Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (1000. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

the santa claus(1994)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bi film var askeri bir film filmde. bi kadın var bi komutan gibi birinin sevgilisi son sahnede kadın vuruluyor böyle karın ortasına düşüyor sonra kadın vuruluncada peşinden bu adam gidiyor oda vuruluyor karın ortasında ölüyorlar bu filmi bileniniz çıkar mı

• Arkadaşlar merhaba. Birden aklıma eskiden izlediğim bir film geldi. Filmde bir adam kız arkadaşıyla paraya sanırım ihtiyaçları mı ne vardı adam zengin bir mahalledeki bir evi gözüne kestirip hırsızlık yapıyor ev sahibi de böyle en başta sıradan bi insan gibi davransa da sonrasında adam şizofren çıkıyor ev sahibi yanii sonra hırsız bir sahnese yemek masasında oturuyor ev sahibiyle ama güya masada dört beş kişi daha varmış bu sahneyi hatırlıyorum filme dair. Şizofren ev sahibi hırsıza yapmadığını bırakmıyordu. Başka bir sahnede de bahçedeki havuzda adamın yüzüne garip bir maske geçiriyordu hırsız hatta yardım için bağırıyordu vs. Sonra ev sahibinin aslında memur polis mi ne öyle bir şey olduğunu hatırlıyorum. Filmin adı bilmemmne Guest ti arattım ama asla bulamadım. Belki bilen çıkar.

• melissabusrapla M kullanıcısına yanıt

Merhaba

Bahsettiğiniz filmi sanırım hatırladım. Filmdeki bayan oyuncuyu hatırladım.

Teresa Palmer.

Erkek arkadaşı ile bir eve giriyorlar. Erkek arkadaşı piskopat gibi birşey ama evine girdikleri adam onlardan daha piskopat veya şizofren çıkıyordu.

Filmin adı: Restraint.

Aradığınız film bu olabilir.

ımdb
    Restraint (2008) ⭐ 6.0 | Drama, Thriller
    https://www.imdb.com/title/tt0441782/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topaz42 -- 1 Nisan 2024; 9:34:18 >
  • Öncelikle herkese merhaba benim hatırlayamadığım bir dizi varda kore cin yada japon adamla karısı bir film izliyordu karısı ağladığında adam madem ağlıcaksın neden hüzünlü film izliyorsun diyordu ve adam kumandayı alıp değiştirdiğinde yada değiştirmek istediğinde karısı tekrar filmi açıyordu adam daha sonra gecmise gidiyordu bir şekilde orda karısı ve arkadaşları ile otururken konu neden kadınların neden aglıcakları filmleri izlemesine geliyordu kadında bazen ağlamak istediğimiz için bu tarz filmleri izliyoruz dediğinde adamda daha sonra yanlız kaldığında demek ki olamaz ağlamak istedin sadece ben nasıl fark edemedim diyordu bu diziyi hatırlayan var mı şimdiden yardımcı olan ve olan herkese teşekkür ederim(not: galiba adam ve karısının etrafında arkadaşları erkekti.3 4 5 kişi falanlar.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragon93 -- 2 Nisan 2024; 10:47:39 >
  • Arkadaşlar merhaba
    Uzun zamandır aklımda olan film takıldı bulamıyorum
    Filmde 2 çift vardı bir evin içinde geçiyodu olaylar hatırladıklarım arasında evde otıruyorlardı hatta bir sahnede yerde oturuorlardı zamanla siyahi adamla diğer kadın arasında aşk başlıuordu swinger a dönüyodu olay adam bıyıklı siyahiydi diğerleri beyaz. Bi sahnede evin ahır gibi tuhaf bir bölümüne gidip üzerlerine bişey dökülüyordu. Filmin sonlarına doğru adam kadının gittiğine üzülüyodu kapıda dikilirken. Adamın üzerinde film boyunca beyaz gömlek vardı ve bıyıklıydı.

• Bir film arıyorum. Seneler önce panayır, sirkte geçiyordu ve sirk sahibi adam kadının başka biriyle görüşmesi üzerine onu dudaklarını iğne iplikle dikiyordu sonrada gözlerini de dikiyor onu sergiliyordu değişik bir film di tv de özlemiştim. Lütfen bilen varsa yardımcı olsun

• Bir film vardı böyle bir restaurantta geçen mutfak calısanları yemeğin sosu eksik diyerek kimi testislerine suruyor kimi kılını koyuyor kimi bilmem ne pislik yapiyordu yemek en son musteriye goturuluyodu ve musteri bayiliyordu adini bulamiyorum bilen varsa yazabilir mi

• AhmetD* kullanıcısına yanıt

UP

• Masters of horror la beraber ya da onun bir bolumu olan film ya da dizi vardi korku ve ya vampir temali 2005-2010 arasi yayinlanan bilgisi olan varsa yazabilir mi not buffy degil :) filmin basinda sarisin kadin arkadasinin yanina gidiyordu masterin ilk bolumundeki moon-face karakterine benzer bir vampir de filmde olabilir bilen varsa yazsin lutfen nasil arattiysam bulamadim

• Merhaba bi gerilim filminin ismini arıyorum

Bi aile var yazlıklarına gidiyor bir kızları var bu arada baba doktor. Kız arkadaşıyla buluşmaya gidiyor sonrasında bi erkekle otel gibi bi yerde yasaklı madde kullanıyorlar bu erkek olan çocuğun akrabaları geliyor otele sonra bu iki kızı ormana götürüp saldırıda bulunuyorlar baştaki ailenin kızı göle atlıyor gölde kızı vuruyorlar kızın öldüğünü düşünüp bırakıyorlar. Bu kişilerde akşam bu kızın ailesine gidiyorlar yolda kaldık bahanesiyle evlerine giriyorlar. Bu filmin ismini hatırlayan bilen var mı

• Merhaba, benim de adını hatırlayamadığım bir dizi var, konusunu da tam hatırlamıyorum ama adamın biri bir şeyi araştırmak için kasabaya gidiyor taşa gibi bir yere burada insanlar çok tutucu ve konuyu araştırmak için bir ailenin evine gidiyor bu ailede kadınlar rahibe ve ailedeki bir genç kız ailesi gibi yaşamak istemiyor, onların olmadığı yerlerde açık geziyor ve alkol tüketiyor ve amcası ya da başka bir akrabasıyla da ilişkisi vardı. bu diziye bilen var mı konusunu da bir türlü hatırlayamıyorum. kız dizi sonunda akrabalarını da vurup öldürüyordu hatta bi tek bunları hatırlıyorum. oyuncu büyük siyah gözlü bir kızdı.

• Savaş zamanı ülkesinden kaçan bir adam beraberinde çok sayıda resim tablosunu da kaçırıyor. Ülke ve isim değiştirip bir pansiyonda yaşamaya başlıyor. Resim tabloları ünlü ressamlara ait paha biçilemez tablolar.

Hatırladığım kadarıyla bu adam pansiyonun hem sahibi hem de işletmecisi. Sakin bir hayat sürüyor. Yıllardır bu resimlerin ve adamın peşinde olan kelle avcıları adamın kimliğini tespit ediyorlar.

Gelişen olaylar sonucunda pahalı tabloların pansiyon odalarında duvarlarda asılı olduklarını ve aslında en başından beri herkesin gözü onunde olduklarını anlıyorlardı. Hatırladıklarım bu kadar. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Selamlar iki ismini hatırlayamadığım üç flim var bulursanız minnettar kalırım

1 )bir adam beyin istiyorum diye insanların kulaklarını beyinini yiyen bir adam 1990 li 1980 li yillar

2) gece gölde hatırlıyorsam kayık var küçük bir kız çocuğu anne anne diye bağırıyor kız ölü.parlement flim kulübüydü sanırım1990 1980 li yillar

3 ) bu yeni ucan yarasa tipi yaratıklar şehre doluyor bir iki aile bu yaratıklardan kaçmaya calisiyor ama şehrin çıkışında trafik kazası geçiriyor bir tane ev bulurlar içinde yaşlı bir kadın vardır büyük lağım borusundan içeri girerler sonra tarikat mensubu kapiyi çalar orda atışma olur tarikat mensubu aldığı adamlarla aileye savaş acarlar

• Merhabalar arkadaşlar
    Yıllar önce bir filmin fragmanını izledim filmi hala bulamıyorum adını hatırlamıyorum.
    Japon yada asya korku filmiydi diye hatırlıyorum kızın birisine telefonla konuşup bir dilek tut gerçek olucak ama bedeli olucak diyorlar konuşuyor dileği gerçek oluyor ama karşılığında etrafındaki insanların başına birşeyler gelmeye başlıyor babası dişini jiletle fırçalıyor ama diş fırçası olarak görüyor diğeri elini miksere sokuyor falan tarzı birşeydi bilen hatırlayan varsa çok iyi olur

• Merhabalar. Küçükken izlediğim bir Türk filmi tekrardan aklıma takıldı ama maalesef bulamıyorum. Adı yok, oyuncular da yok sadece konuyu biliyorum biraz. Üniversitede geçiyordu ve üniversiteye Budizm/Hinduizm ile ilgilenen Türk bir kız geliyordu. Bu kız filmin sonunda intihar ediyordu. Ana karakter de Türk bir kızdı yine. Yurtdışına çıkıyordu ve iki yabancı erkek ile kayak yaparken sohbet ediyordu. Bunları hatırlıyorum sadece. Tekrar tekrar izlemiştim küçükken ama şu an adını bilmiyorum. Bilen veya bulabilen birileri olursa çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

• japonkorkuoyunu J kullanıcısına yanıt

Buldum. "Kampüste Çıplak Ayaklar". Anısı olduğu için izledim ve beğendim ama çok olaysız bir film. Ve sanırım senaryoyu sıkıcı bulduğum için karıştırmışım bazı şeyleri.

• Böyle bir başlık olduğunu görünce çok mutlu oldum  

Gelelim uzun zamandır google da aradığım ama farklı kombinasyonlarla yazmama rağmen bulamadığım filme; sanırım 2000'li yıllarda izlemiştim, pek net hatırlamıyorum. 30 yaşlarında kafasına göre takılan eğlenmeyi seven, evlilik düşünmeyen bir genç erkek karakter vardı başrolde. Bir gün ya bir arkadaşı mecburen bırakıyordu veya annesi babası ölüyordu net değil kafamda, 4-5 yaşlarında bir erkek çocuğu buna emanet ediyorlardı. Onunla beraber yaşıyordu ama çocuğu sözde özgür bırakıyordu, çocuk istediğini giyiyor, istediğini yiyor, yani kafasına göre saçmalıyordu. Böyle bir komedi filmi. Hatırlayan var mıdır?

• JoviaLGS kullanıcısına yanıt

Bu olabilir mi?

ımdb
    About a Boy (2002) ⭐ 7.1 | Comedy, Drama, Romance
    https://www.imdb.com/title/tt0276751/
  • SpinalTap kullanıcısına yanıt

Yok bu değil, anlattıklarıma oldukça uygun teşekkürler. Ama benim izlediğim filmde çocuk biraz daha küçüktü ve en aklımda kalan sahneleri çocuğun saçma sapan giyinip adamla dışarı çıkması, adamın ona kendi hayatına kendin karar ver tarzı yaklaşımı ile bakmaya çalışmasıydı. Tabi ki filmin sonunda doğru yolun bu olmadığını anlıyordu.

• 
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.