Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (921. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dünyanın her yerinden kadınlar toplayıp dövüştürüyolardı turnuva vardı. finale kalan 4 kadın bi kule gibi bi yerde bi erkekle dövüşüyodu. gözlük ffalan bişiler vardı.
  • jackie chan polisti sanırım. birisinin bunla derdi vardı bütün iş arkadaşlarını toplayıp bi yrde öldürüyodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whatif

jackie chan polisti sanırım. birisinin bunla derdi vardı bütün iş arkadaşlarını toplayıp bi yrde öldürüyodu.
    Geçmişin intikamı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmanyak F kullanıcısına yanıt
    Buradaki kadin kafadan kontaktı herhalde Sean Faris varken..?

Film Adulterers hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yumurcak tv'nin ilk zamanlarında uzaylılar bir evde yaşıyordu bayaği guzel komik bi cizgi filmdi unutulmuş hicbir yerde yok?? (tommy ve tuhaf dostları degil)

Son olarak bunun ne oldugunu tam hatırlamıyorum çizgi film ya da bilgisayar oyunu tahmini yıllar (2005-2009)
    Çocuklar vardı bir tanesi lider gibi bir şey
    ağaç ev vardı
    Birinin ismi KAŞKOL'du
    Yıllardır bunu düşünüyorum aşırı müthiş bir şeydi fon müziği fln..
    Cocuklardan biri aşağıdakine benziyordu ama bu cizgi film degil (kod adı afacanlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FBDF44A06 -- 4 Temmuz 2020; 13:48:19 >
  • Avbill A kullanıcısına yanıt
    The kid with xray eyes?

• evet, oymuş. Biri yazmıştı, teşekkür ederim yine de.

• filmde genç bir mucit çeşitli icatlar yapıyordu tv izlemeye vakti olmayan insanlar için tv li fastfood tabakları icat ediyordu ardından şirket hisseleri tavan yapıyordu sonra gencin bütün buluşlarının olduğu not defteri çalınıyor birde geceleri parlayan yeşil bir madde icat etmişti bayağı eski bir fim
  • quote:

Şimdi yaklaşık 25 yıl önceye dönüyoruz. 1994-95 yılları falan olmalı. Bir gece dedemle ben oturma odasında uyuya kalmışız. Uyandığımda TV'de bir korku filmi var. Hatırladığım kadarıyla bir aile araba(Station Wagon tarzı) ile yolculuk ediyor ve hepsi ya uzaylı yada yaratık ama insan formunda. İleride bir polis çevirmesi oluyor ve babannenin karnından kol gibi uzuvlar çıkıyor. The Thing tarzı kukla uzuvlar vardı o yüzden 70 en geç 80lerin ortası diyedir diye tahmin ediyorum filmin tarihine. Tek hatırladıklarım bunlar.

Not : X-Files bölümü değil. Invaders From Mars(1986) değil. 1988 tarihli War of the Worlds dizisi mi bilmiyorum fakat kaynak bulamıyorum indirip bakmak için

Arayış devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orashio

filmde genç bir mucit çeşitli icatlar yapıyordu tv izlemeye vakti olmayan insanlar için tv li fastfood tabakları icat ediyordu ardından şirket hisseleri tavan yapıyordu sonra gencin bütün buluşlarının olduğu not defteri çalınıyor birde geceleri parlayan yeşil bir madde icat etmişti bayağı eski bir fim
    chairman of the board

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim maşallah ışık hızında buldunuz günlerdir bu filmi arıyordum
  • 4 5 ay önce bir film izlemiştim 4 kişi vardı 3ü erkek 1 i kadın bunlar ormanda 2 ye ayrılıyorlar erkeklerden birisi komando gibi ormanda nasıl hayatta kalınacağını biliyor yanındakide en salak olanları neyse bunlar biyere girmeye çalışıyor ama gidecekleri güzergahta bitane kamp var büyük bir kamp bu kampta uyuşturu çetesi var gruptakilerden birisinin bu çetenin liderini görünce geçmişteki bir olay aklına geliyor çetenin lideri bu komando gibi olan elemanın kardeşini öldürmüş ve intikam almak için kampa sızıyor ve yakalanıyor kadın ve erkek arkadaşını kurtarmak için uyuşturucu satışı için gelen iki kişiyi kaçırıp onların yerine geçiyor ve evli taklidi yapıyor kampa sızıyorlar kamptaki birini lidere karşı kışkırtıp lideri öldürtüyorlar ve o öldüren kişi kampın lideri oluyor. Ve bunlar yeni lidere bir tane hazine haritası olduğunu söylüyorlar bir tane mağaraya gönderiyorlar .bu arada onlar mağaraya giderken kamptan başka birini daha kışkırtıyorlar ve onun lider olması gerektiğine inandırıyorlar oda kampta kalan adamları toplayıp mağaraya gidiyolar herkes ormanda birbirini öldürüyor öeteden bu şekilde kurtuluyorlar bu filmi bilen varmı

• Bu filmi hatırlayan var mı arkadaşlar :
    bikac çocuk ormana gidiyor magarada bir yumurta buluyorlar yumurtayi kiriyorlar zamani durduruyor onlar buyuyor yaninda diger arkadaslar buyumuyor gibi. izleyen var mi ?
  • Arkadaşlar arkadaşlar. 2 tane film sormak istiyoeum. Birincisi kızıl saçlı bir başrol vardı, küçük siyah bi minibüsü vardı kasaba tarzı bi yere gidiyodu düşmanları vampir tarzı şeylerdi hatta gittiği şehirde bi evin içinden gelen sesleri duyarak içerideki karı kocanın kavga edip dayak yediğine tanık oluyodu. Sanırım kilise tarzı bir yerde de geçiyordu bölümleri. İkinci film ise zamanında samanyolunda yayınlandı diye hatırlıyorum. Bir tane otobüs vardı yolda gidiyosu gece vakti, canavar tarzı insanımsı yaratık otobüsün üstüne çıkıyodu sivri uçlu akrep gibi kolları vardı otobüsün camından ve tavanından içeri falan saplıyodu bu insanımsı canavar siyah deri kaban giyiyordu yanlış hatırlamırsam. İki filmde tahmini olarak 2003 yapımı falandır herhalde. Bulursanız çok sevinirim.

Edit: İkinci filmi buldum ismi Kabus Gecesi. İlk filmde ki kadımın saçı ya turuncu ya kırmızıydı. Underworld değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Edelion -- 19 Haziran 2020; 12:40:25 >
  • Merhabalar. Bizzat izlemediğim, bana anlatılan bir filmin son sahnesini anlatacağım. Umarım bulan olur.

Bu bir savaş filmi ama döneminden emin değilim, ikinci dünya savaşı olabilir. Sanırım bir muharebe sonrası iki düşman asker yaralı şekilde yerde yatıyorlar. İki askerden biri cebinden sigara çıkarıyor fakat yakamıyor. Diğer asker ona çakmak atıyor ve sigarasını yakıyor. Sanırım çakmağı atan asker bu sırada sigara istiyor. Sigarasını yakan asker ona sigara atmak için kolunu geri attığında sigara isteyen askerin arkadaşları geliyor ve bomba atacak diye eli havadayken askeri vuruyorlar.

Sahnede kim sigara istiyor, kim çakmak atıyor, sahnede sigaradan başka bir şey mi vardı emin değilim. Filmi babam izlemiş fakat sadece bu sahneyi anlattı, başka bir şey hatırlamıyor. Yeni bir film olduğunu sanmıyorum.
  • müzikci M kullanıcısına yanıt
    "Deliler" oyununa benziyor. Bir bakın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHamuL

Merhabalar. Bizzat izlemediğim, bana anlatılan bir filmin son sahnesini anlatacağım. Umarım bulan olur.

Bu bir savaş filmi ama döneminden emin değilim, ikinci dünya savaşı olabilir. Sanırım bir muharebe sonrası iki düşman asker yaralı şekilde yerde yatıyorlar. İki askerden biri cebinden sigara çıkarıyor fakat yakamıyor. Diğer asker ona çakmak atıyor ve sigarasını yakıyor. Sanırım çakmağı atan asker bu sırada sigara istiyor. Sigarasını yakan asker ona sigara atmak için kolunu geri attığında sigara isteyen askerin arkadaşları geliyor ve bomba atacak diye eli havadayken askeri vuruyorlar.

Sahnede kim sigara istiyor, kim çakmak atıyor, sahnede sigaradan başka bir şey mi vardı emin değilim. Filmi babam izlemiş fakat sadece bu sahneyi anlattı, başka bir şey hatırlamıyor. Yeni bir film olduğunu sanmıyorum.
    Şu anda son derece yavaş ve arızalı bir bilgisayardayım yan sekme açınca iyice dondu. Şu terimleri google ile aratsana bir sürü film sahnesi çıkıyor belki bir sonuca ulaşırsın.

"movie, wounded soldier, war, cigarette, lighter,"

Tırnak içindekileri komple kopyala yapıştır yap.

Ben de merak ettim bulursan haber et.

kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiİsteğiyleAyrıldı -- 20 Haziran 2020; 16:30:4 >
  • Bi film vardı max 5 sene olmuştur çıkalı gençlik filmi, bi çocuk vardı okulda bunla ugrasmislardı telefonu bozulmuştu sonra yenisini almıştı içinde uygulama vardı uygulamaya ne yazarsa o gerçekleşiyordu mesela ronaldo gibi futbol oynamak istiyorum yazınca ertesi gün öyle oluyordu bilen varmı?

• Teşekkürler ilginiz için fakat Deliler de yok maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: KendiİsteğiyleAyrıldı

Şu anda son derece yavaş ve arızalı bir bilgisayardayım yan sekme açınca iyice dondu. Şu terimleri google ile aratsana bir sürü film sahnesi çıkıyor belki bir sonuca ulaşırsın.

"movie, wounded soldier, war, cigarette, lighter,"

Tırnak içindekileri komple kopyala yapıştır yap.

Ben de merak ettim bulursan haber et.

kolay gelsin.

Alıntıları Göster
    1917 filminde çakmak ile ilgili bir problem yaşanmış sanırım. O yüzden de 1917 dışında çok az şey çıkıyor Bir iki kısa filme ulaştım ama aradığım film değiller sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.