Şimdi Ara

Adidas 1: Akıllı spor ayakkabı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
0
Favori
125.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Walla param olsa alırım. özellikle bu taban olayı için. bazen çakılda yürüyor oluyoruz ki burası türkiye her taraf ya çakıl yada çamurdur , çok rahat olur walla. ama dış görünüş ve dizayn olarak kötü duruyor bence. ben zaten adidas giymiyorum. nike favorim. işte böyle. teknoloji gelişsin. gelişsinki düşünen beyinler artsın. dimi ama ...

• olumsuz tavrınızı anlayamadım
    ayrıca ayakkabıya bios güncellemesi ile abs ve esp özellikleri eklenebiliyormuş
    :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChakaLL

-ayakkabım bozuldu hafız
    -höö

bu ne lem böle harbiden gereksiz

• ben ondan bitane aldım bile.anlatığın kadar var
  • Alalım Alalım Daha Falan Çıkıyoz Rahat Ederiz...
  • orjinal bir fikir ama bence gereksiz bir şey
  • ilginç
  • güselmissssss
  • Tipi hoş bir ayakkabı
  • adidas forever
  • giydiğin kıyafete göre kendiliğinden değişen ayakkabı yapamamışlar ama daha!! puhaha abi süper ne diyim.. bilgisayar falan upgrade ederdik şimdi ayakkabı için para biriktircez
  • pc ye usb girişi nerde bununn.......

• bence ayakkabıyaa günlük haber gelsinn ve ayakkabıdann başkalarına SMS yolllama özellikleri ossunn...

• Çocukken mahalledeki diğer çocuklarla koşarak yarış yapardık. Babama hep, yarışı kazanan arkadaşımın ayakkabısından aldırırdım. Babam sebebini sorduğu zaman da "O ayakkabı daha hızlı koşturuyor" derdim. Aaaah ah eski günler.
  • inşallah antibakteriyel sıvı salma özelliği de olur da kokuyu da keser bu.. tıurnak diplerimizde gizlenen haşin bakteriler büyük şikeyetin tek sebebi. Bunu da gidersin valla hiçbişeye değişmem..

İnşallah o dokunuşla iletkenlik gibi özelliklere de vakıf olur.. Ve Elimizdeki bir konsol aracılığıyla ritmimize veya duygularımıza göre bioritmik müzk yayın seçmi falan yapsa da fena olmaz..
  • Bu ayakkabıların dişi olanlarından warmıdır acaba..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RIDDICK -- 24 Mart 2005, 20:38:39 >
  • Bu ayakkabiya oc yapabiliyomuyuz ?
  • ne bunun işlemcisi, amd mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: inuyasha

ne bunun işlemcisi, amd mi?

aman kardeş burdada bir kavga başlatma...
  • quote:

Orjinalden alıntı: inuyasha

ne bunun işlemcisi, amd mi?

Şimdi Intel-AMD kavgası yapmayalım burda
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.