Şimdi Ara

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.141
Cevap
56
Favori
89.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendim de ömür boyu lisanslı eşimde crackli sürüm var. Çocuklara oyun açtığımız zaman, benim telefon da sürekli aralarda reklam çıkıyor eşimin telefon da böyle bir sorun yok. tüm ayarlara baktım ama bir çözüm bulamadım. Bunun için neyi açmam gerekiyor acaba? Yardımcı olabilecek var mı

• Mobilde DonanımHaber 8 sn Lik reklamı engellemek için ne yapmak gerekiyor? Çalışmamaya başladı bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece adguard dns ile Instagram ve Facebook taki reklamları engellemek halen mümkün değil midir?

• optimus95 kullanıcısına yanıt

Adguard ayarlarından https filtrelemeyi aktif hale getirin ve sertifika yükleyin, DNS de dns over-quic sunucusunu kullanın hız farkını yeni teknoloji ile göreceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramuli -- 14 Mayıs 2021; 2:13:16 >
  • Ramuli kullanıcısına yanıt
    Bende over-quic sunucusu gözükmüyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. Youtube otomatik oynat seçeneği açık iken çıkan reklamları engelleyemedim. Otomatik oynatı kapattığımda sorun yok.
    Otomatik oynay açık iken reklamlatı engellemk için Bir seçenek yada yöntemi var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ramuli kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz ayarlar sadece ücretli uygulamada yapılabiliyor değil mi?

• Uygulamada raporda sadece e mail yaZıp mesajı yaIzıp yolladım .ekran görüntüsü ekleyemedik

Safari tarayıcıda YouTube video başlarken reklam çıkıyor tüm ayarlar etkin ve açıl olmasına rağmen

diğer reklamlar engelleniyor .

siZlerde durum nedir engelleme yapıyor mu ?

• folkeyno kullanıcısına yanıt

Evet adguardın kendi dnslerinin daha yeni teknoloji ile sundukları ve şifreleme sertifikalarının güncel olanları ücretli uygulamada yer alıyor. Bende arkadaş ücretli uygulama kullanıyor diye tahmin edip yazmıştım DNS over quic sunucu seçin diye.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Evet aynı sorunu ben de yaşıyorum. Son birkaç gündür karşıma reklam çıkıyor. Çözüm bulunabilirse güzel olur.

• Teşekkür ederim yönergeleri yapmadan önce uygulamayı silip tekrar yükledim. Safari geçmişi sildim şuan engelliyor. Adguard ayarlarından filtreleri etkinleştirdim

Tekrar başlarsa yönergeleri uygulayacağım.

• Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt

Bi önceki mesajda yazdıklarımı yaptım şuanlık çıkmıyor.

• Hangisini kullaniyorsunuz, yada hangisini yüklemeliyiz.
    Sürüm
    Beta
    Nightly( kararsız)?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 29 Mayıs 2021; 19:12:5 >
  • Güncelleme sıklığı ne olmalı?

• Yok mu bu programdan anlayan kardeşler :((

• Genel kullanıcı için sürüm, 24 saat aralığı iyidir. Diğerleri biraz daha deneysel olduğu için sorun çıkarabilir.

• Der Meister. kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, bu mesajınızı okuyunca biraz tırstım açıkçası. Şimdi bu uygulama yıllardır bilinen ve herhalde şuana kadar güvenlik anlamında bir sıkıntı çıkarmamış uygulama. Şuan kampanya var ve android telefonum için almak istiyorum. Deneme sürümünü kullanıyorum ve memnun kaldım açıkçası. Nextdns kullanıyordum o da güzel ancak bunun uygulamasında app bazlı ayar yapabilme olanağı çok işime yarıyor. Ancak güvenlik açısından dedikleriniz beni korkuttu. Telefonumda bankacılık ve borsa/kripto borsa uygulamaları mevcut.

Siz kullanıyor musunuz hala ve ne tavsiye edersiniz? Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prfssr -- 3 Haziran 2021; 19:44:22 >
  • Prfssr kullanıcısına yanıt

Merhaba, adguard uzun yıllardır piyasada, reklam engelleme konusunun ilklerinden. Herhangi bir olayına rastlamadım ama uygulamalarında HTTPS ile ilgili açıkları kapattıklarına rastladım. Yani açıklar var ve şu ana kadar kapatma konusunda önce davrandılar. Benim kullanmama sebebim uygulamanın kendisinden ziyade oluşturduğu güvenlik açığını patlatacak birilerinin çıkma olasılığı. Bahsettiğim gibi gelişmiş reklam engellemesini aktif ettiğinizde şifreli bağlantı kırılıyor, adguard araya giriyor. Bu benim kullanmamam için yeterli bir sebep. Bir başkası benim kadar sorun etmeyebilir, bir şey diyemem.

Anladım, teşekkür ederim cevabınız için.

Merhaba,

Bilgi için teşekkür ederim. "Gelişmiş reklam engellemesi " nden kastınız Adguard DNS üzerinden reklam engellemesi mi oluyor? Ben sizin yazınızı okuyunca hem bilgisayarda hem de mobilde Adguard DNS üzerinden reklam engellemeyi kapattım. Bu yeterli midir sizce?

Sağlıcakla

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.