Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (764. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 762763764765766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyv sağol ya ne zamandır arıyodum
  • Jeanette011 kullanıcısına yanıt
    bu olabilir mi?
    https://www.sinemalar.com/film/51807/kiyamet-gecesi
  • Çok titiz ve ciddi bir erkek patron ve kadın asistanı var bu adamın. Kadın adamı havaalanına götürürken kaza oluyor ve adam hafızasını kaybediyor. Kadın yani asistanı da onu evine götürüyor. Kadın eşinden ayrı ve küçük bir çocuğu var. Adamı kandırıyor bu senin çocuğun ve biz evliyiz diyor filan. Adamın koltuk dizayn işi var. Fransa ya da Almanya filmiydi sanırım...

Bu filmi bilen var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruscall

Yaklaşık 2 yıl önce bir film izlemiştik. İzlediğim kişilerden birisi geçen sene bu filmi hatırlıyor musun ismi neydi diye sordu ama ben de hatırlayamadım. Filmi gerilim/polisiye gibi kategoriler altında aramıştım 1 gün boyunca ama yine de bulamamıştım.

Film ispanyol filmi miydi hatırlamıyorum ama sorduğu filmi El Cuerpo-Ceset sandım ilk başta. Az önce denk geldiğim Contratiempo filminin fragmanı bana filmi tekrar hatırlattı. Fragmanın bu saniyesindeki gibi bir araba ağaca çarpıyordu. Galiba arabanın içinde başrol oyuncusunun annesiyle babası vardı veya ikisinden biri, öyle hatırlıyorum. Yıllar geçtikten sonra güvenlik kamerası gibi bi şeyin kaydettiği siyah beyaz görüntüyü çocuklarına gösteriyorlardı (oğluna veya kızına, şantaj amaçlı mıydı onu da hatırlamıyorum)

Bu trafik kazasını birileri planlıyordu galiba. Zaten kamera da bu yüzden kaydetmişti. Araba yanıyordu sanırım ve beyaz renkliydi. Bu filmi bulmama yardımcı olur musunuz...

up
  • arkadaslar merhaba benim aradigim 2 film var.

Birincisi 90 li yillarda tv de izlemistim filmden hatirladigim tek sahne genc bir erkek cocuk bir kizla birlikte birilerinden kacarken yelken kanat yapip bi tepeden atliyip kaciyorlardi.

ikinci film ise, 2000 li yillarda cekilmis savas tarzi bir filmdi. Bi adam ekibi ile birlikte ormanda giderken av hayvani kani filan iciyorlardi isinmak icin. Daha sonra bi nehrin kenarinda konakliyorlardi onlarin pesinde birileri vardi nehrin diger tarafindalardi. Sonra bu adam ormanin icinde bi eve geliip bi kizla tanisiyordu. Kiz bunlari sakliyordu falan. hatirladiklarim simdilik bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevy2

arkadaslar merhaba benim aradigim 2 film var.

Birincisi 90 li yillarda tv de izlemistim filmden hatirladigim tek sahne genc bir erkek cocuk bir kizla birlikte birilerinden kacarken yelken kanat yapip bi tepeden atliyip kaciyorlardi.

ikinci film ise, 2000 li yillarda cekilmis savas tarzi bir filmdi. Bi adam ekibi ile birlikte ormanda giderken av hayvani kani filan iciyorlardi isinmak icin. Daha sonra bi nehrin kenarinda konakliyorlardi onlarin pesinde birileri vardi nehrin diger tarafindalardi. Sonra bu adam ormanin icinde bi eve geliip bi kizla tanisiyordu. Kiz bunlari sakliyordu falan. hatirladiklarim simdilik bu kadar.

2. film Son savasçi (2010) Centurion

http://www.imdb.com/title/tt1020558/
  • vay be dostum cok tesekkur ederim sak diye buldun baya aramistim :)
  • R3hab kullanıcısına yanıt
    evet youtubedan izledim. ölen kadın aynı zamanda game of tronesdaki margaery tyrell. çok teşekur ederim
  • rizasilahlipota R kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler
  • arkadaşlar hatırlayamadığım film 5 senelik falandır.
    Kovboy filmi idi galiba,adam kasabanın tefecisinden borc almıştır,ödemek için tarladaki ürüne güvenir.
    tarlasında ürün yağmur selle telef olur(şeker pancarı-patates falan ekiyorlardı galiba),borçlarını ödeyemez son kalan parasıyla tarla sürmek için güçlü at alması gerekirken birşekilde yarış atı alır,sonra kasabalı bu nasıl çift sürecek diye dalga gecerler. arazi taşlıktır. adamın oğlu azimle ata pulluk takımını takmak için uğraşır sonunda olur. sonra tarlayıda uzun uğraşlar sonunda sürer,tüm kasaba onları izlemek için toplanır.tarlayı bu atın sürüp-süremeyeceğine dair iddiaya giriyorlardı galiba. filmi kim oynuyor adı nedir unuttum.hatırladığım sahne burası ve cok güzel bir filmdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmeda -- 17 Ekim 2017; 12:50:41 >
  • filmi buldum arkadaşlar :)
    (savaş atı) imiş
  • Merhaba. Daha önce de sormuştum ama hatırlayan olmamıştı:(

Adını hatırlayamadığım filmle ilgili hatırladıklarım şunlar; büyükbabası ile kasabadaki çiftliklerinde yaşayan genç adama, büyükbabasının ölümüyle yüklü bir miras kalır ve bu, gazetelere bile haber olur. Genç adam çiftlik hayatına devam ediyorken bir gün hayatına otostop ile yolu oraya düşmüş genç ve güzel bir kadın girer. Birlikte yaşadıkları güzel zaman, kasabaya gelen bir başka oldukça seksi ve zengin görünümlü (sanırım spor bir arabası vardı) bir başka genç ve güzel kadının da genç adama kancayı takmasıyla bölünür. Önce birbirini kıskanır bu iki kadın ama zamanla üçü beraber yaşamaya başlarlar ve sırf eğlence olsun diye yapmaya başladıkları küçük hırsızlıkları, yerini, daha büyük ve cinayetle de sonlanabilen hırsızlıklara bırakır...kabusa ve alışkanlığa dönen bu heyecanlarına kurban giden cesetleri çiftliğin büyük fırınında yakmaya başlarlar ve bu zamanlarda bacadan dumanlar tüter. Biz final sahnesinde fırının bacasından çıkan dumanla anlarız ki, bu iki kadın genç adamı da aynı şekilde orada yakmışlar. Meğerse iki kadın arkadaşmış ve gazete haberiyle öğrendikleri bu büyük mirasa konmak için ardarda zamanlarda birbirlerini tanımayan iki kadın olarak bu genç adamın hayatına girmeleri ve önce birbirlerini kıskanıp sonra da birlikte yaşamaya alışıp, eğlence olsun diye adamı sürükledikleri bütün o heyecanlar da bir tuzağın parçası imiş... Vcd de mi tv de mi izledim hatırlamıyorum ama bir 15 yılı kesin var ve nedense başrol oyuncusunun adı da william baldwin olarak kalmış aklımda ama oyuncunun filmleri arasında böyle bir film yok. Belki yönetmeni ya da yapımcısı idi, bilemiyorum (ki o şekildeki aramalarım da sonuçsuz kaldı) Belki de aklımda kalan isim tamamen yanlış:(

• Pori kullanıcısına yanıt
    Çok sağol dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: WaxKitten

Unfriended (2015)

Ben bu filmi aramıyorum çünkü aradığım filmi uzun süre önce buldum. Daha önce yazdığım gibi 6 PLOTS filmin ismi. Ama arkadaşı bilemem filmi asıl arayan o, benim aradığım filmi arıyorsa ilk olarak 6 PLOTS filmini izlemesi gerekiyor çünkü anlattığı konu filmin birebir aynısı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadsnow32 -- 19 Ekim 2017; 8:55:13 >
  • deadsnow32 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam anladım
  • Galiba bi fransız komedi filmiydi...bu kadin vardi evhanimi gibi bi sey bi fabrikada falan calisiyodu sokakta kendini ucarken falan hayal ediyodu deniz cok gormek istiyodu...bu film nerden aklima kalmis bilmiyorum ama gunlerdir hatirlamaya calisiyorum hangi film diye...la hangi filmdi

• Galiba yanlis yere yazdim

• Fransiz filmi komedi gibi galiba bi tane fabrika gibi bi seyde calisan bi kadin kendinisokakta ucarken falan hayal ediyo denizi gormek istiyo en buyuk arzusu denizi gormek bu hangi filmdi kadinda orta yasli bi kadin

• Denizder D kullanıcısına yanıt
    The game 1997 olabilir

• 
Sayfa: önceki 762763764765766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.