Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (786. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni olduğum için siteyi kullanmayı bilmiyorum cevap olarak yazıyorum. 2 tane filmim var bulamadığım.
    Birincisi : filmde sevgilisiyle ayrılan veya yeni sevğili yapmak isteyen bir adam var tam emin değilim ama senaryo şu şekilde: Bu adam bu kızı seviyor onu etkilemek istiyor . Kendisinden yaşça büyük olan bir adam da ona yardım edeceğini bu işte uzman olduğunu söylüyor yaani adam bu adamın öğrencisi gibi bir şey oluyor o ne derse onu yapıyor kızı etkilemek için. Ama sonra öğreniyor ki bu yaşlı adam bu şekilde hep erkeklerin sevdiği kızları ellerniden alıyormuş. Yani kızı kendisi etkiliyormuş. işte bunu öğrenince genç adam bu yaşlı adamla kıyasıya mücadeleye giriyor. Filmi bilenler sanırım şu son sahneyi hatırlaycaktır. Yaşlı adam ile genç kız aynı uçakta tam gidecekken kızı seven genç adam geliyor ve olanları kıza anlatıyor yaşlı adam inkar ediyor falan sonra genç adam bayılıyor. Yaşlı adam önceden doktorum demişti ve uçakta buna elektroşok uygulayacaktı ancak ilk yardım ekibi adamın cihazı nasıl kullanacağını bilmediğini fark ediyor ve kız da şüpheleniyor. Sonunda kız diğer genç adama inanıyor ve mutlu son. İnşallah filmin ismini hatırlayan çıkar.

İkinci film: Cnbc e de izlediğim bir filmdi sanırım. Müstakil bir evde karı koca (değişik bir aile ) yaşıyor. Evin içinde , duvarlarında falan başka insanlar da yaşıyor ya da insan gibi küçük canlılar ya da normal insanlar emin değilim. Aile bu insanları zorla orada tutuyor olması lazım. Çünkü eve bir şikayet geliyor. Bir müfettiş gibi bir adam geliyor ama Karı koca evdeki o insan(veya küçük boylu insan) ların çıkabileceği bütün delikleri kapatıyor. Ve adam bi iz bulamadan gidiyor. Sonunu hatırlamıyorum. Bu da farklı , sürükleyicyi bir filmdi. En az 10 yıllık bir film.
  • Teşekkürler. Böyle saçma bir filmi nasıl hatırladınız valla helal hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberkS -- 3 Mart 2018; 20:14:34 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UberkS kullanıcısına yanıt
    Izlemedim filmi sadece araştırdım. Komik gelecek belki ama birşekilde filmleri araştırıp bulmaktan keyif alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kanarya0909

Arkadaşlar yeni olduğum için siteyi kullanmayı bilmiyorum cevap olarak yazıyorum. 2 tane filmim var bulamadığım.
    Birincisi : filmde sevgilisiyle ayrılan veya yeni sevğili yapmak isteyen bir adam var tam emin değilim ama senaryo şu şekilde: Bu adam bu kızı seviyor onu etkilemek istiyor . Kendisinden yaşça büyük olan bir adam da ona yardım edeceğini bu işte uzman olduğunu söylüyor yaani adam bu adamın öğrencisi gibi bir şey oluyor o ne derse onu yapıyor kızı etkilemek için. Ama sonra öğreniyor ki bu yaşlı adam bu şekilde hep erkeklerin sevdiği kızları ellerniden alıyormuş. Yani kızı kendisi etkiliyormuş. işte bunu öğrenince genç adam bu yaşlı adamla kıyasıya mücadeleye giriyor. Filmi bilenler sanırım şu son sahneyi hatırlaycaktır. Yaşlı adam ile genç kız aynı uçakta tam gidecekken kızı seven genç adam geliyor ve olanları kıza anlatıyor yaşlı adam inkar ediyor falan sonra genç adam bayılıyor. Yaşlı adam önceden doktorum demişti ve uçakta buna elektroşok uygulayacaktı ancak ilk yardım ekibi adamın cihazı nasıl kullanacağını bilmediğini fark ediyor ve kız da şüpheleniyor. Sonunda kız diğer genç adama inanıyor ve mutlu son. İnşallah filmin ismini hatırlayan çıkar.

İkinci film: Cnbc e de izlediğim bir filmdi sanırım. Müstakil bir evde karı koca (değişik bir aile ) yaşıyor. Evin içinde , duvarlarında falan başka insanlar da yaşıyor ya da insan gibi küçük canlılar ya da normal insanlar emin değilim. Aile bu insanları zorla orada tutuyor olması lazım. Çünkü eve bir şikayet geliyor. Bir müfettiş gibi bir adam geliyor ama Karı koca evdeki o insan(veya küçük boylu insan) ların çıkabileceği bütün delikleri kapatıyor. Ve adam bi iz bulamadan gidiyor. Sonunu hatırlamıyorum. Bu da farklı , sürükleyicyi bir filmdi. En az 10 yıllık bir film.

2. film The Borrowers (1997) olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1
    konusu 2 arkadas seytani bir güçle karsi karsiya kaslirlar sanirim bir hanceri koruyorlardi 2 kardastan bir tanesinin dedsi Urafli yada adanaliydi yani Türk tü. Dedesinden buna şiş kalmis kebap yapymynda kullaniliyoya bildi?imiz sis kebapyn sisi .adamlarla savasirken yaninda bu sisi felan göruruyordu.Filmin bir sahnesinde havalandirmaya giriyordu birisi ve havalandimayi ve su tabancasina koydugu asitle eritip havalandirmadan cikiyordu
    Filmi tvde izlemistim ismi ..... ve ..... seytana karsi diye hatirliyorum ama seytana kar?y olmaya bilirde .tek hatyrladygym filmin isminde bas 2 kahramanyn isimleri vardy
    2
    tv de izlemiştim bir erkek kızla konusuyordu, erkek kızdan hoşlanıyordu.ana sohbetkeri bitip kız ayrılmak isteyince işler kısır döngüye dönüyordu.Hatırladıklarım olay Köprülü bir bahçede geçiyordu. Bu erkeğe bu büyüyü yapan bir yaşlı adam vardı sanırım. Olaylar sürekli tekrara lanıyordu kız nezman köprüden geçip ayrılsa zaman başa sarıyor ve yeniden kız geliyor erkekle sohbet ediyordu.
    3
    Bir adam evine adeta bi düzenek kurmus sihay camlar Foto?rof makineleri felan Karşı binadaki bir kadını gözetliyor.

Filmi TV de izlemi?tim Romantik Komedi tarzyndaydy
    4

Cnbc-e de izlemi?tim türü korku

Hatyrladygym sahnesi Bir grup genç ,Otobana yakyn yol, Bir tünele yada delik gibi bi yere düşerler yada girerler Burda cesetler felan vardı harelde.

Not:Sanyrym Stan Helsing (korku filmlerini tiye alan film) Filminde de Bu deliğe düşüp cesetleri görme sahnesini o filmden tiye almışlar.Jeepers crepers değil benim hatyrlady?ymda birden fazla ki?i tünele giriyordu. Jeepers crepers tek cocuk tünele giriyordu çunkü
  • X@ndeR kullanıcısına yanıt
    Yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim ancak bahsettiğim bu film değil . Tarzının komediye yakım olMAdığını hatırlıyor gibiyim. Bİraz gerilim tarzı olabilir. En net hatırladğım sahnesi : Eve bir müfettiş ya da onun gibi birisi geliyordu ve bu karı koca bu insanları o müfettişin görmesini istemiyordu. İnsanlar küçük boylu olMAyabilir yani belki de sadece 1 insan vardır o da çocuktur o yüzden aklımda küçük insanlar olarak kalmış olabilir. Sadece bu bilgilerle filmi anımsamak çok zor biliyorum ama inşallah hatırlayan biri çıkar.
  • coldness kullanıcısına yanıt
    ya şu benim filme de bi baksanız :))
  • kanarya0909 K kullanıcısına yanıt
    Belki bahsettiginiz film X@nder arkadasimizin soyledigi filmin bbc one tarafindan 2011 yilinda yeniden yapilmis versiyonu olabilir. The borrowers 2011

• kanarya0909 K kullanıcısına yanıt
    Ilk film ise School for scoundrels 2006

• coldness kullanıcısına yanıt
    Allah senden razı olsun. İlk film kesinlikle doğru. İkincisinden emin değilim ama önerdiğin filmi de izliycem . Çok teşekkürler usta ya .
  • Çok önce izlemiştim eski bir film eski dönemde geçiyor savaş dönemi bir aile var babaları askere çağrılıyor uçak kullanıyor babaları çocuklar bir yere gidiyor akrabalarımı hatırlamıyorum ev uçurum olan bir yerdeydi çocuklar bir oda keşfediyor yasak bir oda odada bahçe gibi bir yer var bir kapı var bahçede kapıdan aşağı iniyorlar ve sahil gibi bir yer bir çocuk taş benzeri bişeye oturuyor taş canlanıyor bıyıklı şirin bişey dilek perisi gibi bişey dilek diliyince yanaklarını şirip üflüyormuş gibi yapıyor ilerki zamanlarda çocuklar babalalarını görmek için kanat istiyorlar çocuklar zeplinlerle falan yarışıyordu galiba sonra geri dönerken süreleri doluyor kanatlar gidince suya düşüyorlardı sona doğru babaları geliyordu ve bıyıklı taşın doğum gününü kutluyorlardı böyle bitiyordu sanırım bilen varsa lütfen yazsın teşekkürler
  • S.a beyler bi film vardi bi sarişin kiz bide oglan amerikanin corak issiz biyerinde arabayayla gidiyolar ve birisinden kaciyolardi öldurmek isteyen birisi vardi bunlari. Kizla cocuk sevgiliydi sanirim. ...Yanlis hatirlamiosam gidecekleri istikamette gecilen bir muhitte ordan gecen herkes öluyormus. Bunlarda o rotadan gidince baslarina gelmeyen kalmiyordu. Kafayi yicem bi el atin filmi 2014te izlemistim. Cok eski bi film degildi 2008dir en kotu Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz sadece sarışın bi kız bi oglan bi araba bide soyle bi yol hatırlıyorumhttps://www.google.com.tr/search?q=american+road&rlz=1C1SQJL_trTR784TR784&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=y9T7-4asiGY_5M%253A%252CNYi0oD1MIMWdoM%252C_&usg=__3yF42hnx362Priv5-S6xbuGoz08%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjw8Jeo89PZAhULalAKHVtcAkgQ9QEIpwEwAQ#imgrc=eXBlbbNLh2UpMM:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreygtt -- 5 Mart 2018; 3:36:13 >
  • Filmden şöyle bahsetmem yerinde olur;

Güneş tutuluyor yada bir patlama gerçekleşiyor insanların büyük kısmı kör oluyor görebilen az sayıda insan kalıyor ama yanlış hatırlamıyrsam petrol üretiminde kullanılan et yiyen bitkiler tutuldukları yerden serbest kalıyor ve insanları yemeye başlıyor yine yanlış hatırlamıyorsam filmin sonunda kızıl derili tarzında insanlar bitkilerden korunma yolunu vücuda bir sıvı sürerek gösteriyor.

Düzgün anlatabildiğimi düşünmüyorum ama elimden gelenin en iyisi bu lütfen biri yardımcı olabilir mi ?
  • ycanisbilir Y kullanıcısına yanıt
    Blindness olabilir mi

• http://www.imdb.com/title/tt0265459/

3. Film için bu geldi aklıma ama pek komedi hatırlamıyorum bu filmde.
  • Kakous K kullanıcısına yanıt
    Five children and it 2004

• ycanisbilir Y kullanıcısına yanıt
    The day of tiriffids 2009. Dizisi

• emreygtt E kullanıcısına yanıt
    Bu türde çok film var dogrusu... Road Train olma olasiligi var mi ?

• Arkadaşlar merhaba,

Bu filme bir Digitürk kanalında rastlamıştım, o dönem filmin sadece 5 dakikasını izleyebilmiştim. Filmin ismi sanırım P ile başlıyordu, filmin "bakış açısı" gibi bir ismi vardı, film 1972 yapımıydı.

Film ise kabaca şöyle: Sanırım Los Angeles`ta olmalı, Amerika`nın ünlü bir kulesi var (bizim Ankara`daki Ata Kule gibi) o kulede vali senator gibi önemli biri suikastle öldürülüyor, gazetecide 2. bir silah teorisini araştırıyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.