Şimdi Ara

ADC Rün ve kabiliyet tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
45.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendimi adc'ye verdim arkadaşlar. Kendi takımımız var. Bi sorum olucak graves, vayne ve varus üzerine yoğunlaşmak istiyorum. Bu tür adclere hangi rünler, hangi kabiliyetler dizilir ve oynayış şekli nasıldır ? Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

• Ben adc den pek anlamam ama kirmizilar toplam %15 atk speed veriyo bence bunu kullanabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik AD Carry rünleri:

Edit: Bu da Masterieslerim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fair Burgler -- 21 Mayıs 2013; 17:48:49 >
  • Armor pen kullanıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticShot

Klasik AD Carry rünleri:

Bunu kullanıyorum, tek farkı büyük slotların birinde hasar yerine %2 life steal var. Şampiyon almaktan onu düzeltmeye sıra gelmedi.

Masteries olarak:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proopiomelanocortin -- 21 Mayıs 2013; 17:58:52 >
  • Büyükler can çalma'da olabilir.
  • quote:

Klasik AD Carry rünleri:

ad yerine kırmızıları armor pent alırsan ad cary ve solo topda oynayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hopdedikmahmut

quote:

Klasik AD Carry rünleri:

Solotop için ayrı bir rün sayfam vardı en son değiştirmediysem.
  • Maviler ve sarılar sabit zaten onlar zırh. Kırmızılar zırh delme büyükler saldırı gücü,kırmızılar ve büyükler saldırı gücü(mavilerin birinde büyü direncini çıkar oraya saldırı gücü ekle böylece +15 yerine +16 saldırı gücün olur),kırmızılara saldırı gücü büyüklere can çalma(artık adı her neyse).Bunlar adc için yeterli olacaktır.Yetenek ağacın da eyer çok mana yiyen bir adc değil ise örneğin vayne 21/9/0, çok mana yiyen bir şampiyonsa örneğin ezreal 21/5/4 diye dağıtabilirsin.Kule altı minyon kesmede sorun yaşayan bir şampiyon ise yetenek ağacından minyonlara daha fazla vurmaya puan getirebilirsin.Önerdiğim stream oyuncuları robertxlee ve wildturtle.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hopdedikmahmut

quote:

Klasik AD Carry rünleri:

Solotop için ayrı bir rün sayfam vardı en son değiştirmediysem.

ben olanlara en ucuz şekilde dizmesi kolay olsun diye söylemiştim ya =)
  • Şöyle yapsam uygun mudur ? Kırmızılar ad maviler ve sarılar armor büyükler life steal ?
  • TR SERVER = ClaireFarron profilime girip bakabilirsin.

İlk 3 rün sayfam kullanılıyor adc de. Genelde Can Çalma ile giriyorum. Draven ve Miss Fortune gibi adclerde zırh delme ile giriyorum.

KAbiliyet sayfalarımda SGT MODE <3 var. 2. sayfam. Ona baka bilirsin.

Skill shot çok kullanılan adclerde 21 - 6 - 3 yapıyorum İşlevselde 3 mana yenilemesine veriyorum.

Mana pek harcamam dersen 21- 9 girebilirsin. Zırha 3 verip +30 hp yi seçebilirsin.

Açıklayıcı olmuşumdur umarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.