Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (699. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu fılm deıl kardesım buda ona benzıyor ama o deıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut1520 -- 2 Ocak 2017; 18:24:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Arkadaşlar filmin konusu nükleer santralde çekirdek erimesi oluyordu soğutma havuzu vs depremden dolayı kırılıyordu rektörü soğutmak için tren hattından su felan getiriyorlardi hatta adam ve kızı metro istasyonun da sıkılmıştı.

Nature Unleashed: Earthquake (Video 2005)

OO hocam alırım çok sağ ol şimdi bunu izlemek için nereden bulacaz ona bakalım.
  • obili O kullanıcısına yanıt
    teşekürler çok saolun
  • Obili dostum sorduğum iki filme de nokta atışı yapmışsın, teşekkürü borcum bilirim. Bir de geçenlerde sorduğum en az 30 senelik bir bilimkurgu var, aynen yapıştırıyorum, belki bunu da bilirsin :D

------

Arkadaşlar, ismini bilmediğim ve internette çok araştırma yaptığım halde bulamadığım bir film var.

Gelelim elimdeki verilere, yani bu filmle ilgili hatırladığım şeylere.

Tahminen 70 lerin sonları 80 lerin başları olabilir. Ya da 80-85 arası olabilir.

Belki 30-35 sene önce küçük bir çocukken sinemada seyrettiğimi hatırlıyorum. Bir de bir kaç sene sonra TRT de sinema olarak izlediğimi

Bir bilim kurgu filmi. Daha doğrusu uzaylı filmi. Film ile net hatırladığım tek kare şu:

Karede üç tane robot var. Üçünün de elinde kılıç gibi bir şey var. (Hafızamı zorluyorum fakat ellerindeki kılıç metal kılıç gibi geliyor bana. Yani ışın kılıcı falan değil)

Demiştim ya üç tane robot var diye, ortadaki robot sağda ve soldaki robota göre oldukça dev boyutta. Ve bu üç robotun kafaları, (o zamanki sinema tekniklerine göre

basit bir şekilde oynuyor. Yani boyun masajı yapar gibi yukarı aşağı sağa sola gibi hareket ediyor kafaları.

Evet durum bu, hızlıca tekrar edecek olursam,

30-35 yıl öncesine ait bir bilim kurgu uzaylı filmi

O anki sahnede yanyana üç robot var, ortadaki oldukça dev boyutta, üçünün de ellerinde metal kılıç ve kafaları (sinema hilesi oldukları belli olacak şekilde) hareket ediyor. Hepsi bu

Bakalım bu filmi hatırlayan arkadaşlar çıkacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: müzikci

Obili dostum sorduğum iki filme de nokta atışı yapmışsın, teşekkürü borcum bilirim. Bir de geçenlerde sorduğum en az 30 senelik bir bilimkurgu var, aynen yapıştırıyorum, belki bunu da bilirsin :D

------

Arkadaşlar, ismini bilmediğim ve internette çok araştırma yaptığım halde bulamadığım bir film var.

Tahminen 70 lerin sonları 80 lerin başları olabilir. Ya da 80-85 arası olabilir.

Belki 30-35 sene önce küçük bir çocukken sinemada seyrettiğimi hatırlıyorum. Bir de bir kaç sene sonra TRT de sinema olarak izlediğimi

Bir bilim kurgu filmi. Daha doğrusu uzaylı filmi. Film ile net hatırladığım tek kare şu:

Karede üç tane robot var. Üçünün de elinde kılıç gibi bir şey var. (Hafızamı zorluyorum fakat ellerindeki kılıç metal kılıç gibi geliyor bana. Yani ışın kılıcı falan değil)

Demiştim ya üç tane robot var diye, ortadaki robot sağda ve soldaki robota göre oldukça dev boyutta. Ve bu üç robotun kafaları, (o zamanki sinema tekniklerine göre

basit bir şekilde oynuyor. Yani boyun masajı yapar gibi yukarı aşağı sağa sola gibi hareket ediyor kafaları.

O anki sahnede yanyana üç robot var, ortadaki oldukça dev boyutta, üçünün de ellerinde metal kılıç ve kafaları (sinema hilesi oldukları belli olacak şekilde) hareket ediyor. Hepsi bu

The Black Hole 1979 bu olabilirmi

https://www.youtube.com/watch?v=1AFSb3v9oXI
  • Bir tane soruda benden gelsin. Film Yabancı filmdir.

Filmde kadın hamiledir. Doğum sırasında doktorlar gelen bebeğin normal olmadığını görürler ama o sırada bebek hepsini katletmiştir. Kadın doğum anında bayıldığı için olanları hatırlamaz. Ayıldığı zaman bebeğinin karnının üzerinde uyuduğunu görür. Daha sonra evlerinde tuhaf olaylar olmaya devam eder. Çocuk annesine karşı iyi ama hayvan yemelere kadar giden psikopatlığı oluyordu filmde. Şerif'i yediği bir sahnesi vardı. Filmin sonunda ise anne kendini ve bebeğiyle beraber evi ateşe verir. Bu filmin adı neydi? Doğmamış mı Doğamamış mı öyle bir şeydi sanki ama bulamıyorum.
  • 80'lerin video furyasında seyrtemiştim.olayalr avustralyada geçiyor.olayın faili irikıyım bir domuz.domuz kahramanımızn karısını yiyiyor.başroldeki adam filmin sonuna kdar domuzu arıyor.domuz birkaç kişiyi de yiyiyor.
    not: razorback değil filmin ismi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marlboro__

quote:

Obili dostum sorduğum iki filme de nokta atışı yapmışsın, teşekkürü borcum bilirim. Bir de geçenlerde sorduğum en az 30 senelik bir bilimkurgu var, aynen yapıştırıyorum, belki bunu da bilirsin :D

------

Bu değildi değerli dostum. Filmin o karesi sağ tepe arazi gibi bir yerde geçiyordu. Robotun birisi oldukça devdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsimlerini bir türlü hatırlayamadığım/bulamadığım 2 film var.Umarım yardımcı olabilirsiniz arkadaşlar.

1.Film,tvde izlemiştim.Konusu sanırım açlıkla ilgiliydi.Sakin bir yerde yaşayan iki çift vardı ama sonradan bir yabancı adam geliyordu ve evlerini işgal ediyordu.Kadının kocasını dışarı atıp eve almıyordu.Kadına da kötü davranıyordu,birlikte falan oluyorlardı.Dışarda kalan adam açlıktan hayvan falan yiyordu.Bu kadarını hatırlıyorum.

2.Film,yine tvde izlediğim ama rahatsız ettiği için yarıda bıraktığım bir filmdi.Apartmanda geçiyordu,örümceklerle ilgili araştırma yapan bir kadın falan vardı sanırım.Sonra bir kızı evine mi ne alıyordu.O kızda evde yaşayan bir şeyi besliyordu.Hatta iğrenç bir şekilde.Yaratığı yastığın altına alıp kulağını falan yediriyordu.Sonra büyüyen canavar apartmandakilere falan saldırıyordu.Örümcek fobim olduğu için pek izleyemedim ama uzun süredir merak ediyorum filmi
  • Merhaba, benim adını hatırlayamadığım film üniversitede geçiyor. Üniversiteyi insan kılığında uzaylılar basıyor ve soğuktan güç alıyorlar, sıcak onlara zarar veriyor. Hatta bir sahnesinde karakterlerden biri, uzaylı olduğunu düşündüğü kıza sıcak su atıyor, insan mı değil mi diye anlamak için. Başka hatırladığım detay ise, insan kılığındaki uzaylı kızlarla ilişkiye giren erkekler ilişki sırasında uzaylı tarafından öldürüyor. Bir de uzaylılardan biri, bir insana aşık oluyordu. Adını hatırlayabilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  • Sasorii kullanıcısına yanıt
    1.film 9/tenths
  • Bir caps var orda kız "tabi ki önemli olan ic güzelliktir. Ama dış güzellikte önemlidir. Ruhlar aleminde yaşamıyoruz değil mi?" Demiş sarışın bir kız ve saçının ön tarafı biraz pembe hangi filmdi acaba simdiden teşekkürler 😊
  • s_mail S kullanıcısına yanıt
    İts alive olabilirmi

• Bu filmi veya diziyi bilen var mi gençler cidden kaç zamandır arıyorum ve bulamadım
  • İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR BENİMDE YATIRLAYAMADIĞIM BİR FİLM VAR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

Filmde benim hatırladığıma göre Jackie Chan çok eski zamanlarda geçiyordu Jackie uzun saçlı güçlü bir krallıkta bir komutandı o krallık daha eskilerde 3 veya daha fazla krallıklara meydan okumuş ve hepsini yok etmişti ve bir ormanda o zamanlardan kalma kayaya saplı bir kılıç vardı ve o zamanlarda yaşayıp kurtulan ve bidaha savaşmama yemini eden bir asker vardı artık ormanda tek başına çiftçilik yapıyordu Jackie' nin bir kız kardeşi vardı sanırım ve birgün ormanda bişi oldu ona ve o asker onu buldu ve ona yardım etti ve onu iyileştirdi kız 2 günde bir felan saraydan çıkıp onu görmeye gidiyordu ve yendiden saraya dönüyordu bir zamandan sonra o kız o askere aşık oldu sonlara doğru Jackie ve o asker bir nehrin ortasında kılıç dövüşüyordu fakat birbirlerini öldürmek için değil.

HATIRLADIĞIM BU KADAR ARKADAŞLAR JACKİE CHAN OYNUYORDU SANIRIM VE UZUN SAÇLIYDI SAATLERCE ARAŞTIRMA YAPMAMA RAĞMEN BULAMADIM EĞER BİLEN BİR ARKADAŞ YARDIM EDERSE ÇOK SEVİNİRİM EN SON 3 YIL ÖNCE TV DE İZLEMİŞTİM BİDAHA İZLEYEMEDİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

1.film 9/tenths

Çok sağolun hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kosamayanego

Bu filmi veya diziyi bilen var mi gençler cidden kaç zamandır arıyorum ve bulamadım

arama motoruna sorman yeterli, google kastetmiyorum,

https://tineye.com/search/0bd348476a684280df18ea6c9a2186ae096e0b26/?pluginver=firefox-1.2.2

Diary of a Wimpy Kid

https://tineye.com/
  • Merhaba benimde bir sorum olucaktı yabancı film adamın biri vardı seri katillerin arasında kalıyordu daha dogrusu bi turnuvaydı herif istemeden dahil oluyordu turnuvadaki kadın herifi kouruyordu felan sonra film sonu adamla kadın sevgili oluyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueDragon14 -- 4 Ocak 2017; 20:41:10 >
  • Film aslında eski sayılmaz 1-2 sene önce kanal d`de izlemiştim gece 12 de falan vardı filmde bir grup insan bar gibi bir yerdeler sonra birden görünmeyen bir tür yaratıklar insanları yok ediyor böyle sanki ateş şeklinde kırbaçla insanlara dokunduğu anda bedenleri kül olup yok oluyor böyle camın arkasına saklandığında sizi göremiyor sonra yaşlı bir adamın evine gidip sığınıyorlardı hatta o yaşlı adam yaratıkların hem görüp hemde yok edebileceği bir silah icat ediyor...hatırladıklarım bu kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marlboro__

quote:

------

Bu değildi değerli dostum. Filmin o karesi sağ tepe arazi gibi bir yerde geçiyordu. Robotun birisi oldukça devdi

Starcrash (1979) ( fragmanda dev robot tepede ölüm saçıyor bu olabilirmi 1:45 )
    https://www.youtube.com/watch?v=pzfuNSpP0RA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marlboro__ -- 4 Ocak 2017; 7:3:30 >
  • 
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.