Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pekker

filmde bir şeytan var
    şeytan ona söylenen herşeyi yapmak zorunda
    öyleki bir bara girmek istiyor kapıdaki görevli içeriye almıyor
    şeytan - benden birşey iste diyor
    adamda buradan gitmeni istiyorum diyor
    şeytan istememesine rağmen gitmek zorunda kalıyor.

???

tılsım serisi olabilir

• ben geçenlerde bi film izledim.konusu şu şekildeydi....

filmde amerikalıları eziyet ederek öldürüyolardı.hatta bi adam amerikalı değildi ama amerikan kimliği vardı die adama tuzak kurup eziyet ettikleri yere götürdüler.sandalyeye bağladılar bi adam geldi parmaklarını testereyle kesiceklerdi.2 parmağını kestiler.sona sandalyedeki adam bi hamle yayıp kedniniöldürmek isteyeni ittrdi testerenin üstüne düştü.sona adam kaçıyo bi kızı görüyo o sırada kızında gözünü oyuyolar kızı kurtarıyo kaçıyolar ama kız gözünü o halde görünce kendini trenin önünde atıyo.paramparça oluyo.o kasabada herkes işin içinde polis bile içinde amerikalıları öldürüyolar hatırladıklarım bunlar yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: paşa20

ben geçenlerde bi film izledim.konusu şu şekildeydi....

filmde amerikalıları eziyet ederek öldürüyolardı.hatta bi adam amerikalı değildi ama amerikan kimliği vardı die adama tuzak kurup eziyet ettikleri yere götürdüler.sandalyeye bağladılar bi adam geldi parmaklarını testereyle kesiceklerdi.2 parmağını kestiler.sona sandalyedeki adam bi hamle yayıp kedniniöldürmek isteyeni ittrdi testerenin üstüne düştü.sona adam kaçıyo bi kızı görüyo o sırada kızında gözünü oyuyolar kızı kurtarıyo kaçıyolar ama kız gözünü o halde görünce kendini trenin önünde atıyo.paramparça oluyo.o kasabada herkes işin içinde polis bile içinde amerikalıları öldürüyolar hatırladıklarım bunlar yardımcı olursanız sevinirim...

• Bu filmin adı nedir arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Bu filmin adı nedir arkadaşlar?

olması lazım
  • Bir ara filmle ilgili bir sahne görmüştüm. Filme dair hiçbir şey bilmiyorum ama sahne şöyleydi: Küçük bir kız ve erkek çocuğu masada oturuyordu. Çocuk kıza hoşlandığı kızın orada olduğunu söylüyordu. Kız da kim olduğunu sorunca çocuk çaktırmadan sağ tarafa bakmasını söylüyordu. Kız da sağa dönünce bir aynayla karşılaşıyordu, yani kızın kendisinden bahsediyordu çocuk. Hangi film olduğunu sormuştum ama cevap gelmedi. Böyle bir sahne hatırlayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: :blaCk:

Bir ara filmle ilgili bir sahne görmüştüm. Filme dair hiçbir şey bilmiyorum ama sahne şöyleydi: Küçük bir kız ve erkek çocuğu masada oturuyordu. Çocuk kıza hoşlandığı kızın orada olduğunu söylüyordu. Kız da kim olduğunu sorunca çocuk çaktırmadan sağ tarafa bakmasını söylüyordu. Kız da sağa dönünce bir aynayla karşılaşıyordu, yani kızın kendisinden bahsediyordu çocuk. Hangi film olduğunu sormuştum ama cevap gelmedi. Böyle bir sahne hatırlayan var mı?

dostum çok fazla eminim kelebek etkisi 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pacanga -- 26 Temmuz 2012; 1:21:28 >
  • Hmm, pek emin olamadım. Resimlerde daha gizemli bi' hava vardı sanki. Alice in Wonderland, Hugo belki de Harry Potter'da olduğu gibi... Ama ona da bakarım yine de.
  • Arkadaşlar yardım lütfen..

90 lı yıllarda izlemiş oldum duygusal bir filmin adını arıyorum.. Filmin konusu; fırıncı bir adam var orta yaşlarda bir cocuk sanırım akrabası olan bir cocuk yetim kalıyor ve bu adam onu yanına alıp büyütüyor, cocuk büyüyünce doktor oluyor karısını bir trafik kazasında kaybediyor... ana teması bu şekilde ama sürekli cocukla o yaşlı fırıncı arasında gecen olaylar vardı..

Birde ben filmin adını ''Oda Arkadaşım'' diye hatırlıyorum ama emin degilim çünkü bulamadım..

yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..
  • film bosna savaşını anlatıyor,bir kız çocuğu otobüse binicek,sarışın bildiğimiz bosnak,müslüman.Ancak sırplar otobüsü durduruyor kıza tecavüz edip babasını olduruyorlar.Hangi film bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacanga

quote:

Orijinalden alıntı: :blaCk:

Bir ara filmle ilgili bir sahne görmüştüm. Filme dair hiçbir şey bilmiyorum ama sahne şöyleydi: Küçük bir kız ve erkek çocuğu masada oturuyordu. Çocuk kıza hoşlandığı kızın orada olduğunu söylüyordu. Kız da kim olduğunu sorunca çocuk çaktırmadan sağ tarafa bakmasını söylüyordu. Kız da sağa dönünce bir aynayla karşılaşıyordu, yani kızın kendisinden bahsediyordu çocuk. Hangi film olduğunu sormuştum ama cevap gelmedi. Böyle bir sahne hatırlayan var mı?

dostum çok fazla eminim kelebek etkisi 1

Hayır o filmde öyle bir sahne yok belki 2 ya da 3 ama 1 değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Bu filmin adı nedir arkadaşlar?

olması lazım

Evet hocam trailer dan aynı sahneyi buldum. Teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

quote:

tnt de bizimkiler bir kapatıp açarken görmüştüm sahilde güneşleniyorlarmı öyle bir şey sanki dış sesten köpeği konuşturuyorlarmıydı tam hatırlıyamıyorum ama bir telefon kulubesi vardı film fluke değil ona baktım şimdiden teşşekürler

golden cinsi bir köpekti sanırım telefon kulubesini kesin hatırlıyorum...yok mu bilen

bunada help

Alıntıları Göster
    tnt de bizimkiler bir kapatıp açarken görmüştüm sahilde güneşleniyorlarmı öyle bir şey sanki dış sesten köpeği konuşturuyorlarmıydı tam hatırlıyamıyorum ama bir telefon kulubesi vardı film fluke değil ona baktım şimdiden teşşekür

golden cinsi bir köpekti sanırım telefon kulubesini kesin hatırlıyorum...yok mu bilen
  • Arkadaşlar merhabalar,

Uzun zamandır bende bir film arıyorum.
    Çok önceden izledim filmi ama birtürlü ismini hatırlayamıyorum.
    Filmin başlayışı bile ilgi çekici aslında. Evde olan genç kız annesiyle telefonda konuşuyor. Annede yanlış hatırlamıyorsam trafikte. Fakat telefonla konuşurlarken evin kapısı çalıyor. Ve kız kapıyı açıyor. Hat kesiliyor. Ya da telefonu eve zora giren adam alıp anneyle konuşuyor. Kız ya bir adam tarafından kaçırılıyordu ya da öldürülüyordu onu tam hatırlayamıyorum. Anne bir şeylerin ters gittiğini anlayıp arabadan inip trafiğin ortasında evine koşmaya başlıyor. Film boyunca kadın o adamı bulmaya çalışıyor. Adam hırsızdı yanılmıyorsam. Filmin sonunda da buluyordu. Lütfen biri izlediyse yardımcı olsun. Şimdiden çok teşekkür ederim...
  • Orijinalden alıntı: .::KraL::.

Arkadaşlar merhabalar,

Uzun zamandır bende bir film arıyorum.
    Çok önceden izledim filmi ama birtürlü ismini hatırlayamıyorum.
    Filmin başlayışı bile ilgi çekici aslında. Evde olan genç kız annesiyle telefonda konuşuyor. Annede yanlış hatırlamıyorsam trafikte. Fakat telefonla konuşurlarken evin kapısı çalıyor. Ve kız kapıyı açıyor. Hat kesiliyor. Ya da telefonu eve zora giren adam alıp anneyle konuşuyor. Kız ya bir adam tarafından kaçırılıyordu ya da öldürülüyordu onu tam hatırlayamıyorum. Anne bir şeylerin ters gittiğini anlayıp arabadan inip trafiğin ortasında evine koşmaya başlıyor. Film boyunca kadın o adamı bulmaya çalışıyor. Adam hırsızdı yanılmıyorsam. Filmin sonunda da buluyordu. Lütfen biri izlediyse yardımcı olsun. Şimdiden çok teşekkür ederim...
  • çok acil yardım ederseniz sevinirim çok uzun zaman önce izlemiştim tabi aradan zaman geçince adını hatırlayamadım filminde fazla sahnesi aklımda yok.bir adam var gece klübünde dj lik yapıyor.kızları kaçırıyor onların beğnini çıkarıyor bir odaya koyuyor onların çığlıklarında müzik yapıyor.evi bir oteldeydi ama oraya yer altından karışık yollardan gidiyordu.hatırlaya bildiğim bu kadar filmi izlemiş yada bilen varsa yardım ederbilirse sevinirim...
  • iyi akşamlar öncelikle.3-4 sene önce digiturk te izlediğim bi filmin adını bulamıyorum.1 kız 1 erkek 2 kardeş meksika tarzı bi yerde oturuyorlar ailecek ve ufak kız kardeş evden dışarı çıkıyor ve kaçırıyorlar kızı.ufak çocukları pazarlıyan bir çete.kız erkek farketmiyor.ve bu çocukları koydukları yerde onlardan yaşça büyük kaçırılmış bi kız daha var.bu çetenin üyelerinden biri içeri giriyor ve kendi kızını içeride görüyor.ilerliyen sahnelerinde ise ufak kız kardeşi kurtarmak için ağabeyi yola düşüyor polis birini buluyor ve bu polis çocuğa yardım ediyor.yaşlı bir polis.en sonunda kardeşini buluyor çocuk.yardım edebilecek varsa şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneselmal -- 25 Temmuz 2012; 22:53:06 >
  • Merhabalar,
    Ben de eski bir film arıyorum ama bir türlü adını bulamadım. 80-90 yılları arası zannediyorum.
    Bir uçak ormana düşüyor ve sadece bir kadın hayatta kalıyor. Yaralandığı için böcekler yaralarına larva bırakıyor ve bir süre sonra kadın yüzüğünü taşla kırarak bu tırtılları vücudundan çıkarıyor. Daha sonra yerlilerin olduğu bir kulübe hatırlıyorum filmde ve hatırladıklarım da bu kadar zaten. Bu günkü tırtıl korkuma sebep olan film bu. Ama izlemeyi de çok istiyorum, o zamanlar beni bu kadar ürküten sahneler gerçekten var mı diye. Umarım hatırlayan ya da bulabilecek biri vardır.
  • iyi geceler eskiden komedi ve macerayla karışık bir flim vardı konusuda 2 kardeşe ev ve iflas durumunda iplik atölyesi kalıyordu.ev harebeydi kardeşler eve gitttikleride şirin bi fare evi sahipleniyor ve evi vermemek için savaşıyor en sonundada anlaşıyorlar ve iplik şeklinde peynir üretiyorlardı
  • birde eskiden bir cete hırsılık yapıyor ve aralarına sonradan katılan dövüşcü birisine sucu atıyorlar dövüşürken cocugu öldürüyorlar ve okulun basket potasına asıyorlar.ölen cocugun kardeşide intikam almak için aralarına giriyor
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.