Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (788. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 7 sene önce izledım fılöın ne ayrıntısını eklım ayrıntı olsa arastırır bulurdum. : ))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mylove1907 M kullanıcısına yanıt
    Malesef dostum kimse hatırlayamıyor bu kadarcık bilgi ile.. 🤔

• Moruk cok degset bı flim sürğkletici 😄

Öyle olsa daha çok bilgi hatırlardın, demekki çok da etkileyici değilmiş .. 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: coldness

The signal ?

yok o değil

hatta bi sahnesinde oğlan ile kız ormana cıkıo sıcak sahne yaşanıyor kız hava soğuk diyor o sıra orayı yönetenler havayı sıcak yapıyor ve kendi aralarında iddaa ya giriyorlar

sonra tam sahne gelirken bu kadar yeter diyip tekrar hava sogutuo ve adamlar gıdıyor

sonra bı keresınde dogruluk cesaretlık oynuolar kıza duvarda kı geyık heykelı öpmesi söyleniyor ve kız duvardaki geyik heykel ile öpüşüyordu

hatırladıklarım bunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomluekiz

Selam.

Çok uzun süre önce tv'de izlemiştim.

Açlık oyunları mantığında bi film di, en son hayatta kalan para dolu çantayı alıp kapıdan çıkacaktı, en son kalan kişi para dolu çantayı alıp odadan çıkıyor ve başka bir mücadelenin içine düştüğünü anlıyor ve film burada bitiyordu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hala bulamadım.?
    Hatta son kalan kişi herkesi öldürdüğünü sanıyordu, kapının açılmadığını görünce bir kişinin hala hayatta olduğunu anlayıp onu öldürmeye çalışıyordu, sonra işte son kalan kişi para çantasını alıp kapıdan çıkınca, aslında kurtulmadığını futbol tabiri ile bir üst tura çıktığını anlıyordu film burada bitiyordu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomluekiz -- 8 Mart 2018; 5:56:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxsaloxxx

quote:

Orijinalden alıntı: coldness

The signal ?

yok o değil

hatta bi sahnesinde oğlan ile kız ormana cıkıo sıcak sahne yaşanıyor kız hava soğuk diyor o sıra orayı yönetenler havayı sıcak yapıyor ve kendi aralarında iddaa ya giriyorlar

sonra tam sahne gelirken bu kadar yeter diyip tekrar hava sogutuo ve adamlar gıdıyor

sonra bı keresınde dogruluk cesaretlık oynuolar kıza duvarda kı geyık heykelı öpmesi söyleniyor ve kız duvardaki geyik heykel ile öpüşüyordu

hatırladıklarım bunlar

Filmi biliyorum ama ismini hatırlayamadım. Önceki sayfalarda konuşuldu diye hatırlıyorum. İsminde korku kelimesi geçiyordu sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxsaloxxx

merhaba arkadaşlar uzun zaman önce izleyip konusu çat pat aklımda kalan bir film var bulmaya çalışıyorum bulamıyorum ismide aklıma gelmiyor

konu hatırladıgım kadarı ile şu şekilde

4 5 arkadaş gezmeye gidiolar bir eve
    sonra orası bilim adamları tarafından kontrol ediliyordu sanırsam bilgisayar üzerinden işte hava sıcaklık sogukluk gibi

sonra aklıma gelen filmin bi sahnesinde
    2 arkadas odalara gecınce bı ayna fark edılıoyor ayna yan odayı gosterıo ama dıger odadakı bu tarafı goremıyor
    kız soyunurken adam goruyor ve ızlemeden gıdıp haber verıyordu sonra odaları deıstırıolardı

daha sonrasında bı cocuk devamlı cigara içtiği için sanırım ortamdan etkilenmiyordu kurtulmaya çalışıyorlardı bu şekilde bi konusu vardı filmin

izleyen ismini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

iyi forumlar

Dehset Kapani (2012)
    The Cabin in the Woods

• Böyle yardımlaşma olmaz. Sen benim filmimi bul. Ben de senin aradığın filmi söyliyim şeklinde bir şey olur mu. Yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Böyle yardımlaşma olmaz. Sen benim filmimi bul. Ben de senin aradığın filmi söyliyim şeklinde bir şey olur mu. Yazık.

Biri cimbom biri fener ... Bunu bulduğuna dua et

• Arkadaşlar soracağım film en az 10 senelik. Film gerilim-korku türündeydi, hatırladığım sahneler; psikopat rolünde bir adam vardı, bu adamın avladığı tavşanlar (ya da satın aldığı) evin önünde dizili halde duruyorlardı (ip de asılı da olabilirler), adam oğlu ile yaşayan bir kadınla birlikteydi ve çocuğu öldürmek istiyordu diye hatırlıyorum (tam emin değilim) ve motorbisiklet ile yoldan çıkıp fazla yüksek olmayan uçuruma düşme sahnesi vardı, bacağı kırılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Şimdiden teşekkür ederim, herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keusersoze34 -- 8 Mart 2018; 20:32:2 >
  • İyi günler.

Transformers in her bir bölümüne seri mi denir?

Ya da tamamına seri denirse içindeki her bir filme ne denir?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mukteseb

İyi günler.

Transformers in her bir bölümüne seri mi denir?

Ya da tamamına seri denirse içindeki her bir filme ne denir?

Teşekkürler.

Seri dersen tüm filmleri içine almış olur. Film 1 tanesi demek, seri tüm filmleri demek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben national geographic tr'de gösterilen bir belgesel serisi arıyorum. 2006-2007 gibi her akşam 23:30 gibi başlıyordu, konusu paranormal aktivitelerdi, genelde olay şu şekilde olurdu, hayalet cinlerin dadandığı bir amerikan evi olurdu, prograın sonunda peder gelirdi okurdu üflerdi cinler periler yok olurdu. Bu serinin adı neydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mylove1907

ARKADAŞLAR COK UZUN YILLAR ÖNCE CİNEMADA BİR KORKU FLŞMİ İZLEMİŞTİM. Fİlim De ÖLÜLER BİR ADAMIN VUCUDUNA DEVAMLI KESIK ATARSK BİR ŞEYLER YAZIYORLSRDI AYNI ADAMA. FLIMIN ADINI BILEN HATIRLIYAN VARSA. PAYLAŞIRSA SEVIBIRIM

The Haunting in Connecticut (2009) ?

• topaz42 kullanıcısına yanıt
    Hiç deme yaa, ama ayak yapıyor belli ki, aklısıra bizi kekleyecek fenerli arkadaş...

• quote:

quote:

Selam.

Çok uzun süre önce tv'de izlemiştim.

Açlık oyunları mantığında bi film di, en son hayatta kalan para dolu çantayı alıp kapıdan çıkacaktı, en son kalan kişi para dolu çantayı alıp odadan çıkıyor ve başka bir mücadelenin içine düştüğünü anlıyor ve film burada bitiyordu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hala bulamadım.?
    Hatta son kalan kişi herkesi öldürdüğünü sanıyordu, kapının açılmadığını görünce bir kişinin hala hayatta olduğunu anlayıp onu öldürmeye çalışıyordu, sonra işte son kalan kişi para çantasını alıp kapıdan çıkınca, aslında kurtulmadığını futbol tabiri ile bir üst tura çıktığını anlıyordu film burada bitiyordu..

Hala bulamadım, yeterince ayrıntı yazdım sanırım ama hala filmin adını bulamadım malesef

http://www.imdb.com/title/tt1169809/

• Öncelikle merhaba film eski dönemde geçiyordu o kadarda eski değil zeplinler var ilk başta bir kaç çocuk 4 yada 5 di galiba babaları savaş pilotu babaları gittiği için akrabalarının yanınamı taşıyıyolardı hatırlamıyorum sonra bir gün çocuklar kitli bir odaya girerler odanın içinde bahçe vardır bahçeyi gezerler bi kapı yada giriş gibi bişey bulurlar aşağa doğru gidiyor çocuklar aşağı indiğinde sahil gibi bir yer çıkıyor karşılarına çocuklar koşuyor falan bir çocuk kaya gibi bişeyin üstünü oturuyor sonra kaya kalkıyor bıyıklı şirin bişey dilek perisiyim falan diyor sonra dileklerini gerçekleştiriyor dilekleri gerçekleştirir kende yanaklarını sıkıp üflüyormuş gibi bir hareket ediyor böyle devam ediyor sonra çocuklar babalarını görmek istiyorlar kanat diliyorlar kanatla uçarken zeplin sürüsü falan çıkıyor dilekler zamanlı olduğu için geri dönmek zorunda kalıyorlar dönerken süre bitiryor denize düşüyor en sonda babaları geliyor çocuklar saklanmaç oynarken sayan çocugun arkasından geliyor sarılıyorlar sonra bıyıklı kaplumbaganın doğum gününü kutluyorlar öylede bitiyor yardımcı olun lütfen türkiyede sadece ben izlmeiş olamam değilmi

• cimbomluekiz C kullanıcısına yanıt
    Tournament (2009)?

• 
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.