Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (766. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Meurglys

2 kardeş vardı, biri zeka özürlüydü ve arkadaş grubundan bunla dalga geçip ölmesine sebep oluyorlardı, sonra abisi gelip intikam alıyordu, neydi bu filmin adı bilen var mı?

uzakdoğu filmimi ?
  • Uzun zaman önce TV'de izlediğim bir film vardı. 40'lı yaşlarda saçları gri renkte ve sanırım mavi göz renginde bir polis yada o tür meslekten biri bir suçlu yada sivili panelvan tipi araçla taşırken bir kaza oluyor yada tuzağa düşüyorlardı. Bunlar ikisi dost olmuşlardı. Sivil olan kişi ölmüştü (sanırım silahla vurulmuştu). Film Amerikan yapımına benziyordu. Kanal D'de yayınlanmıştı sanırım. Sene 2004 - 2010 arası. Filmin adını da "Adamım" yada "Adamım Benim" diye hatırlıyorum ama kesinlikle değil.
  • Meurglys kullanıcısına yanıt
    Dead Man's Shoes (2004)
  • Merhaba arkadaşlar
    Siyah beyaz bir film arıyorum
    Foruma yeni katıldım. Yıllardır aramakta olduğum bir film var. Film siyah beyaz ve çok eski çekim. Belki de 1950 ler yada 1960 larda çekilmiştir. Yaklaşık 20 yıl önce izlemiştim.bir adam çok ama çok büyük bir mağarada birşey arıyordu. Belki de mağarada kaybolmuştu ve çıkışı arıyordu. Tam emin değilim. Mağarada ilerledikçe çok değişik bitki ve hayvan türleriyle falan karşılaşıyordu. Mağarada ne aradığını hatırlamıyorum. Ama yanlış hatırlamıyorsam filmin sonunda mağaranın sonu bir denize çıkıyordu. Yada mağara o kadar büyüktü ki içinde bir deniz vardı. Tüm hatırlayabildiğim bu. Çok değişik bir film di. Tekrar izlemek istiyorum yardımcı olabilecek varsa lütfen yardımınızı esirgemeyin. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HEROGERONIMO H kullanıcısına yanıt
    Journey to the Center of the Earth (1959) olabilir. Pek çok versiyonu var.
    https://www.youtube.com/watch?v=WF8Bf1d_crk
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Filmin konusu bu değildi ama apartman terasında bahçe oluşturma sahnesi sanırım Just Like Heaven'da vardı. Bir göz atmanızı öneririm.

tesekkür ederim ama aradıgım film bu degil malesef ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pori

Dead Man's Shoes (2004)

Aynen bu teşekkür ederim
  • Şöyle daha önce bir film izledim bu filmde bir gençt yan evdeki kadına aşık oluyor ve kocasının teknesini tamir ediyor bu genç kadınla yavaştan ilişkileri oluyor kocasını öldürüp aralarında sır olarak saklıyorlar en sonundada kadın çocuğu öldürdüğü için şikayet ediyor falan lütfen bilen birisi yazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliozarslan A kullanıcısına yanıt
    Careful What You Wish For
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mars71 -- 3 Kasım 2017; 10:3:18 >
  • Arkadaşlar 2000 civarı izlediğim bir bilim kurgu filmini arıyorum. Vücudu çok sağlıklı ve deneylere uygun bir adam var. Çocuğunu kurtarmak için galiba bir ilaç şirketinden para alıyor. Adama elektronik kelepçe filan takıyorlar. Daha sonra çocuğu ortadan kayıp oluyor filan bu şekilde hatırlıyorum ve 7-8 yıldır da bulamıyorum Lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackcktr

Arkadaşlar 2000 civarı izlediğim bir bilim kurgu filmini arıyorum. Vücudu çok sağlıklı ve deneylere uygun bir adam var. Çocuğunu kurtarmak için galiba bir ilaç şirketinden para alıyor. Adama elektronik kelepçe filan takıyorlar. Daha sonra çocuğu ortadan kayıp oluyor filan bu şekilde hatırlıyorum ve 7-8 yıldır da bulamıyorum Lütfen yardım

https://m.youtube.com/watch?v=9qKF5ohLm6U

• İlk film;

Gerilim korku türevi bir film olsa gerek. Ortada bir cinayet var sanırım zanlı aranıyor. Yıllar önce izlemiştim. Veranda gibi bir yerde elinde ses kaydedici olabilir kadın erkek hatırlamıyorum. yatak kanlı ve yatağın üstüne serpilmiş fotoğraflar olabilir yatak kansız da olabilir. Hatırladığım anahtar kelimeler bunlar.

İkinci film;

çocuk elinde kalem yuvarlak halkalar çiziyor baya çiziyor ama bir yandan bağırıyor adam görünce ağlıyor. yine korku filmi. dini ögeler taşıyan bir film olabilir. diğer hatırladığım nokta özür dilerim adam karavanın kapısını çalıyor kadın açıyor, adam kadının iç çamaşırını indiriyor daha sonra karanlık sahneler.

Üçüncü film;
    Cüceler var korku filmi gene küçük cocuk var korkuyor. bu kadar hatırlıyorum.

Dördüncü film;
    boğulma vakası olabilir iskele var iki tane kadın iki tane erkek var muhtemel.

Filmkoliklerin bulabileceğini umuyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfred W. -- 1 Kasım 2017; 16:14:50 >
  • Arkadaşlar bir film izlemiştim yıllar önce ve hangi film sitesine baktıysam bulamadım yardımcı olana da olmayana da çok minnet duyacağım :) yabancı bir konusu absürt komedi ve adamlar bir bahçeli eve gidiyor bahçe duvarı yarım metre ve kapısı kilitli üstünden atlamayıp kapı kilitli deyip geri dönüyorlar başka bir sahnesi de adamın okları bitiyor ordan bir tavuk bulup ok yerine onu fırlatıyor böyle bir film şimdiden teşekkürler :)

• Pori kullanıcısına yanıt
    Evet film bu. Çok çok teşekkür ederim. O kadar makbule geçti ki anlatmam size.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu goruntu hangi filmden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 2 Kasım 2017; 23:57:58 >
  • Şehirler arası filmde izlediğim bir yabancı film tahminen 1982 yapımı. Filmin başında street fighter oynuyorlardı .sonra biri oyun tasarlamak istiyor . Bunun için oyun şirketinde çalışan arkadaşını ikna etmek için koz kardeşini şaka yollu öpüp onu tehdit ederek oyunun fragmanını yaptırıyor.sonra oyunun fragman bölümünü bilgisayar oyun şirketinde bir bayana götürüyor. Bayan oyunu çok beğeniyor ve oyunun lansman gecesi oluyor. Fakat oyunun fragmanı getiren kişiyi içeri almıyorlar bayan onu kandırıp oyun hakları kendisi gibi gösterip... burda uyumuşum.😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draculauntold -- 3 Kasım 2017; 0:56:19 >
  • Ya bu film yeni filmlerden. Sinemadayken fragmanını görmüştüm. Böyle bir adam 7 tane kız alıyordu evine sanırım yetimhaneden. Ama yani evde 7 kız vardı bunları büyütüyordu. Hepsinin adı haftanın 7 gününden biriydi ismi pazartesi olan sadece pazartesi dışarı çıkabiliyordu. Hepsinin isimi dışarda 1 kadının ismiydi dışarı çıkınca hepsi 1 kadın gibi davranıyordu böyle ilerliyordu film. Lütfen yardım edin hiçbir yere bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Melis_12

Ya bu film yeni filmlerden. Sinemadayken fragmanını görmüştüm. Böyle bir adam 7 tane kız alıyordu evine sanırım yetimhaneden. Ama yani evde 7 kız vardı bunları büyütüyordu. Hepsinin adı haftanın 7 gününden biriydi ismi pazartesi olan sadece pazartesi dışarı çıkabiliyordu. Hepsinin isimi dışarda 1 kadının ismiydi dışarı çıkınca hepsi 1 kadın gibi davranıyordu böyle ilerliyordu film. Lütfen yardım edin hiçbir yere bulamadım

What Happened to Monday (2017)
  • onurali1 O kullanıcısına yanıt
    3.film karanlıktan korkma olabilir

• 
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.