Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mor77

quote:

quote:

karısı uzak bir yerde kazada ölüyor ve orada defnediyorlar sora kocasına yeni ölen insalardan mesaj gönderiyor ve kocası nasıl öldüğünü anlamak için oraya gidiyor ve ölen karısından kalan bebeğini buluyor. lütfen bir yardımcı olun deli olucam hatırlayamadım ismini:(

yokmu bu filmi hatırlayan:(

lütfen biri hatırlasın şu filmi:((

Yukarıda yazdım ya. Hey Allah'ım ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

quote:

quote:

karısı uzak bir yerde kazada ölüyor ve orada defnediyorlar sora kocasına yeni ölen insalardan mesaj gönderiyor ve kocası nasıl öldüğünü anlamak için oraya gidiyor ve ölen karısından kalan bebeğini buluyor. lütfen bir yardımcı olun deli olucam hatırlayamadım ismini:(

kardeşim çok teşekkür ederim. yazdığını görememişim özür:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresezgin2432

bir adam vardı. akrep resimli bir siyah ceket giyiyordu. bu kötü adamdı. bi de polis vardı. aksiyon filmiydi. filmin sonundaki çatışmada kötü adam klozetin yanında öldü ortalık kan oldu. hatırlayan varsa söylesin!!!!! lütfen

hatırlayan yok mu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kardeşim çok teşekkür ederim. yazdığını görememişim özür:)

Önemli değil. Rica ederim.

• quote:

quote:

bir adam vardı. akrep resimli bir siyah ceket giyiyordu. bu kötü adamdı. bi de polis vardı. aksiyon filmiydi. filmin sonundaki çatışmada kötü adam klozetin yanında öldü ortalık kan oldu. hatırlayan varsa söylesin!!!!! lütfen

hatırlayan yok mu?

lütfen biri hatırlasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::KraL::.

arkadaslar bnm aradigim film de ozel keskin nisancilardan olusan birlik te bi adam hirsizi yanlislikla olduruyo sonra iste diger adamlar bunun aleyhine ifade veriyolar bu keskin nisancida en iyileri onu kiskaniyolar hapse giriyo birlikteki herkesi oldurmeye basliyo sonra bu birlige yeni katilan en genc adamda bunu olduruyo filmden aklimda kalan en onemli bi sahnede adam ates ederken nefesini tutuyo uzakdogu sinemasindan bi filmdi

hatırlayan yok mu
  • quote:

quote:

arkadaslar bnm aradigim film de ozel keskin nisancilardan olusan birlik te bi adam hirsizi yanlislikla olduruyo sonra iste diger adamlar bunun aleyhine ifade veriyolar bu keskin nisancida en iyileri onu kiskaniyolar hapse giriyo birlikteki herkesi oldurmeye basliyo sonra bu birlige yeni katilan en genc adamda bunu olduruyo filmden aklimda kalan en onemli bi sahnede adam ates ederken nefesini tutuyo uzakdogu sinemasindan bi filmdi

hatırlayan yok mu

• Kusura bakmayın ama sürekli "hatırlayan yokmu" "kimse hatırlamıyor mu" "yardımcı olun lütfen" gibi şeyler yazarak konunuzu öne çıkarıyorsunuz aynı yazı çoğalıyor. Tek yazılar arada kayboluyor

• eskıden beter böcegın cızgı fılmı bardı. sımdı nerdedır gorenenız var mı
  • slm arkadaşlar bende yaklaşık 6 7 ay önce bir film izledim ama sonunu getiremedim 6 7 aydır acaba adı neydi we sonunda ne oldu die düşünüorum :/ otobüsle seyahat ederken izlemiştim. 'kız kardeş var birbirinin tam zıttı aynı okula gidiorlar 1. kız zeki saygılı falan diğeri yani 2. kız okulu asan bir tip ama birinci kız kardeşinin sevgilisine aşık falan sonra bir gece kardeşiyle onun sevgilisini havuzda görüo we tam o anda yıldız kayıyo kız kardeşinin yerinde olayı dilio sonra sabah kalkıorlar birbiriyle yer değiştirmiş ruhları ve bundan sonra birbirlerini deli etmek için ellerinden geleni falan yapıolardı acaba bilen war mı kii :))
  • bi film vardı kore miydi japon muydu hatırlamıyorum. karısı öldürülen adam intikam almak ıcın katilinpesıne düşüyodu ismi ne???
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

quote:

hatırlayan yok mu

tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre111191

bi film vardı kore miydi japon muydu hatırlamıyorum. karısı öldürülen adam intikam almak ıcın katilinpesıne düşüyodu ismi ne???

• iki adam konuşuyor
    -ne iş yapıyorsun
    +kiralık katilim
    -tabi tabii
    +tmm. ölmesini istediğin 5 kişinin adını yaz.

adam yazar, katil alır ve öldürmeye başlar.

Adı neydi ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: pekker

iki adam konuşuyor
    -ne iş yapıyorsun
    +kiralık katilim
    -tabi tabii

Adı neydi ???

The Hit List.

• quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

Kusura bakmayın ama sürekli "hatırlayan yokmu" "kimse hatırlamıyor mu" "yardımcı olun lütfen" gibi şeyler yazarak konunuzu öne çıkarıyorsunuz aynı yazı çoğalıyor. Tek yazılar arada kayboluyor

Sorun yok bence. Eski mesajlara pek bakamıyorum ben mesela. Konuya yeni giren birisi de bakmaz eski mesajlara. Siz de mesajınızın güncel kalmasını istiyorsanız aynı taktiği uygulayabilirsiniz.

• Yardımcı olursanız sevinirim. Bir film arıyorum. başrolde bir zenci var sırtında dövmeleri var hatta afişinde de arkadası dönük dövmeli zenci var. film 2006 veya 2007 yapımı emin değilim. Filmin adı S ile başlıyor. Konusu şöyle;

Çöpçülük yaparak geçimini sağlayan zenci kafede birşeyler içerken kaza olur. Zenci patlamak üzere olan arabanın içinden minik bir kızı kurtarır. Daha sonra zenci kahramanımız banka soygununa karışır soygun sırasında bayan banka memuru kafasından vurulur ama ölmez. Zenci memura aşık olurken minik kız da hayatını kurtaran zenciye aşık olur. Diğer banka soyguncuları minik kızı kaçırır. Polisler baskına gitmesine rağmen kızı kurtaramazlar. Zenci babasının eski dostunun da yardımıyla kızı kurtaracaktır.

Bu filmin adını çok aradım lütfen yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsaneromeo

Yardımcı olursanız sevinirim. Bir film arıyorum. başrolde bir zenci var sırtında dövmeleri var hatta afişinde de arkadası dönük dövmeli zenci var. film 2006 veya 2007 yapımı emin değilim. Filmin adı S ile başlıyor. Konusu şöyle;

Çöpçülük yaparak geçimini sağlayan zenci kafede birşeyler içerken kaza olur. Zenci patlamak üzere olan arabanın içinden minik bir kızı kurtarır. Daha sonra zenci kahramanımız banka soygununa karışır soygun sırasında bayan banka memuru kafasından vurulur ama ölmez. Zenci memura aşık olurken minik kız da hayatını kurtaran zenciye aşık olur. Diğer banka soyguncuları minik kızı kaçırır. Polisler baskına gitmesine rağmen kızı kurtaramazlar. Zenci babasının eski dostunun da yardımıyla kızı kurtaracaktır.

Bu filmin adını çok aradım lütfen yardımcı olurmusunuz.

bilen yokmu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pekker

iki adam konuşuyor
    -ne iş yapıyorsun
    +kiralık katilim
    -tabi tabii

Adı neydi ???

The Hit List.

teşekkürler
  • filmde bir şeytan var
    şeytan ona söylenen herşeyi yapmak zorunda
    öyleki bir bara girmek istiyor kapıdaki görevli içeriye almıyor
    şeytan - benden birşey iste diyor
    adamda buradan gitmeni istiyorum diyor
    şeytan istememesine rağmen gitmek zorunda kalıyor.

???
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.