Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.991
Cevap
780
Favori
1.595.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wakara

dün gece cnbce de bir film vardı. Uyuyakalmışim. Artı18 yazıyordu ama çok sahnesi kesilmiştır heralde. Eski tarz şeyler gösteriyordu ama yeni film gibiydi. Adam kıza striptizler nasıl oturuyor diyor kız da oturuyordu. Adamkar film senaryosu mü yazıyorlar öyle biseydi. Ismini yazar misiniz. Yada yayın akışına bakın ben cepten yazıyorum. Pls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 15 Temmuz 2012; 1:47:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugradrn

Merhaba arkadaşlar bir film arıyorum çıldırıcam hemen filmi anlatayım.

Film bir gölde geçiyordu ya da nehirde tam hatırlamıyorum balıklar vardı müren balığımı ne unuttum şimdi o balıklar sudan çıkıp yürüyorlar mıydı sürünerek bir eve mi ne giriyorlardı ama dışarıda nefes alabiliyorlardı film böyle bir şeydi hiç şansım yok sanırım ama neydi bu film yav ::((:
    (:(

• quote:

Orijinalden alıntı: aysima06145

öldükten sonra sevgilisine olan aşkıyla ruhu dünyaya geri döner. fakat kendisine bir beden gerektiği için bir medyumun bedenine girerek sevgilisiyle buluşur. filmin sonunda witney housten I will always love you şarkısı çalar. filmin adı nedir ? yardımcı olur musunuz çok acil bulmam gerkiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: anbarcaybuke

merhabalar

benim de adını hatırlayamadığım bir türk filmi var bundan 1-1,5 yıl önce atv de yayınlanmıştı. Olay bir köyde geçiyor birbirini seven bi kızla erkek var ya da sadece cocuk kızı sevıyo emin değilim sonra bir büyü yapılıyor ama bu büyüden at etkileniyor at çocugu görünce ona doru koşup köy meydanında çoçugu eziyor ve öldürüyor son kısımlarındada bi kadını ayı kaçırıyor tum koy halkı kadını ararken ayı kadına tecavüz ediyor daha sonra bırakıyor kadın ahır gibi biyerde yaratık gibi ayı gibi birşey doğuruyor. biraz karıışık ama yardımcı olursanız sevinirim. NOT türk filmi

Bu ne Hacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: roptesambir

quote:

Orijinalden alıntı: anbarcaybuke

merhabalar

benim de adını hatırlayamadığım bir türk filmi var bundan 1-1,5 yıl önce atv de yayınlanmıştı. Olay bir köyde geçiyor birbirini seven bi kızla erkek var ya da sadece cocuk kızı sevıyo emin değilim sonra bir büyü yapılıyor ama bu büyüden at etkileniyor at çocugu görünce ona doru koşup köy meydanında çoçugu eziyor ve öldürüyor son kısımlarındada bi kadını ayı kaçırıyor tum koy halkı kadını ararken ayı kadına tecavüz ediyor daha sonra bırakıyor kadın ahır gibi biyerde yaratık gibi ayı gibi birşey doğuruyor. biraz karıışık ama yardımcı olursanız sevinirim. NOT türk filmi

Bu ne Hacı

harbiden bu ne hacı ya
  • bilmiom hacı bende bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

arkadaşlar 5-10 yıl oldu izleyeli... başroldeki adama bir kek veriyorlar. keki yiyen ölüyor. bir sebepten ötürü adam keki birilerine yedirmek zorunda. hatta karısına da yediriyo / karısı yiyor. ertesi sabah karısını yatakta ölü buluyor.

• çok teşekkür ederim :)
  • yaw arkaddaslar bulursanız bnm hayır duamı alcaksınız lütfen!! tahminen 2005-2006-2007 yıllarda izlediğim bir filmdi 100 küsür yaşında olan bi vampir oraya yeni taşınan bi adamın bedenine girmek istiodu sonra bu vampirler geceleri partiler düzenleyip şehirdeki insanları sarhoş edip onlarla ilişkiye girip kanlarını emiyordu.filmin adını tam hatırlayamıyrum ama sanırsam şafak melekleri mi şeytanın elçileri mi günbatımı bilmem nesi gibi biseydi.yine sanırsam sanki 199o lı yllarda çekilmiş bi filmdi.yrdımcı olusanız sevinirim.sırf bunun için üye oldum
  • merhabalar ben bir zamanlar bi film izlemiştim adını hatırlamadım filmin bir sahnesinde iki erkek kardeş bir kıza tecavüz edip ellerini ve dilini kesiyorlardı
    hatta kızın babası filmin sonunda bu iki erkeği öldürüp kanlarında yemek yapıp annelerine yediriyordu
    şimdiden teşekkürler
    önceki sayfada da yazmış tm belki görmediniz belki de takmıyorsunuz ama yinede teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

quote:

Orijinalden alıntı: wakara

dün gece cnbce de bir film vardı. Uyuyakalmışim. Artı18 yazıyordu ama çok sahnesi kesilmiştır heralde. Eski tarz şeyler gösteriyordu ama yeni film gibiydi. Adam kıza striptizler nasıl oturuyor diyor kız da oturuyordu. Adamkar film senaryosu mü yazıyorlar öyle biseydi. Ismini yazar misiniz. Yada yayın akışına bakın ben cepten yazıyorum. Pls

bu degıl arkadasdım auto focus olacak sanırım. yıne de tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

arkadaşlar 5-10 yıl oldu izleyeli... başroldeki adama bir kek veriyorlar. keki yiyen ölüyor. bir sebepten ötürü adam keki birilerine yedirmek zorunda. hatta karısına da yediriyo / karısı yiyor. ertesi sabah karısını yatakta ölü buluyor.

Evet gerçekten film buydu :) Anlatışımdan anladığın için de çok tebrik ederim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaZAaRa

Merhaba arkadaşlar,

Bir boks filminin adını bulamıyorum bilen varsa söyleyebilir mi?

Yeni bir film değil. 2007 civarıdır büyük ihtimalle.

Filmin sonunda genç eleman orta yaşlı rakibiyle karşılaşıyor. yaşlı olan eldiVenlerini çıkarıyor. eleman da bunu görünce çıkarıyor. Eleman yumruk atınca yaşlı olan kafasını eğiyor. kafatasına vuran elemanın eli sakatlanıyor...

Bu filmin ismi ne idi?

Hala arıyorum cevabı ?
  • Arkadaşlar bende bir film arıyorum.Babamlar pazar günü ses turizmle şehir dışından dönerken izlemiş ama filmi durdurma başa alma özelliği olmadığı için bulamamış ismini
    Film şöyle.Bir adam,kızı,karısı evde oturuyorlar.Kızı bileklik yapıyor.Kapı çalıyor,kadın espriyle "kapıyı hizmetçinin mi açmasını bekliyorsun" diye kocasına sesleniyor.Adam kapıyı açıyor kafaya beyzbol sopası yiyor.Adamı bağlıyorlar.Karısına tecavüz edip öldürüyorlar önünde,kızınıda öldürüyorlar.Bunu yapan 2 kişi.asıl yapan 2 yıl hapis yatıp beraat ettiriliyor yetersiz delil mi ne gerekçe.bu asıl yapanın yanındaki diğer yardımcısı elini hiçbirşeye sürmemesine adam öldürmemesine rağmen sırf o adamın yanında diye hapse giriyor.10 yıl geçiyor aradan bu hapse giren adam idam edilecek.zehir veriliyor kanına.normalde sessizce ölmesi gerekiyor ama çok büyük acılarla bağırarak ölüyor.yanında bir not buluyorlar.bu not 10 yıl önce kadına tecavüz eden o diğer adamın hep yazdığı bir not.tekrar o adamdan şüpheleniyorlar.sonra olaylar şöyle devam ediyor.karısına tecavüz edilen o evdeki adam 10 yıl sonra müthiş akıl oyunları ve mantık çerçevesinde bu beraat eden adamı,onu beraat ettiren avukatı,beraat ettiren hakimi tek tek çok ilginç şekilde öldürmeye başlıyor.bu adamı da tutukluyorlar ama delil sıfır.hakimle anlaşmalar yapıyor,sonra eğer anlaşma yaparsan ölümler bitecek diyor.anlaşma da şu ana kadar yaptığım itirafları sileceksin sonra kimse ölmeyecek diyor.filmi buraya kadar biliyorum.çok uzun oldu özür dilerim ama yardım edinnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutara

Arkadaşlar bende bir film arıyorum.Babamlar pazar günü ses turizmle şehir dışından dönerken izlemiş ama filmi durdurma başa alma özelliği olmadığı için bulamamış ismini
    Film şöyle.Bir adam,kızı,karısı evde oturuyorlar.Kızı bileklik yapıyor.Kapı çalıyor,kadın espriyle "kapıyı hizmetçinin mi açmasını bekliyorsun" diye kocasına sesleniyor.Adam kapıyı açıyor kafaya beyzbol sopası yiyor.Adamı bağlıyorlar.Karısına tecavüz edip öldürüyorlar önünde,kızınıda öldürüyorlar.Bunu yapan 2 kişi.asıl yapan 2 yıl hapis yatıp beraat ettiriliyor yetersiz delil mi ne gerekçe.bu asıl yapanın yanındaki diğer yardımcısı elini hiçbirşeye sürmemesine adam öldürmemesine rağmen sırf o adamın yanında diye hapse giriyor.10 yıl geçiyor aradan bu hapse giren adam idam edilecek.zehir veriliyor kanına.normalde sessizce ölmesi gerekiyor ama çok büyük acılarla bağırarak ölüyor.yanında bir not buluyorlar.bu not 10 yıl önce kadına tecavüz eden o diğer adamın hep yazdığı bir not.tekrar o adamdan şüpheleniyorlar.sonra olaylar şöyle devam ediyor.karısına tecavüz edilen o evdeki adam 10 yıl sonra müthiş akıl oyunları ve mantık çerçevesinde bu beraat eden adamı,onu beraat ettiren avukatı,beraat ettiren hakimi tek tek çok ilginç şekilde öldürmeye başlıyor.bu adamı da tutukluyorlar ama delil sıfır.hakimle anlaşmalar yapıyor,sonra eğer anlaşma yaparsan ölümler bitecek diyor.anlaşma da şu ana kadar yaptığım itirafları sileceksin sonra kimse ölmeyecek diyor.filmi buraya kadar biliyorum.çok uzun oldu özür dilerim ama yardım edinnn

• quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Orijinalden alıntı: mutara

Arkadaşlar bende bir film arıyorum.Babamlar pazar günü ses turizmle şehir dışından dönerken izlemiş ama filmi durdurma başa alma özelliği olmadığı için bulamamış ismini

Hocam harikasınız çok teşekkür ederim
  • yanılmıyorsam,
    beste yapan bir adam ve buna eşlik eden bir kız vardı.. filme dair hiçbir şey hatırlamıyorum. ama film beste ve şarkı üzerineydi.. en sonunda da filmi bu adamla kız birlikte güzel bir düet ile bu şarkıyı söyleyip, bitiriyorlardı.. şarkı piyano eşliğinde slow bir şekilde başlıyordu. yabancı bir film, 2006'da falan izlemiştim..

filmi izleyen varsa kesin hatırlar.. hatırlamazsa "bu kadar ipucu mu olur kardeşim" diyebilir, doğrudur, ipucu iyi olsa ben hatırlardım zaten (:
    bulamazsam üst kattaki komşuya çıkıp her sabah dinlediği bu müziği soracam :) takıldı kafama, manyağa bağladım.
    şimdiden teşekkür ettim :)
  • Merhaba arkadaşlar benim aradığım benim açımdan çok önemli biliyorsnız lütfen yardımcı olun . Filmden aklıma kalanları anlatıyorum.
    .
    Bir grup çocuk noelde uçakla seyahat etmek istiyor ama kar yüzünden edemiyor. Orada kalıyolar . Sonra orda bissürü çocuk oluyo onlarda kar yüünden kalmış orda arkadaş ediniyolar görevliler bütün çocukları bi odaya koymuş . sonra bazı çocuklar kaçmaya çalışıyolar başarılı oluyolar ama küçük kardeşleri görevlilere yakalanıyo ve odaya geri dönüyo sonra görevliler odadaki tüm çocukları bir otele taşıyo. sonra kaçan çocuklar tekrar yakalanıyo ve odaya götürüyo bi bakıyolar oda boş kardeşleride yok merak fln ediyolar işte . Sonra annesi merak ediyo babasını arıyo babasıda arabayla uçak yeriine filan geliyo işte bu kadar hatırladım

Lütfen yardım edin :(((((((((((
  • Bir grup çocuk noelde uçakla seyahat etmek istiyor ama kar yüzünden edemiyor. Orada kalıyolar . Sonra orda bissürü çocuk oluyo onlarda kar yüünden kalmış orda arkadaş ediniyolar görevliler bütün çocukları bi odaya koymuş . sonra bazı çocuklar kaçmaya çalışıyolar başarılı oluyolar ama küçük kardeşleri görevlilere yakalanıyo ve odaya geri dönüyo sonra görevliler odadaki tüm çocukları bir otele taşıyo. sonra kaçan çocuklar tekrar yakalanıyo ve odaya götürüyo bi bakıyolar oda boş kardeşleride yok merak fln ediyolar işte . Sonra annesi merak ediyo babasını arıyo babasıda arabayla uçak yeriine filan geliyo işte bu kadar hatırladım

Lütfen yardım edin :(((((((((((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifemust

yanılmıyorsam,
    beste yapan bir adam ve buna eşlik eden bir kız vardı.. filme dair hiçbir şey hatırlamıyorum. ama film beste ve şarkı üzerineydi.. en sonunda da filmi bu adamla kız birlikte güzel bir düet ile bu şarkıyı söyleyip, bitiriyorlardı.. şarkı piyano eşliğinde slow bir şekilde başlıyordu. yabancı bir film, 2006'da falan izlemiştim..

filmi izleyen varsa kesin hatırlar.. hatırlamazsa "bu kadar ipucu mu olur kardeşim" diyebilir, doğrudur, ipucu iyi olsa ben hatırlardım zaten (:
    bulamazsam üst kattaki komşuya çıkıp her sabah dinlediği bu müziği soracam :) takıldı kafama, manyağa bağladım.
    şimdiden teşekkür ettim :)

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.