Şimdi Ara

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.143
Cevap
56
Favori
90.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba,

İçerik Engelleme menüsünden İzin Listesi içerisine Trendyol adresini girerek (trendyol.com) bir dener misin

Tabi İzin Listesi Açık olmalı

Sağlıcakla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ring -- 20 Haziran 2022; 18:50:54 >
  • ring R kullanıcısına yanıt
    Hocam şu şekilde yaptım ama maalesef olmadı

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Sizin için denedim. Bende WhatsApp'dan gönderilen Trendyol bağlantılarında bir sorun yok, bağlantıya tıkladığımda uygulama açılıyor.

Adguard' ın Uygulamalar kısmından Trendyol uygulamasında Adguard korumasını kaldırıp bir deneyin. (Gerçi kaldırmadığımda da da sorun yok)

Adguard sürüm olarak Beta 3.6.8 1.sürüm deyim. Belki sürüm farkında da kaynaklanıyor olabilir

Sağlıcakla

• ring R kullanıcısına yanıt
    Trendyol'u kısıtlayınca da olmuyor Hocam bendeki güncel sürüm şu şekilde

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

whatsapp üzerinden paylaşılan linkleri yönlendirmeli olarak trendyol uygulaması ve websitesi açmakta, aşağıdaki adresleri adguard uygulamanızdan beyaz listeye ekleyerek dener misiniz

p8zh.adj.st

ty.gl

eğer adguard uygulamanızda custom dns giriliyse ( nextdns, adguard dns vs gibi ) DNS uygulamaya gelmeden engelleme yapacağından DNS sağlayıcı ayarlarınız üzerinden de beyaz listeye almanız gerekir.

• Forumda mobil sürümde ki 8 saniyelik reklamı engellemeyi hala beceremiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ad Guard Home kurun modeminiz destekliyorsa ya da pihole’e reklamları unutursunuz. üstelik ücretsiz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pi-hole youtube reklamlarını engelleyemiyor. Gelişme var mı acaba?

• Mobilde ve TV'de Youtube reklamlarını engelleyen bir çözüm yok ne yazık ki. Tek çare Premium ya da modifiyeli yazılımlar.

Youtube çok elzem ise %50 cashbackli aile profili satın alınabiilir 6 kişiyle. Kişi başına 2,15 TL gibi rakam düşüyor aylık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineerofshit -- 5 Eylül 2022; 13:9:39 >
  • Xiaomi Resmi Note 10 Pro kullanıyorum. AdGuard otomatik güncelleme ayarları saat başı olmak üzere ayarlı olduğu halde güncelleme yapmıyor. İnternetin yavaşladığı, donduğu anlarda programa girip elle güncelleme yapmak durumunda kalıyorum. Bir çözümü var mı?

• Arkadaşlar burada tercih ayarı adguard koruması olarak seçili bunu reklam engelleme olarak değiştirirsek nolur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canpolat_28 -- 27 Eylül 2022; 21:59:16 >
  • az önce lifetime satın aldım fakat hiçbir siteye giremiyorum, sertifika hatası veriyor, sertifikayı manuel de yükledim ama olmadı, çözümünü bilen var mı?

• epidemi kullanıcısına yanıt
    3. parti sertifika izin ver seçeneği oluyor bazı tarayıcılar da. Veyahut tarayıcıya Manuel eklemek gerekiyor. Ayrıca telefona CA sertifika bölümüne eklemek gerekiyor.

Bunun haricinde ben nextdns ile beraber kullanıyorum.

• Nextdns gibi ozellestirebilen Adguard dns cikti mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: alierr

Nextdns gibi ozellestirebilen Adguard dns cikti mi?
    https://adguard-dns.io/tr/welcome.html liste ekleme vb yapılabiliyor sanırım.https://adguard-dns.io/img/features-slides/feature_1.slide_1@2x.png?version=526

• adguardı indirip ucretsiz surumu kullanmadan once hicbir sorunum yoktu bugun indirmek gibi bir hata yaptiktan sonra chrome safari vb hepsinde arama yaparken boyle garip siteler çıkıyor düzeltmenin yolu yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycIone -- 16 Ekim 2022; 14:12:6 >
  • cycIone kullanıcısına yanıt
    Bende de böyle chrome tarayıcı

• cycIone kullanıcısına yanıt

Tablette Adaway yuklu, chrome reklam gostermeye basladi ama applerin icinde reklam yok. (Adaway appi silip wifi ayarlarina adguard dns yi girdim chrome'da reklamlar gitti)

Chrome'da 1 ocaktan itibaren reklam engellenemeyecekmis. Acaba simdiden basladi mi?

• Demek ki Chrome kullanmayacağız artık.

• Adguard buna çoktan hazır. Sitesinde de yazıyor zaten

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.