Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lifemust

yanılmıyorsam,
    beste yapan bir adam ve buna eşlik eden bir kız vardı.. filme dair hiçbir şey hatırlamıyorum. ama film beste ve şarkı üzerineydi.. en sonunda da filmi bu adamla kız birlikte güzel bir düet ile bu şarkıyı söyleyip, bitiriyorlardı.. şarkı piyano eşliğinde slow bir şekilde başlıyordu. yabancı bir film, 2006'da falan izlemiştim..

filmi izleyen varsa kesin hatırlar.. hatırlamazsa "bu kadar ipucu mu olur kardeşim" diyebilir, doğrudur, ipucu iyi olsa ben hatırlardım zaten (:
    bulamazsam üst kattaki komşuya çıkıp her sabah dinlediği bu müziği soracam :) takıldı kafama, manyağa bağladım.
    şimdiden teşekkür ettim :)

Müziği öğrenince yaz buraya :D
  • Bu bbenim sorumun cevabı .. Çok teşekkür ederim . Çok uzun zamandır bu filmi arıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRock!_06

quote:

yanılmıyorsam,
    beste yapan bir adam ve buna eşlik eden bir kız vardı.. filme dair hiçbir şey hatırlamıyorum. ama film beste ve şarkı üzerineydi.. en sonunda da filmi bu adamla kız birlikte güzel bir düet ile bu şarkıyı söyleyip, bitiriyorlardı.. şarkı piyano eşliğinde slow bir şekilde başlıyordu. yabancı bir film, 2006'da falan izlemiştim..

filmi izleyen varsa kesin hatırlar.. hatırlamazsa "bu kadar ipucu mu olur kardeşim" diyebilir, doğrudur, ipucu iyi olsa ben hatırlardım zaten (:
    bulamazsam üst kattaki komşuya çıkıp her sabah dinlediği bu müziği soracam :) takıldı kafama, manyağa bağladım.

Coyote Ugly ??
  • ben birşey daha sormak istiyorum
    çok zor ve saçma gelebilir ama kafama takılıyor işte.muhtemelen diziydi çünkü :)en kötüsü izleyeli 10 yıl olmuştur.

Bir uçakta yolcular var,türbülansa giriyorlar,ışıklar kararıyor falan.uçaktaki yolculardan sadece 10 kişi falan kalıyor.zorunlu bir havalimanına iniş yapıyorlar.İndikleri yerde hiçbir insan yok.Ama herşey normal olarak devam ediyor.Tost sıcak,yürüyen merdivenler hareket ediyor sanki insan varmış gibi.Adamın biri zamanda atladık diyor,yani var olan zamanın 2 saat öncesine gelmişler o zamanda da kimse yok.Kör bir kız var,havaalanının büyük camlarının önünde durmuş uzağa bakıyor."Geliyorlar" diyor,uzağı gösteriyor,kamera yakınlaştıkça çook uzaklardan bir toz bulutu halinde birilerinin geldiğini görüyorlar.ve bitiyor

Dediğim gibi dizi de olma ihtimali var ister inanın ister inanmayın 10 yıldır arıyorum merak içindeyim o gelenler kim diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutara

ben birşey daha sormak istiyorum
    çok zor ve saçma gelebilir ama kafama takılıyor işte.muhtemelen diziydi çünkü :)en kötüsü izleyeli 10 yıl olmuştur.

Bir uçakta yolcular var,türbülansa giriyorlar,ışıklar kararıyor falan.uçaktaki yolculardan sadece 10 kişi falan kalıyor.zorunlu bir havalimanına iniş yapıyorlar.İndikleri yerde hiçbir insan yok.Ama herşey normal olarak devam ediyor.Tost sıcak,yürüyen merdivenler hareket ediyor sanki insan varmış gibi.Adamın biri zamanda atladık diyor,yani var olan zamanın 2 saat öncesine gelmişler o zamanda da kimse yok.Kör bir kız var,havaalanının büyük camlarının önünde durmuş uzağa bakıyor."Geliyorlar" diyor,uzağı gösteriyor,kamera yakınlaştıkça çook uzaklardan bir toz bulutu halinde birilerinin geldiğini görüyorlar.ve bitiyor

Dediğim gibi dizi de olma ihtimali var ister inanın ister inanmayın 10 yıldır arıyorum merak içindeyim o gelenler kim diye

• quote:

Orijinalden alıntı: roptesambir

quote:

Orijinalden alıntı: BuRock!_06

quote:

yanılmıyorsam,

Coyote Ugly ??

bu değil, X@ndeR hocam o filmde değil..
    öğrenebilirsem yazarım :)
  • @lifemust kusura bakma ben yanlış mesajı alıntılamışım @idris0732'nin sorunsunun cevabı olacaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

@lifemust kusura bakma ben yanlış mesajı alıntılamışım @idris0732'nin sorunsunun cevabı olacaktı

:) olur öyle
  • değerli dostlarım nolur yardım
    bir film hatırlıyorum 90 larda izlemiştim koşucu (atlet) bi kız vardı bu arkadaş bi antrenörle tanışıyodu aralarında aşklar bişeyler ama can alan yeri kız evsiz barksızdı yanlış hatırlamıyosam cocacolanın reklam kutusunda yaşıyodu. hatta bir yarışında önündeki kızın saç tokasına takılıp yarışı kaybediyodu...
    havaalanına gitmesi gerekti önemliydi ama ayağının kapana kıstırıyodu bu filmi rahat 15 yıldır arıyorum herkese soruyorum ama bulamadım işte...
    çocukluk gerçekten başka hele 85 - 90 ların çocuğu olmak çok daha başka belki şimdi izlesem aynı şeyi hissedemem ama çok seyretmek istiyorum.
    çok teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: takintili

değerli dostlarım nolur yardım
    bir film hatırlıyorum 90 larda izlemiştim koşucu (atlet) bi kız vardı bu arkadaş bi antrenörle tanışıyodu aralarında aşklar bişeyler ama can alan yeri kız evsiz barksızdı yanlış hatırlamıyosam cocacolanın reklam kutusunda yaşıyodu. hatta bir yarışında önündeki kızın saç tokasına takılıp yarışı kaybediyodu...
    havaalanına gitmesi gerekti önemliydi ama ayağının kapana kıstırıyodu bu filmi rahat 15 yıldır arıyorum herkese soruyorum ama bulamadım işte...
    çocukluk gerçekten başka hele 85 - 90 ların çocuğu olmak çok daha başka belki şimdi izlesem aynı şeyi hissedemem ama çok seyretmek istiyorum.
    çok teşekkür ediyorum

http://www.imdb.com/title/tt0117939/
  • filmin adı...?
    -eski çağlarda geçen bir filmdi hani şu paranın daha icat edilmediği zamanlarda milletin 1 tavuk verip 2 elma aldığı zamanlar varya işte o zamanlarda bir kız var kendinden yaşça büyük bir adamla evlenmek istiyordu adamın eşeği vardı ticaretle uğraşiyordu galiba peygamberlerin hayatlarıyla ilgili/ dinle ilgili bir filmdi çünkü kandil gecesi izlemiştim adamın 2 tane erkek oğlu vardı karısı yoktu kız onunla birlikte yaşamak istiyordu adamda yok olmaz falan diyordu adam eşeğin arkasına birşeyler bağlamış satmak için gidiyordu kız adamı takip etmişti sonra zar zor adamı ikna etti adam genç kızı oğullarının yanına bıraktı bu genç kıza ben gelene kadar iyi bakın dedi adamın oğullarından büyük olanı genç kıza sulanmaya başladı sonra genç kız o sulanan çocuktan hamile kaldı adam geldiğinde kim yaptı bunu diye bağırdı genç kızda söylemişti galiba büyük oğlun yaptı diye tam hatırlayamıyorum kız çok güzeldi ama filmdeki konuşmalar acayip hoşuma gitmişti böyle bir filmdi işte filmin adını pek bulacağınızı sanmıyorum ama yinede bi umut işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderwet11 -- 19 Temmuz 2012; 9:28:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Tambourine

slm arkadaşlar ya ben filmi arıyorum 2010 veya 2011 de star yada kanal d ydi oyunuyordu film açık cezaevi hapishane müdürü belediye başkan adayı oluyor ve mahkuma çağırtıyo ve öğretmen eşinin öldürtmek istiyor ve sonra mahkum ve h.müdürünün karısı kaçıyo birbirlerine aşık oluyorlar sonra müdürden intikam alıyorlar yardımcı oılabilir misniz...

arkadaşlar bu filmi izleyen varmı ya.adı aklıma gelmedi bir türlü
  • quote:

quote:

Hocam ben böyle bişey görmedim :D çok teşekkürler hayatım boyunca anlattığım hiçbir kimse "aa evet öyle bişey izlemiştim" demedi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the breaking_point

quote:

Orijinalden alıntı: the breaking_point

Aradığım film bir komedi filmi. Moviemax festival kanalında da gösterilmişti. Kahramanımız babasının vasiyeti üzerine onu memleketine götürüyordu defnetmek için. Hatta daha ucuz olur diye arabayla gidiyorlardı. Kahramanımızın yanında çocuğu ve 2 yaşlı akrabası da vardı. Filmdeki kişiler yahudiydi. Fransızca konuşuluyordu filmde. Baş kahramanın burun kısmında bant olan kemik çerçeveli gözlüğü vardı.

Bilen var mı?

"Simon Konianski" imiş filmin adı.

Kendim sordum kendim cevapladım ama olsun başka arayan olur belki bu filmi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: anbarcaybuke

merhabalar

benim de adını hatırlayamadığım bir türk filmi var bundan 1-1,5 yıl önce atv de yayınlanmıştı. Olay bir köyde geçiyor birbirini seven bi kızla erkek var ya da sadece cocuk kızı sevıyo emin değilim sonra bir büyü yapılıyor ama bu büyüden at etkileniyor at çocugu görünce ona doru koşup köy meydanında çoçugu eziyor ve öldürüyor son kısımlarındada bi kadını ayı kaçırıyor tum koy halkı kadını ararken ayı kadına tecavüz ediyor daha sonra bırakıyor kadın ahır gibi biyerde yaratık gibi ayı gibi birşey doğuruyor. biraz karıışık ama yardımcı olursanız sevinirim. NOT türk filmi

at eşeğe ayı kadına falan bu nasıl film? :D
  • Bir ikinci dünya savaşı. Bir birlik Alman'ların şifre çözücüsünü ele geçirmek üzere yollanıyor. Filmin sonunda farkediliyor ki Müttefikler zaten şifre çözücüyü ele geçirmiş fakat alman'ların bilmemesi için böyle bir birlik yollamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dementor5454

Bir ikinci dünya savaşı. Bir birlik Alman'ların şifre çözücüsünü ele geçirmek üzere yollanıyor. Filmin sonunda farkediliyor ki Müttefikler zaten şifre çözücüyü ele geçirmiş fakat alman'ların bilmemesi için böyle bir birlik yollamışlar.

http://www.imdb.com/title/tt0157583/
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: dementor5454

Bir ikinci dünya savaşı. Bir birlik Alman'ların şifre çözücüsünü ele geçirmek üzere yollanıyor. Filmin sonunda farkediliyor ki Müttefikler zaten şifre çözücüyü ele geçirmiş fakat alman'ların bilmemesi için böyle bir birlik yollamışlar.

http://www.imdb.com/title/tt0157583/

Bu değil
  • quote:

quote:

quote:

Hocam ben böyle bişey görmedim :D çok teşekkürler hayatım boyunca anlattığım hiçbir kimse "aa evet öyle bişey izlemiştim" demedi :)

benimde bu sayfada ilk sorduğum film buydu ve cevap aldığımda çok sevinmiştim
  • selam arkadaslar uzun süredir izlemeyi düsündüğüm bi film vardı bugün aklıma geldi izliyim dedim ama filmin adını hatırlayamadım filmin sadece son 5-10dk tv de izlemistim.Filme gelicEk olursak 2 genç ellerinde makinalıyla okul basıyor önlerine geleni öldürüyordu :d sonradan cocuklardan biri digerini vuruyor ve film bitiyor.Bu filmi bilen arkadaslar ismini söylüyebilir mi?Şimdiden yardımcı olan herkese tşk...
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.