Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (1002. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.039
Cevap
783
Favori
1.611.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba herkese bir Türk filmi vardı bir adamın 6 oğlu oluyor ve hep bir kızı olmasını istiyor sonunda kız oluyor ama kız normal değil bütün abilerini ve hayvanları öldürüyor günden güne o flimin ismini bulamıyorum yardımcı olana teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogo49 D kullanıcısına yanıt

Musibet (1991)

• ShenerTr kullanıcısına yanıt

De behandeling (2014)

• memreerdem M kullanıcısına yanıt

Ils (2006)

• Pori kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim. 👍

@Pori hocam efsanedir   cok kisiye aradigini bulmustur  

• Bir fransız yapımı diziydi sanırım intihara meyilli pısırık bir oğlan vardı ve kıvırcık saçlı bir adam ona yardım etmek istiyor ama başarırız oluo kıvırcık saçlı kaybolan beyzbolcu abisini arıyordu kaybolduğuna inanıyordu fakat kimse abisinin kaybolduğuna inanmıyordu aksine onun evi terk ettiğini düşünüyorlardı sonrasında pısırık çocuk ona yardim etmek istiyor başta reddediliyor fakat sonra beraber abisini arıyorlar ve kaybolan abisini ararlarken telekinezi psişik benzeri güçler ediniyorlar ve birbirlerinin yakınında olmazlarsa güçleri çalışmıyor abisi bir tarikata kurban gidiyordu sanırım sonra abisini bir şekilde kurtarıyorlardı

• Merhaba

Ben de uzun bir süredir bir filmi arıyorum.

Nerede yada hangi platformda izlediğimi hatırlamıyorum. Tesadüfen takıldım kaldım.

Konusu: Kaçırılma

Genç bir çift Norweçli/ Danimarkalı olabilir. Erkek olan Polis memuru ve eşi. Ülkelerden emin değilim ama Afganistan sınırına yakın bir yerden arabayla geçerken kaçırılıp. Sınırı zorla yaya geçiyorlar. Teröristler de ailesinden be ülkeden serbest bırakılmaları için fidye istiyor. Sanırım 2 sene kadar onlarla ve aileleriyle kalıyorlar. En sonunda bir kaçma fırsatını değerlendiriyorlar.

Filmin sonunda hikayenin gerçekten alıntı olduğunu da söylemişti.

Google hiçbir sonuç göstermedi. Sanat filmi bile olabilir. Yapım öyle Hollywood yapımı değil.

Teşekkürler

• Çocukken bir tane film izlemiştim Şahmeran ile ilgili Şahmeranı böyle hamamda kesiyorlar idam ediyorlardı o filmi bir türlü bulup tekrar izleyemedim

• Merhaba

2 gündür aklıma bir animasyon geliyor. Aslında çizgi film. Ama tek başına bir film değil. Uzun bir filmin sonunda çıkan kısa bir çizgi film.

Bu çizgi filmde bir adam var. Adamın sevgilisi var. Bir de kedi var. Kedi adam varken uslu duruyor. Adam olmadığı zaman kadına eziyet etmeye çalışıyor. Hatta cinsel anlamda da kadını rahatsız ediyor bu kedi. Kadına sarkıyordu. Adamı kıskanıyordu. Kadını evden kovmaya çalışıyordu.

Dediğim gibi. tek başına bir film değildi. Uzun bir filmin sonuna eklenmiş gibiydi.

Çok Teşekkürler :)

• GalacticHope kullanıcısına yanıt

Türkan Şoray’ın oynadığı yerli yapımdan bahsediyor olabilir misiniz ? Kılıçla parça parça kesiyorlar ama hamamda değil.

• Zaman ilerledikçe bira daha netleşiyor bişeyler. Kadınla erkek gerçek idi. Kedi çizgi karakter idi.

• Akif Gelez1 A kullanıcısına yanıt

Hayır değil hacım

• X kare kullanıcısına yanıt

Değil

• Bir tane film vardı vampir avcısı adam vampirlerin boynunu kırıyordu? 🤔

• Merhaba,

Benim aradığım film kaybolan seyyah kızını (hippi olabilir) arayan amerikalı aile ile ilgili

Kız nepal veya hindistan tarafında kayboluyor

Ailenin elinde sadece bir fotoğraf var ve ona istinaden kızlarını arıyorlar

Filmin sonunda aile ıssız bir arazide cip tarzı birşeyle giderken kızlarını at üzerinde bir köylü grubunda buluyorlar

Gerçek hikaye diye hatırlıyorum

• 15 yıllık post ama umarım buradasınızdır.

Yazar bir kadın var, kocası ile arası kötü. Kadın roman yazması gerekiyor, yazıp yazıp sayfaları atıyor. Bir gün asansöre biniyor ve asansörde kimse yok. Gitmek istediği yere basıyor ama asansör başka yere açılıyor. Bu açılan yer ise cennet. Kadını orada küçük bir kız çocuğu karşılıyor. Kız ben senşn kızınım diyor. Bu kızı aldırmak zorunda kalmış galiba. Kızı, büyük babasıyla vs tanıştırıyor.

Böyle bir film arkadaşlar. Film kore, japon veya çinliler gibi çekiklerin filmi. İsmi nedir teşekkür ederim.

• 2005 2010 arası tahminimce günümüz çağları savaş değil ama dürbünlü tüfekle ateş ediliyor filmde sıradışı bir şekilde

namlu cok uzun ve mermi birçok ilginç güzergahlardan gecerek 30-40sn sonra hedefe ulaşıyor ve ciddi hsp lamalar yapılarak

suikastler gercekleştiriliyordu

• 
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.