Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (701. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 699700701702703
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pori

Sonra ne oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: evoo.9

Evden cıkamayan bi kadın

Cıkamıyor evden dışarıya fobisi var korkuyor bilen varmı ?

Shameless'de Shelia'da böyle bir hastalık vardı,
  • Bolivya kullanıcısına yanıt
    dizi değildi fakat bi sahnesinde kadın evden dışarı cıkmak için hazırlanıyordu,cesaretini topladı kabanını falan giydi kapıya kadar gitti ve cıkamadı
  • evoo.9 kullanıcısına yanıt
    Aklıma gelen filmler bunlar.
    Musaranas (2014)
    Agoraphobia (2015)
    Shut In (2015)
    Columbus Circle (2012)
  • Bir genc grup gezi gibi birseyle bir otele geliyorlar. Otelde biraz kaldiktan sonra sahipleri oteli kitliyor. Bir adam gençleri avlayıp gözlerini çıkarıp kavanozlara koyuyor. En çok asansörde avladıgını hatırlıyorum. En son bi kız kurtuluyordu yanlış hatırlamıyorsam yardım lütfen
  • Başrol başbakanla bir odaya giriyor. Odada kendi korumaları var başbakanın bunu öldürelim diyorlar istihbaratçı olduğu ortaya çıkıyor. Oda şişesini çıkarıyor biraz içelim diyor. Sonra hepsi sarhoş oluyor beraber dans ediyorlar. Başbakanla yakın arkadaş oluyorlar.

Başka bir sahnede bir mekanda oturuyor bizim baş rol. Karşısında bir önemli adam daha var. sohbet ediyorlar. Masada bir erkek çocuğu da var çakmağı görüyor bu o başbakanın çakmağı mı diye soruyor. Evet diyor başrol ve çakmağı o çocuğa hediye ediyor galiba. Filmde başrol genel olarak başbakanla ve önemli adamlarla tanışıp arkadaş oluyordu. Kendi hayatını sıfırdan çiziyordu gibi. Yabancı bir film. 4-5 yıl önce izledim.
  • evoo.9 kullanıcısına yanıt
    Kopya cinayetler olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starbury61

Bir genc grup gezi gibi birseyle bir otele geliyorlar. Otelde biraz kaldiktan sonra sahipleri oteli kitliyor. Bir adam gençleri avlayıp gözlerini çıkarıp kavanozlara koyuyor. En çok asansörde avladıgını hatırlıyorum. En son bi kız kurtuluyordu yanlış hatırlamıyorsam yardım lütfen

See no evil
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: Starbury61

Bir genc grup gezi gibi birseyle bir otele geliyorlar. Otelde biraz kaldiktan sonra sahipleri oteli kitliyor. Bir adam gençleri avlayıp gözlerini çıkarıp kavanozlara koyuyor. En çok asansörde avladıgını hatırlıyorum. En son bi kız kurtuluyordu yanlış hatırlamıyorsam yardım lütfen

See no evil

Te?ekkürler hocam budur
  • Merhaba dostlar ismini hatırlayamadığım bir film hakkında sizlerden yardım istiyorum. Filmin konusunu şöyle bir anlatıyım: Filmin başında küçük bir kız babasının mafya gibi bir çete tarafından öldürüldüğünü görüyor ve intikam alıcak. Büyüyor ve öldüren adamı ararken elinde dövme olan bir tarikat üyesi buna yardım eder gibi geceleri dışarı çıkıp bu çeteyi arıyor sanırım aradığı adam da ünlü bir iş adamı gibi bir şey. Film adına hatırladığım şeyler bunlar. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar.
  • BlueLost B kullanıcısına yanıt
    The Darkest Hour
  • merhaba arkadaşlar, 80-90'lı yıllarda oynanan bir uzakdoğu dizisi ya da filmi vardı. Küçük çocukların dövüş sanatı kung fu falan öğrendiği bir yer var.Tapınak gibi.Çocukların hepsinin saçları kazınmış tabi. Budist bir grupta olabilir. Bide kötü bir karakter vardı.Bu kötü karakterin de içine girip bindiği -kendi etrafında dönebilen- bir aracı vardı. Bu aracın çevresi kesici aletlerle donanmış. O çocukların bazılarını da öldürüyordu. Kaç zamandır aklımda ama bulamıyorum. Kesik kesik hatırladığımdan dolayı da tam net bilgi veremedim maalesef.
  • Cnbkawaii C kullanıcısına yanıt
    Colombiana (2011) ?
  • Merhabalar, ben bir film arıyorum yaklaşık bir yıl kadar oldu izleyeli. filmi dsmartin bi film kanalında izledim ve sonra adını unuttum ancak şuan çok garip şekilde tekrar izlemek istiyorum ve 3 aydır arayışım bi sonuca varmadı. Umarım birileri bana yardım edebilir, ayrıntıları aşağıda yazıyorum:

*film iki eşcinseli anlatıyor, iki kadın
    *80 veya 90lar tarzı classic yapısına uygun bir film.. dram denebilir. iki kadın engellerden dolayı birleşemiyorlar
    *yaşları birbirine yakın ve ortalama 30 yaşlarındalardı
    **birinin yaşamı tek başına ve başıboş ilerliyordu
    **diğeri kocası ve kayınvalidesiyle birlikte yaşıyor, belki bir çocuğu vardı.
    ***Bu iki kadının buluşması için, ailesiyle yaşayanın BAZİ TARİHLERDE GELGİT yüzünden SUYLA kapanan sahil yolundan geçmesi ve kente gitmesi gerekiyordu.
    *****Filmin sonunda; başıboş olan kadın diğeriylr buluşmak için evi aradı, ailesiyle yaşayan kadın diğeriyle buluşmak için o yoldan geçmeye çalışırken dalgaların arasına sürdü arabayı ve boğularak öldü...

************ filmin asıl zamanı ölen kadının torununun veya oğlunun yaşadığı zaman. araştırıp, annesinin veya anneannesinin neden öldüğünü o bulmuştu.. iki kadının yaşadığı zamandan ara ara uzun kesitler veriliyordu filmde..

Not: umarım filmi bilen veya öneride bulunacaklar olur, şimdiden çok teşekkür ederim.. bu mesajın tarihine bakmayın, eğer öneriniz varsa ben her zaman arayışta olduğumdan muhtaç olucam o cevaba : ) Aimee & Jaguar (1999) DEĞİLDİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrclss -- 12 Ocak 2017; 7:35:27 >
  • Değil maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnbkawaii

Merhaba dostlar ismini hatırlayamadığım bir film hakkında sizlerden yardım istiyorum. Filmin konusunu şöyle bir anlatıyım: Filmin başında küçük bir kız babasının mafya gibi bir çete tarafından öldürüldüğünü görüyor ve intikam alıcak. Büyüyor ve öldüren adamı ararken elinde dövme olan bir tarikat üyesi buna yardım eder gibi geceleri dışarı çıkıp bu çeteyi arıyor sanırım aradığı adam da ünlü bir iş adamı gibi bir şey. Film adına hatırladığım şeyler bunlar. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar.

cevabı yazdım ama siliyorum galiba değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinlikle Önce Ahlak -- 13 Ocak 2017; 21:41:49 >
  • lütfen lütfen lütfeeeeeeeeeeeeeeennnnnnn

zengin bir adam bir barda macera olsun diye iki arkadaşa para teklif ederek bir şeyler yaptırır. önce küçük küçük başlar ama sonra çığrından çıkar olaylar. barda tanımadığın bir kadını öpersen 10 dolar veririrm der ve böyle böyle büyür.komşu bahçesine sıçtırır bilmem kaç dolara, sonra daha büyük paraya parmağını kestirir, sonra daha büyük daha büyük vs vs. aylardır düşünüp hatırlayamıyorum. umarım filmin adını ya da hiç olmazsa filmde oynayan herhangi birinin adı da olabilir. şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLARKKK

lütfen lütfen lütfeeeeeeeeeeeeeeennnnnnn

zengin bir adam bir barda macera olsun diye iki arkadaşa para teklif ederek bir şeyler yaptırır. önce küçük küçük başlar ama sonra çığrından çıkar olaylar. barda tanımadığın bir kadını öpersen 10 dolar veririrm der ve böyle böyle büyür.komşu bahçesine sıçtırır bilmem kaç dolara, sonra daha büyük paraya parmağını kestirir, sonra daha büyük daha büyük vs vs. aylardır düşünüp hatırlayamıyorum. umarım filmin adını ya da hiç olmazsa filmde oynayan herhangi birinin adı da olabilir. şimdiden teşekkürler

Cheap Thrills (2013)
  • Kesinlikle Önce Ahlak K kullanıcısına yanıt
    Göremedim hocam bir daha yazar mısın rica etsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: TD-W9970_V3

The Darkest Hour

Eyvallah hocam çok sağol
  • 
Sayfa: önceki 699700701702703
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.