)
  • Avbill A kullanıcısına yanıt
    The Kid with X-ray Eyes (1999)
  • Pori kullanıcısına yanıt
    galgameth çocukluğumuzun efsanesi ya. izlemeyen yoktur herhalde o nesilde.
  • Böcekli sümük kullanıcısına yanıt
    Başı vardı kanka ama böyle fötr şapka takmıyordu LOTR Return Of the Kingsteki hayaletler gibiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhatkrtc

Aklımda kalan tek şey bi tane hayalet ata binip önüne geleni kesiyor atta hayalet rengi yeşildi 2012 civarı felan izledim ama çıkış tarihini bilmiyorum
    Hatırladığım replik polisler telsizdenn konuşuyor
    -Kovaladığımız arabanın modeli ne?
    -Araba değil at.

• Merhaba , zamanında bir film izlemiştim ; fransa pariste geçiyor film , başkomiser ve bir şöförü vardı bütün gece o bar senin bu gece klübü benim dolaşıyorlardı , hatırladığım kadarıyla girdikleri her mekanda bu başkomiserin belli başlı iş yaptığı adamlar vardı rüşvet alıyordu böyle birşeydi varmı yardımcı olabilecek

• Gethron G kullanıcısına yanıt
    O nasıl filmmiş öyle, Training Day'in Fransa şubesi sanki.
  • Merhaba arkadaşlar, bir film arıyorum.
    Filmde sinekleri silahla vuruyorlar. Kanatlarını da vuruyor olabilirler. (Wanted değil, daha eski bir film) filmin sonunda "Bu filmde hiçbir sinek zarar görmemiştir" gibi bir şey söylüyordu. Bir köpek telefona cevap veriyordu. Bir motosikleti isviçre çakısıyla tamir ediyordu. Ne yazık ki filme dair hatırlayabildiğim tüm detaylar bunlar. Desteğinizi rica ederim.
  • Bir film vardı, filmde biryere gidiyorlardı ve heryerde zehirli yılanlar vardı hatta kırmızı bir tanesi banyo gibi bir yerde adamı sokuyordu.Yılanlar evin etrafını falan sarıyorlardı. Filmin adını bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcano1988 -- 3 Haziran 2020; 20:15:56 >
  • Selamlar kardeşlerim birrkaç filmim var bulamadım
    İlk filmde 4 tane çocuk var.. bunlar bir adaya giderler. Çocuklardan birinin adı Racır bu çocuk suya düşüyür sonra diğeri onu kurtarır. Bu çocuklar adada bir adam gördüler adamın sırtında papağan var ,onu korsan zanneddiler. Ama adam korsan değili . sonrasında çocuklar adamın gemisine saldırdılar. taş attılar.
    İkinci filmde, bir adam birkaç insana mektup yollar onları yemeğe davet eder misafirlerin birbrinden haberleri yok. Davet etiiği yer dağdaki bir ev etraf çok ıssız. Davetliler geldiğinde onları davet eden adamı bulamazlar. Daha sonra bu ev tuzaklarla kaplıdır. Duvarlar hareket edebilir bu evde. Evden kurtulmaya çalışırlar.
    Bu filmleri bulmaya çalışırım yardımcı olursanız minnettar olurum..

• 
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.