Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (784. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sovyet rusyası zamannında geçen bir film vardı. Bir tecavüzcü çocuk katili bir adamı yakalama üzerine kurulmuştu. Adli tıp doktoru olan adam yakalıyordu ve adama suçunu itiraf ettirebilmek için psikiyatristten yardım alıyorlardı. Filmin adını hatırlayamadım ama rus yapımıydı muhtemelen hatırlayanınız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akınjıs

Arkadaşlar sovyet rusyası zamannında geçen bir film vardı. Bir tecavüzcü çocuk katili bir adamı yakalama üzerine kurulmuştu. Adli tıp doktoru olan adam yakalıyordu ve adama suçunu itiraf ettirebilmek için psikiyatristten yardım alıyorlardı. Filmin adını hatırlayamadım ama rus yapımıydı muhtemelen hatırlayanınız var mı?

Citizen X olabilirmi?
    http://www.imdb.com/title/tt0112681/
  • Hay aklınla bin yaşa :) Sağolasın.
  • Sende sağol arkadaşım.
  • merhaba,bir belgesel kanalında oynayan bir program vardı,porgramın adını bilen varsa yaabilirmi, programda trucklarla pick up larla vs. taşımacılık yapıyolardı, şöyleki internetten hepsi ihaleye giriyordu en düşük teklifi veren işi alıyordu ve gidip yükü bir yerden bir yere götürüyordu o programın türkçe adını yada ingilizce adını hangi belgesel kanalında oynadığını hatırlayan bilen varmı şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

merhaba,bir belgesel kanalında oynayan bir program vardı,porgramın adını bilen varsa yaabilirmi, programda trucklarla pick up larla vs. taşımacılık yapıyolardı, şöyleki internetten hepsi ihaleye giriyordu en düşük teklifi veren işi alıyordu ve gidip yükü bir yerden bir yere götürüyordu o programın türkçe adını yada ingilizce adını hangi belgesel kanalında oynadığını hatırlayan bilen varmı şimdiden teşekkürler...

Shipping wars sanırım bahsettiğin.
  • obili O kullanıcısına yanıt
    aynen hocam saol, ama tüh program 2015 de bitmiş:)
  • Bulması zor bir film olacak çünkü aşırı saçmaydı. Sanırım 99-2000 yıllarında TV'de yayınlanmıştı 1-2 kere. Filmde mutasyona uğramış dev bir fare(galiba) vardı sanırsam. Okulda ki öğrencileri mi ne öldürüyordu. Filmin sonlarında kurtulan 1-2 kişi minibüsle kaçmaya çalışıyorlardı bu faremsi şey minibüsü kovalıyordu. Ever aşırı gerzekçe bir film ama sadece adını hatırlamam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonyali61

8-10 yıl önce yarıya kadar dayanabildiğim bir film vardı , adını hatırlamıyorum ama 41+ yazıyodu sonunda , belgesel tadında çekilmiş bir film , bir gurup yerlilerin bulunduğu yere araştırma için gidiyor ve geri dönmüyordu , daha sonra başka bir gurupda arkadaşlarını aramaya gidiyordu , hatırladığım bir kaç sahne ormandan giderken büyük bir kaplubağayı ters çevirip pişiriyorlardı , bir de yerliler kadınları kazığa geçirmişti , var mı adını hatırlayan ?

Cannibal holocaust mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • obili O kullanıcısına yanıt
    ben bunu film sanmıştım aslında tam olarak resimdeki sahneyi arıyordum onuda bulamadım dediğin gibi ne olduğu belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: kumdan kale

ben şu kare hangi filmden onu bulmak istiyorum yardımcı olursanız çok iyi olacakAdını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

https://www.youtube.com/playlist?list=PL893E6A7918C6F625

R. Kelly - Trapped in the Closet diye ne olduğu belli olmayan bir zımbırtı .

ben bunu film sanmıştım dediğingibi ne olduğu belli değil aslında resimdeki sahneyi arıyordum onuda bulamadım
  • Merhabalar,
    5 yıldır birlikte yaşayan bir çiftin gerçeküstü tarzına yakın bir üslupla anlatılan bir durum filmi. Hemen hemen hergünü aynı geçen bu çift bir türlü mutlu olamıyorlar. Kadın evde bale yaparken video kaydı yapıyor ve sanırım internete koyuyor videoları. Çok zayıf beyaz tenli kıvırcık bir kadın, üstelik kendisi aynı zamanda filmin yönetmeni. Günün birinde çok sıkılıp ayrılma kararı alıyorlar. Ayrılmadan önce beyaz bir kedi sahiplenerek ilişkiye son bir şans veriyorlar. Fakat kedi hasta oluyor. Bu kez de rutinleri kediyi veterinere götürmek şeklini alıyor. Kedi iyileştiğinde ise ayrılıyorlar. Filmde genel anlamda başka oyuncu yok diyebilirim.

Bu filmi 4-5 yıl evvel izlemiştim ve uzun zamandır arıyorum. Bulabilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forshire

1990 larda izlediğim bir film. Hatırladığım tek sahne, bir adam bir barda oturuyor. Bu adam ezik bir adam herş işi ters gidiyor. Bunun sebebide çocukken beyzbol maçında bir atış kaçırıyor ve takımı final maçını kaybediyor. Bu adamın işleri o zamandan beri ters gidiyor. İşte adam barda otururken bir anda geçmişe gidiyor ve bu atışı gerçekleştiriyor. Daha sonra hayatı düzeliyor. Süper bir filmdi hatırası var. Beynimi çok zorladım çıkanlar bunlar. Başrol oyuncusuda tanınmıştı sanırım. Çok aradım bulamadım. Bulacan olana şimdiden şükranlarımı sunarım

MR. Destiny
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Orijinalden alıntı: bahar ayaz

bir film vardı hani sanırım ölümsüzlük bi şeysini buluyorlardı sonra bir türlü ölemiyorlardı hatta kadınlar vardı böyle süslü süslü merdivenlerden yuvarlanıyorlardı ölmüyorlardı karınlarına pompalı tüfekle kocaman delik açılıyordu yine ölmüyordular düşüp parça parça oluyorlardı falan neydi adı yardıncı olur musunuz

Death Becomes Her (1992)

çoook teşekkür ederim evet buymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecguc

Yıllardır aradığım fakat bulamadığım bir film var. siyah beyazdı. Bir balıkçı gemisinde küçük bir çocuk buluyorlar denize açıldıktan sonra. tayfa hiç hoşnut olmuyor uğursuzluk sayıyor. çocuğa kötü davranıyorlar. çocuk da ukalanın teki. tayfadan biri çocukla ilgilenmeye başlıyor ona görev veriyor yaparsan sana yemek var yapmazsan yok filan diyor. çocuğu baya adam ediyor. denizde başka balıkçı gemileri var aralarında balık tutma rekabeti var. filmin sonunda çocukla ilgilenen adam ağlara takılıp ölüyor.

Arkadaşlar değerler eğitimi alanında kullanacağım fakat bir türlü bulamadığım bu film konusunda yardımcı olabilecek yok mu?
  • bir film vardı baya eskiden izlemiştim yani 7-8 sene oluyordur sanırım .

komediydi sanırım böyle mikroplar hakkında falandı .İnsan vücüdünün içinde koruyucu birliklerimiz mikroplara karşı savaşıyordu.Mikroplar harici dizide gerçek karakterler oynuyordu, hatta ailecek mi ne bunlar hayvanat bahçesine gidiyorlardı bir maymunun elinden pis mi yumurta mı ne yiyordu çocuk sonra kamera dış kameradan çıkıp çocuğun içini çekmeye başlıyordu.İçinde işte mikroplar , vücüdün savunma sistemi falan sohbet edip hastalıklara savaş veriyorlardı falan .

neydi bu filmin ismi ya çok hoşuma gitmişti.
  • Merhabalar ben bir filim arıyorum filim de bir gurup genç vardı ve büyük havuzlu bir evde geçiyordu bu ev 7 24 saat kamara ile izleniyordu filim de seri katil var dı çok acil bulursanız çok sevinirim
  • 90'larda kanallarımızda bolca gösterilen bir filmi arıyorum. 90'ların ikinci yarısı olması lazım. Bi grup çocuk vardı çete gibi eğlenceli işler yapıyorlardı. Hatta çocuklar boş bir karavanda muz yiyordu bunu hatırlıyorum. Çocuklardan biri abi kardeşti ve anneleri bir adamla aşk yaşıyordu fakat küçük çocuk adamın katil veya psikopat olduğunu biliyordu ve annesine anlatmaya çalışıyordu ama annesi ve arkadaşları inanmıyor gibi bir şeydi. Hayal meyal hatırladıklarım bu kadar. Hatta filmin bir sahnesinde çocuk yada çocuklar bir yerde saklanırken adam onları buluyordu falan. Bu anlattıklarımdan filmin kendisi çıkar mı bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filimarayan

Merhabalar ben bir filim arıyorum filim de bir gurup genç vardı ve büyük havuzlu bir evde geçiyordu bu ev 7 24 saat kamara ile izleniyordu filim de seri katil var dı çok acil bulursanız çok sevinirim

Reality Check(2002)

• quote:

Orijinalden alıntı: brnbry

90'larda kanallarımızda bolca gösterilen bir filmi arıyorum. 90'ların ikinci yarısı olması lazım. Bi grup çocuk vardı çete gibi eğlenceli işler yapıyorlardı. Hatta çocuklar boş bir karavanda muz yiyordu bunu hatırlıyorum. Çocuklardan biri abi kardeşti ve anneleri bir adamla aşk yaşıyordu fakat küçük çocuk adamın katil veya psikopat olduğunu biliyordu ve annesine anlatmaya çalışıyordu ama annesi ve arkadaşları inanmıyor gibi bir şeydi. Hayal meyal hatırladıklarım bu kadar. Hatta filmin bir sahnesinde çocuk yada çocuklar bir yerde saklanırken adam onları buluyordu falan. Bu anlattıklarımdan filmin kendisi çıkar mı bilemedim.

Clubhouse detectives

• 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.