Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (765. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 763764765766767
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir yabancı necla nazı kadir inanır olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srdrpeker kullanıcısına yanıt
    Geçmişin laneti olabilir

• Arkadaşlar iyi akşamlar.Hatırlayamadığım bir film var. Adam barda iki kişiyle tanışır sonra evine davet eder. Devamlı para verip bahse girer karşılığında parmağını kesip yemelerini filan ister. Filmevin içinde 3 adam arasında geçiyor ve çok kanlı ve vahşet içeren bir film. Hatırlayabildiklerim bu kadar. Teşekkürler

• Şu sahne hangi filmde geçiyor yardımcı olursanız sevinirim

https://youtu.be/JpxVS22ZDzk

• quote:

Orijinalden alıntı: kanguruyayumrukatanadam

Şu sahne hangi filmde geçiyor yardımcı olursanız sevinirim

https://youtu.be/JpxVS22ZDzk

Clubbed To Death parçasının klibi (matrix filmi). Yani film değil.
  • Sevgili arkadaşlarım neredeyse 5-6 yıldır arayıp bulamadığım bir film var. Bir adam var çok sağlıklı bir vücudu var. Yanlış hatırlamıyorsam çocuğu hastamıydı tedavi mi ettirecekti öyle birşeydi. Kendini kobay olarak bir şirkete satıyor. İlaç denemeleri içindi. Adama elektronik kelepçe filan takıyorlardı. Daha sonra çocuğu kayboluyor ve film bu şekilde ilerliyor. Yardımcı olursanız sevinirim...
  • ultraslan79 U kullanıcısına yanıt
    Cheap Thrills (Ucuz Heyecanlar)

• Filmde galiba hapisten yeni çıkmış bir araba hırsızına zengin bir adam tuzak kuruyor. Son model bir arabası var galiba hırsızı içinde tutmak için özellikler ekletmiş. Filmin sonlarına doğru adamın karısıda hırsıza yardım ediyordu. Filmin türkçe adını tuzak veya kapan olarak hatırlıyorum ama kısa araştırmamda bulamadım, yardımcı olucaklara şimdiden teşekkürler.

edit: alttaki arkadaş Pori 'ye teşekkürler az bilinen bu filmi bulduğu için Captured 1998 tarihli bir filmmişhttp://www.imdb.com/title/tt0130530/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pupo -- 29 Ekim 2017; 12:42:55 >
  • pupo P kullanıcısına yanıt
    http://www.imdb.com/title/tt0130530/
  • Beyler birtane film vardı dışarda savaş çıkıyordu ve bir grup insanı binanın bodrum katına kitliyorlardı onlarda orda bulunan erzak ile yaşamaya çalışıyorlardı sonra içlerinden birtane kız tuvaleti kırıp lahımdan kaçmayı başarıyordu izleyen varsa bulabilirmi
  • AP Shaco Pentakill A kullanıcısına yanıt
    Mahşer Günü/The Divide (2012) ?
  • Herkese merhaba ,

yıllar önce bir film izlemiştim .. sanırım garsonluk gibibir işte çalışan bir adam vardı ve bir kadına aşık oluyordu , kadını sürekli takip ediyordu hatta dürbünle evini gözetliyordu , sonrasında olaylar bi şekilde gelişiyordu ve sevgili oluyorlardı hatta adam bi sahnede kadın için apartman terasında bir bahçe oluşturuyordu ve son olarak hatırladıgım filmin sonunda adamın araba koltugunda ölmesi.. hatırlayan veya bilen varsa çoook minnettar kalırım .. teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: susuzkaplumbaga

bir film izlemiştim ve adını hatırlayamıyorum bir türlü ..
    İki adam barda zengin bir adamla tanışıyorlardı ve adam bunlardan ufak şeyler yapmalarını isteyerek karşılıgında para veriyordu sonrasında iki adamı evine götürüyordu ve gitgide daha zor şeyler istiyordu ( parmagını kesmesi , arkadaşını vurması gibi ) bana da yardımcı olun lütfen kafayı yicem ya =((

Cheap Thrills (2013)

biraz geç oldu ama evet aradığım film buydu .. çok teşekkür ederim
  • susuzkaplumbaga S kullanıcısına yanıt
    Filmin konusu bu değildi ama apartman terasında bahçe oluşturma sahnesi sanırım Just Like Heaven'da vardı. Bir göz atmanızı öneririm.
  • benim aradığım komedi filmini yıllar önce atv de izlemiştim.
    mafya babası ölüyor ve onun yerine oğlu uzun saçlı kulağında köpe olan mafya işleriyle alakası olmayan oğlunu başa getirirler.önce bir berbere gidip traş ediyorlar...
    bir sahnesini daha çok iyi hatırlıyorum,kız arkadaşıyla yemeğe çıkarlar.adam yanlışlıkla geğirir ve kız arkadaşından özür diler,daha sonrada kız arkadaşı büyük bir şiddetle geğirerek karşılık verir.
    bu filmin orjinal ismini arıyorum...
  • Değerli dostlar yıllar önce izlediğim bir komedi filmi vardı adamın kafasında bir karga vardı hep hatta film afişinde bile adamın kafasındaki karga görünüyordu muhtemelen 2005 ve öncesi çekildi adını bilen varsa yazabilir mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emce canbay

benim aradığım komedi filmini yıllar önce atv de izlemiştim.
    mafya babası ölüyor ve onun yerine oğlu uzun saçlı kulağında köpe olan mafya işleriyle alakası olmayan oğlunu başa getirirler.önce bir berbere gidip traş ediyorlar...
    bir sahnesini daha çok iyi hatırlıyorum,kız arkadaşıyla yemeğe çıkarlar.adam yanlışlıkla geğirir ve kız arkadaşından özür diler,daha sonrada kız arkadaşı büyük bir şiddetle geğirerek karşılık verir.

The Godson (1998)

http://www.imdb.com/title/tt0165303/?ref_=rvi_tt
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih0891

quote:

Orijinalden alıntı: emce canbay

benim aradığım komedi filmini yıllar önce atv de izlemiştim.

The Godson (1998)

http://www.imdb.com/title/tt0165303/?ref_=rvi_tt

adamsın adam yıllardır aradığım filmdi teşekkürler...
  • 2 kardeş vardı, biri zeka özürlüydü ve arkadaş grubundan bunla dalga geçip ölmesine sebep oluyorlardı, sonra abisi gelip intikam alıyordu, neydi bu filmin adı bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 763764765766767
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.