Şimdi Ara

Adidas 1: Akıllı spor ayakkabı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
0
Favori
125.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakında Uçan Ayakakbı Yaparlarsa hiç şaşmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: kan34

quote:

Orjinalden alıntı: snuffxxx

gereksiz!

hemde çok gereksız

bunu senin ve ya bizim için yaptıklarını mı zannediyorsun
    Bunlar atletizm adına geliştirilen teknolojinin bir ürünü.Yani gereken yerlere gidiyor merak etme
  • Bu ayakkabı bizi bozar hocam. Sonradan ram'di, ekran kartıydı, PSU'ydu bizi uğraştırmasın. Paylaştığınız için teşekkürler.
  • bu bu nedir bu? Asıl soru ne işe yarar bu?
  • way bea bizim butun tanıdıklara bundan almak lazım.teknolojik olmak şart

hani benim ucan ayakkabılarım

• Ben akıllı donları bekliyorum, oof of çok işimize yarııcak çoook
  • quote:

Orjinalden alıntı: someone74

Ben akıllı donları bekliyorum, oof of çok işimize yarııcak çoook

bende bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musandia -- 22 Mart 2005, 19:58:20 >

• bellekler 2 ns mi bu aletin.
  • çok gereksiz bişi
  • quote:

Orjinalden alıntı: bugaboo

Teknoloji ayağa düşmüş ama ben giyemem, bir işlemciyi ezip geçemem

+1
  • gereksiz !
  • abi ne diyeyim burası Trabzon yağmur çamur ben ayakkabıya okadar para verecem sonra burada çamurda yapma abi etme

Boş işler bunlar abi
  • çip teknolojisi spor malzemelerindeki son yeniliklerden biri, konuya genel olarak çok olumsuz yaklaşmışınız ama şöyle düşünün ayakkabınız sizin yerinize düşünüyor ve zemin şartlarına uyum sağlıyor ne büyük bir rahatlık.bu ayakkabıda tam olarak nasıl çalışıyor bilmiyorum ama değişken zemin şartlarına göre ayakkabının tabanını sertleştirip yumuşatıyor galiba bu şimdilik sizin için çok gerekli olmasada sporla ilgilenenler için çok önemli bir gelişme diye düşünüyorum özellikle zeminden doğan sakatlıkları azaltacağını düşünürsek ayrıca bu sporda ilk çip kullanımı değil buna benzer bir teknoloji birkaç sene önce head snowboards tarafından bir snowboarda uygulanmış ve geliştirilmişti ondada ,ayakkabıdaki gibi, değişken zemin şartlarına kendi kendine uyum sağlayan bir çipli snowboard vardı hızlandıkça sertleşiyor yavaşladıkça yumuşuyordu snowboard.sonuç olarak bence bu kadar olumsuz yaklaşmanız garip geldi biraz bana teknoloji gelişiyor ve çip teknolojisi hayatımızın her alanına girmeye devam ediyor.

• bu bozulunca ayakkabıcıyamı gidicez televizyoncuyamı ? bilgisayarcıyamı?

şaka bi yana hakkaten hoş bişeymiş , ama herşeyimizi teknolojiye brakmak korkutuyor beni

*sen kimsin birader?
    - ayakkabı hacker ıyım ben, şu hatunu düşürüp donuna bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: infoman

İlk olarak bu haberin tabii ki Dothan ya da Newcastle işlemci çekirdeği ile ilgisi yok.

Ama bu haberde bahsi geçen ayakkabı içeriğindeki mikro işlemci yüzünden Donanım kapsamına çok rahatlıkla giriyor.

Yukarıdaki yorumlarda hafif dalga geçmek için deri üstünden veri iletiminden bashsedilmiş ki, bu şu anda var olan ve yaklaşık 2 Mbps iletim oranlarına kadar mümkün olabileceği düşünülen gerçek bir teknoloji. Belki de gerçekten yakında MP3 çalıcılı ayakkabılar çıkacak....

Bu arada bu forumda kimse sizin söylediğiniz fiili gerçekleştirmemektedir; bu forum Türkiye'nin en büyük forumlarından birisi olmasına rağmen moderatörler tarafından büyük bir dikkatle kontrol edilmekte ve can sıkıcı olaylara hemen müdahale edilmektedir bunu yaparken de gerekli özen gösterilmektedir.

Donanımhaber bundan önce de olduğu gibi her zaman yenilikçi ve sıkıcı kalıpları izlemeyen dikkat çekici yapısıyla yoluna devam edecektir.

Haber portföyümüzde PC/Mac ve bileşenleri olduğu kadar, en son teknolojik gelişmelerde yer almıştır, yer alacaktır.

quote:

Orjinalden alıntı: maxu

Bu topici biz açsaydık ağzımıza ...lırdı. Haber editörü açınca Donanım Genel de pek bir rağbet görüyor. Ne alakası var Adidas ayakkabının Dothan işlemci çekirdeği ile

Ayrıca yeni diye tanıttığınız ayakkkabı Adidas ın 2005 takviminde var, yani 2004 Kasım-Aralık aylarında üretilmiştir. Teknolojiyi ne kadar yakından takip ettiğiniz belli oluyor..

• Gevur yapıo abi!
  • Eleştirileriniz için teşekkür ederiz.

Ama teknolojiyi yakından takip etmekte olduğumuzu da belirtmek isterim.

Olumsuz tavrınızın nedenini çözebilmiş değilim.

Esasında ayakkabı hakkındaki ilk bilgiler geçtiğimiz yılın yani 2004'in Mart ayından beri var.

Ama ürünün çıkış tarihine bir daha göz atarsanız Mart 2005 tarihini göreceksiniz ki bu tarih aynı zamanda onaylanmış teknik bilgilerin de açıklandığı tarihtir.
  • şahsen yeterince haber göremiyorum anasayfa da, son yenilikler için her zaman başka sayfalara bakar oldum. adı donanımhaber ama eski donanımın haberi. bence biraz dikkatli olmak lazım bu konuda.
  • bu ne yaw bende adidas ekran kartı çıkarttı sandım alacaktım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.