Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (785. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izlediğim filmden çok birşey hatırlamıyorum ama şöyle anlatabilirim yaklaşık olarak 2007 yıllarında falan izledim bi savaş vardı ve gökyüzünden bazı canavarlar veya yaratık gibi birşeyler yeryüzüne düşüp elektriği falan kesiyorlardı. Daha sonrada savaştaki insanlar sığınaklara gidiyordu. Hatırlayabildiğim bu kadar ismini bilen varsa şimdiden çok teşekkür ederim 1 haftadır içim içimi yiyor :)
  • Merhaba arkadaslar ben Facebook ta bir asya filmi gördüm ve gördüğüm sahnede bir genç belinde çantası otobüse bindi otobüs kalabalıktı ve bir bayanla çarpıştı bayan da o carpmadan sonra çantasından bir malzemesini çalındığını farketti(malzeme neydi hatırlamıyorum) bayan gençten şikayetçi olup polise otobüstekilerle beraber gittiler polis merkezinde genç olayın saat kaçta olduğunu kimin neyle uğraştığını kim ne giydiğini yani iğneden ipliğe herşeyi biliyor ve hatırlıyor ve suçluyu da buluyor bu filmi bilen varsa lütfen yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furgana

izlediğim filmden çok birşey hatırlamıyorum ama şöyle anlatabilirim yaklaşık olarak 2007 yıllarında falan izledim bi savaş vardı ve gökyüzünden bazı canavarlar veya yaratık gibi birşeyler yeryüzüne düşüp elektriği falan kesiyorlardı. Daha sonrada savaştaki insanlar sığınaklara gidiyordu. Hatırlayabildiğim bu kadar ismini bilen varsa şimdiden çok teşekkür ederim 1 haftadır içim içimi yiyor :)

http://www.imdb.com/title/tt0407304/

olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plt021021

Bir film var uygulamadan görev yapıyolar ve para kazanıyorlar kız çok utangaç o uygulamyı telefonuna indirip kayıt oluyor ve utangaçlığı gidiyor uygulamadan sevğili buluyor aslında sevğiliside yalan birileri para karşılığında ona sevğili takliti yapmasını söylüyor

http://www.imdb.com/title/tt3531824/?ref_=nm_knf_i2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhan1223

Merhaba arkadaslar ben Facebook ta bir asya filmi gördüm ve gördüğüm sahnede bir genç belinde çantası otobüse bindi otobüs kalabalıktı ve bir bayanla çarpıştı bayan da o carpmadan sonra çantasından bir malzemesini çalındığını farketti(malzeme neydi hatırlamıyorum) bayan gençten şikayetçi olup polise otobüstekilerle beraber gittiler polis merkezinde genç olayın saat kaçta olduğunu kimin neyle uğraştığını kim ne giydiğini yani iğneden ipliğe herşeyi biliyor ve hatırlıyor ve suçluyu da buluyor bu filmi bilen varsa lütfen yardımcı olurmusunuz

http://www.imdb.com/title/tt5260064/

Rimembeo: Adeul-ui Jeonjaeng

Remember dizisi 1. bölümü
  • bir film izlemiştim bi adam kızını eğitiyordu savaşa karşı yada silah kullanmaya karşı bu leon filmi değil buna benzer bir filmdi hatta kızına çelik yelek giydirip eteş ediyodu bu hangi filmdi cevaplarsan sevinirirm
  • Size ne kadar teşekkür etsem azdır, trailer'ını izlediğim gibi hatırladım filmi. Evet aynen bu filmdi, çok ama çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnbry -- 28 Şubat 2018; 14:53:56 >
  • gençti gsimulasyon mu desem bilmşyorum ama programlama ile bir kız yarattı bunu başka kızların özelliklerini karıştırıp yarattı ve filmin sonunda gerçek olmayan kız yok olıuyordu galiba lğtfen yardım edin çok mutlu oluurm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayram0078 -- 28 Şubat 2018; 19:28:42 >
  • gençti gsimulasyon mu desem bilmşyorum ama programlama ile bir kız yarattı bunu başka kızların özelliklerini karıştırıp yarattı ve filmin sonunda gerçek olmayan kız yok olıuyordu galiba lğtfen yardım edin çok mutlu oluurm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayram0078 -- 28 Şubat 2018; 19:29:57 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayram0078 -- 28 Şubat 2018; 19:30:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram0078

gençti gsimulasyon mu desem bilmşyorum ama programlama ile bir kız yarattı bunu başka kızların özelliklerini karıştırıp yarattı ve filmin sonunda gerçek olmayan kız yok olıuyordu galiba lğtfen yardım edin çok mutlu oluurm

Weird Science (1985)
  • bir film izlemiştim bi adam kızını eğitiyordu savaşa karşı yada silah kullanmaya karşı bu leon filmi değil buna benzer bir filmdi hatta kızına çelik yelek giydirip eteş ediyodu bu hangi filmdi cevaplarsan sevinirirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompatar

bir film izlemiştim bi adam kızını eğitiyordu savaşa karşı yada silah kullanmaya karşı bu leon filmi değil buna benzer bir filmdi hatta kızına çelik yelek giydirip eteş ediyodu bu hangi filmdi cevaplarsan sevinirirm

Kick-Ass (2010)
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz film muhtemelen 2001 yılı yapımı olan "Osmasis Jones" olmalı.

• Bir film vardı, insanlar bir bölgede hapis gibi, ancak sürekli aynı şeyler yaşanıyor periyodik olarak bunun sebebi ise akşam yemekelrinde çıkan yemekmiş. Sonra oradan kaçıp kurtuluyorlardı.

The portal ya da gate gibi bir ismi vardı yanılmıyorsam. Film 2007-2009 arası çekilmiş olmalı.
  • UberkS kullanıcısına yanıt
    Gnaw: Foods of the gods part 2

• quote:

Orijinalden alıntı: coldness

Bahsettiğiniz film muhtemelen 2001 yılı yapımı olan "Osmasis Jones" olmalı.

Değil hocam animasyon değildi gerçek oyuncular falanda vardı zaten

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Var zaten bahsettiğiniz hayvanat bahcesinde maymunun elindeki pis yumurtayi alip yeme sahnesi linkteki fragmanda varhttps://youtu.be/KF9mfwXAFgY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldness -- 3 Mart 2018; 0:22:25 >
  • coldness kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler filmin fragmanını izlemek aklıma gelmemiş sadece fotoğraflara bakınca hatırladığım gibi bulamamıştım

ama fragmanı izleyince hatırladım buymuş, saolun tekrardan
  • Filmi 7-8 sene önce izlediğimi anımsıyorum. Belki daha erken belki daha geç olabilir her neyse filmin başını ve sonunu az buz hatırlıyorum. Filmin başında bir adam arabasıyla yolda gidiyordu. Sonra benzin almak için istasyona giriyordu, orada markette iken bir kadınla karşılaşıyordu. Oradan tuvalete geçiyorlardı sevişme falan derken bu kadın sonra tuvaletten ayrılıyordu. Adam kendine çeki düzen verdikten sonra çıkıyordu istasyondan hesabı ödeyecekken cüzdanının gittiğini fark ediyordu o anda araba sesi duyuyordu sanırım kadın arabayı da cüzdanınıda alıp gidiyordu. Adama aldığı şeyin parasını kadının ödediğini söylüyordu istasyonun sahibi. Her ne ise bu adam bir şekilde kasabaya falan gitmek için dağa tırmanması gerekiyordu sanırım. Bu esnada da 2 tane katil mi ne bunu kovalıyordu. Finalde katilleri mi ne öldürüyordu ya da tam tersi. İzlediğim en saçma, ne izledim ben q dediğim film olmuştu. İnternette bulamıyorum filmi.
  • 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.